كمك براي طراحي استند نمايشگاهي 6*3 متر

iman_iz

Member
سلام دوستان
من طراح يكي از موسسات تبليغاتي هستم كه كار طراحي و چاپ تابلوهاي لارج فرمت و بزرگ را بعهده داره.
چند روز ديگه در نمايشگاه تبليغات اصفهان غرفه داريم و من هنوز براي پشت صحنه غرفه خودمون چيزي كه مي خواستم نساختم..
ما يكي از بزرگترين دستگاههاي چاپ بزرگ با عرض 3 متر و 20 سانتيمتر را داريم كه در هر طولي چاپ ميزنه و ميخواهيم يك بنر بزرگ 3 متر در 6 متر در نمايشگاه بصورت پاپ آپ يا پس زمينه بزنيم.
با اينكه 3 تا طرح زدم هيچ كدوم دلچسب خودم نيست.

هيچ سايت مرجعي را هم براي چاپ لارج فرمت پيدا نكردم...
كسي ميتونه واسه فضاي نمايشگاهي يه طرح جالب و جذاب در اندازه 3*6 متر بهم بده؟...يا حتي ايدشو بهم بده؟ ....استفاده از رنگ ها و متد جديد واسم مهمه ..حتي الامكان با رنگهاي تند و باز..

اگه سايت مرجعي هم ميشناسيد لطفا كمك كنيد..
متشكرم...

ToFaN

Well-Known Member
iman_iz گفت:
سلام دوستان
من طراح يكي از موسسات تبليغاتي هستم كه كار طراحي و چاپ تابلوهاي لارج فرمت و بزرگ را بعهده داره.
چند روز ديگه در نمايشگاه تبليغات اصفهان غرفه داريم و من هنوز براي پشت صحنه غرفه خودمون چيزي كه مي خواستم نساختم..
ما يكي از بزرگترين دستگاههاي چاپ بزرگ با عرض 3 متر و 20 سانتيمتر را داريم كه در هر طولي چاپ ميزنه و ميخواهيم يك بنر بزرگ 3 متر در 6 متر در نمايشگاه بصورت پاپ آپ يا پس زمينه بزنيم.
با اينكه 3 تا طرح زدم هيچ كدوم دلچسب خودم نيست.

هيچ سايت مرجعي را هم براي چاپ لارج فرمت پيدا نكردم...
كسي ميتونه واسه فضاي نمايشگاهي يه طرح جالب و جذاب در اندازه 3*6 متر بهم بده؟...يا حتي ايدشو بهم بده؟ ....استفاده از رنگ ها و متد جديد واسم مهمه ..حتي الامكان با رنگهاي تند و باز..

اگه سايت مرجعي هم ميشناسيد لطفا كمك كنيد..
متشكرم...
دوست عزيز
اين سايز به نظر شما يه خورده گنده نيست با اين سرعت اينترنت
اونم اگه كسي پيدا بشه برات مجاني بزنه؟؟؟؟
شركت شما در چه زمينيه اي داره فعاليت انجام ميده
شايد بتونم در انتخاب رنگ و يا طراحي كمكتون كنم

ToFaN

Well-Known Member
بله؟؟
جونم؟؟
شما ايمان فلش خودمون هستي؟؟؟؟
همون مدير انجمن فلش؟؟

iman_iz

Member
شركت ما در زمينه چاپ تابوهاي تبليغاتي بزرگ كه بر روي بيلبوردهاي بزرگ در سطح شهر نصبه فعاليت داره...من مشكلي با فتوشاپ ندارم.. و طرح هاي زيادي در هر زمينه اي كار كردم..
واسه نمايشگاه فقط ايده ميخوام.. همين...
چون بايد طرحي سرآمد همه طرحهايي باشه كه كار ميكنيم..
در واقع يه ايده 100٪ حرفه اي ميخوام ...نه ميخوام دانلود كنم و نه اينكه توقعي در طراحيش دارم..
وقتي آدم رو طرحي حساس ميشه يخورده كار مشكل ميشه...
من فلش بلدم اما اون مدير انجمن نيستم...
گرچه ارادت خاصي به ايشون دارم ....

sib

Member
نمي دونم اين بهت کمک مي کنه يا نه اگه يه همچين امکاني داري بتوني از اين تصاوير پاناروما استفاده کني خيلي جالبه خيلي هم تو چشم مي ياد تو نمايشگاه چون ميدونم محيطش چه شکلي

بيا اينم يه ايده خوب حالا چي

sib

Member
البته من يه تصوير دارم کيفيتش خيلي عالي اما رزوليشن 72 هست اگه بهت کمک ميکنه يه پي ام بزن تا بهت بدم البته بگم عکس گل هست اما من به شخصه مي گم عالي

irania

Member
کاش یکی دو نمونه از طرحاتو تو این زمینه میذاشتی تا یا روش بحث کنیم یا اینکه حداقل تصور بهتری از طرحی که میخوای پیدا میکردیم! اگه این کارو کنی ممنوم میشم و حتما کمکت میکنم!

جدیدترین ارسال ها

بالا