كليپ فلش و پريمير از كجا؟

shahram2664

New Member
توضیح کلیپ

سلام
دوست عزیز وقتی صحبت از کلیپ اختصاصی میشه 2 کلیپ داریم
کلیپ اختصاصی عروس داماد که معمولا شمال کشور استفاده میشه و روی یه آهنگ مشخص تکه های مختلف فیملبرداری را ادیت میکنند و در این کلیپ بیشتر تکنیک های فیلمبرداری و نحوه فیلمبرداری مطرح است و معمولا به اسم کلیپ آشنایی و یا کلیپ عروس میشناسند و قیمت آن حدودا 30 تا 40 هزار تومان در میاد که 95% کار مربوط به فیلمبرداری حرفه ایی و 5% ادیت

نحوه دیگر کلیپ اختصاصی کلیپ انیمیشن هست که بشتر انیمیشن سازی و تکنیک انیمیشن سه بعدی مطرح هست و مثل همین کلیپ های معمولیه با این تقاوت که همه جای کار آرم و لوگوی شما دیده میشه و انیمیشن های کار نسبت به کارای دیگه شیکتری و تکراری نیست که هزینه اون بستگی داره چند دقیقه کلیپ مکس داشته باشه که معمولا قیمتش هر دقیقه مکس 80 تا 100 هزار تومن و هزینه ادیت پریمیرش فقط 3000 تا 5000 تومن هست که همه کسی هم دیگه حالا انجام نمیده جون واقعا وقت گیر

در مورد همین کلیپ های معمولی که فیلمبردارای محترم استفاده میکنند این کلیپ ها آهنگ هاس قدیمی 1500 و آهنگ جدید 3000 تومن هست .

پیش نمایش هم داره اگر بخواید ارسال میشه ولی اکثرا با توجه به ا سم آهنگ خرید میکننده کمتر شده طرف دمو ببینه و بخره جون هزینش خیلی ناچیزه و برا یه فیلمبردار که ساعتی 25000 تومن فیلمبرداری میکنه و یه فیلم را حداقل 100 تومن میگیره میکس میکنه فوقش 20 تا کلیپ هم بخره میشه 60 هزار تومن که اصلا این وسط به حساب نمی آید کل کلیپ هایی که تا حالا برا پریمیر ساخته شده 120 تا هست که 100 تاش هر کدوم 1500 و 20 تای آخری 3000 تومان یهنی همشم که شما بخوای یعنی کلیپ های از 8 سال پیش تا حالا همش میشه 210 هزار تومن و این برا یه فیلمبردار تو همون فیلم اول جبران میشه

کلیپ ادیوس هم چون کل کشور را که بگردی 30 تا کلیپ ادیوس به زور گیرتون میاد که اگر هم سالم باشه باید خدا را شکر کنی
من خدم تا حالا 7 تا کلیپ ادیوس ساختم هر کلیپ هم 3000 تومن .
ادیتور خودم هستم و انیمیشن ساز آقای وحید امیریان . سوالی اگر در باره ساخت انیمیشن داشته باشید میتونید مطرح کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا