كليپ فلش و پريمير از كجا؟

amirb55

Member
سلام
ميخواستم ببينم كسي از دوستان ميدونه كليپ هاي پريمير رو از كجا ميشه مجاني دانلود كرد ؟ البته احتمالا خارجي خواهد بود !!
در ضمن دنبال يه سايت ميگردم مثل نغمه خودمون كه توش كارهاي فلش خلق الله اراپه شده باشه البته خارجيش رو ميخوام وگرنه ايراني كه همون نغمه هست!
مرسي
باي

sambol

Active Member
24.gif
عزيز كليپ پريميرز كه 200 يا 300 كيلوبايت نيست كه بزارن رو نت تازه كليپ هاي پريميرز حالت ميكس فيلم و اينجور حرفا كه بلد نيستم هستش حالت عمومي نداره
89.gif

amirb55

Member
sambol گفت:
24.gif
عزيز كليپ پريميرز كه 200 يا 300 كيلوبايت نيست كه بزارن رو نت تازه كليپ هاي پريميرز حالت ميكس فيلم و اينجور حرفا كه بلد نيستم هستش حالت عمومي نداره
89.gif

سلام
ميدونم حجمش چقدره ! خب مسلما 600 مگ هم نيست (كمتره) وقتي سرعت دانلودتون بالا باشه خيلي حجم مهم نيست !بعد هم اينكه من هم براي ميكس ميخوام :)
مرسي از توجهتون
باي
پ ن : فلش چي اون رو هم نميدوني؟

f_mostafa_f

Active Member
خواستي بگي سرعت داري آره؟؟

خوب بابا فهميديم...دلمون هم سوخت...دي

sambol

Active Member
f_mostafa_f گفت:
خواستي بگي سرعت داري آره؟؟

خوب بابا فهميديم...دلمون هم سوخت...دي
حالا مصطفي جون شما عصباني نشو
30.gif

خوب دوست عزيز اخه به درد ادم نمي خوره كه اين همه show يا فيلم كه mix شده هست مگه بايد بري از رو نت برداري نكنه شما سورس مانند فلش مي خواي
162.gif
175.gif
89.gif

amirb55

Member
sambol گفت:
حالا مصطفي جون شما عصباني نشو
30.gif

خوب دوست عزيز اخه به درد ادم نمي خوره كه اين همه show يا فيلم كه mix شده هست مگه بايد بري از رو نت برداري نكنه شما سورس مانند فلش مي خواي
162.gif
175.gif
89.gif
سلام
خداييش بحث به رخ كشيدن سرغت نبود ! :)
اما تبديل به سورسش به عهده خودم در مورد كليپ ها هم بايد بگم با داشتن اون كليپ ها فرد ميتونه خودش كليپ با عكس (فيلم) هاي دلخواه خودش داشته باشه
مرسي

f_mostafa_f

Active Member
آقا يه چيزايي من ديدم بيرون ميفروشن..
يه سرس كليپ با كيفيت بالا و همينطور قيمت بالا...

البته شما كه وضعت خوبه...سرعت اينترنتتون هم كه بالاست...

amirb55

Member
f_mostafa_f گفت:
آقا يه چيزايي من ديدم بيرون ميفروشن..
يه سرس كليپ با كيفيت بالا و همينطور قيمت بالا...

البته شما كه وضعت خوبه...سرعت اينترنتتون هم كه بالاست...
سلام
ها! نه ديگه !! دلم نمياد پول زياد بدم وگرنه فرمايش شما كاملا صحيح است معولا كليپ هاي ترانه هاي جديد بين 10 تا30 هزار تومن فروخته ميشه البته كليپ هاي قديمي ارزون تره ! من براي خودم ميخوام و برام هم مهم نيست ايراني باشه يا خارجي اين بود كه گفتم اينجا بپرسم شايد جايي باشه خارجيش رو بشه مجاني دانلود كرد
مرسي

sambol

Active Member
عزيز شما چه جوري كليپ رو به سورس تبديل مي كني يه توضيح بديد لطفا

amirb55

Member
sambol گفت:
عزيز شما چه جوري كليپ رو به سورس تبديل مي كني يه توضيح بديد لطفا
كليپ هاي فلش رو ميشه با برنامه هاي مختلفي به سورس تبديل كرد كه به نظر من يكي از بهترين هاش
Sothink SWF Decompiler است ميتونيد به راحتي از اينترنت دانلودش كنيد كرك هم شده !
موفق باشيد

sambol

Active Member
نه عزيز من فلش رو نگفتم
24.gif
منظورم پريميرز بود مگر نه اون رو كه هر بچه مدرسه اي هم مي دونه
13.gif

sambol

Active Member
خوب مصطفي جون من خودم اين رو مي دونم اين دوستمون گفت كليپ پريميرز مي خواد اخه من نمي فهمم پريميرز مگه كليپ داره

NaviD.R.R

Member
فکر کنم منظور دوستمون این کلیپ های آماده ای باشه که مثلا تو فیلم های عروسی میشه ازشون استفاده کرد .
مثلا گلباران و منظره های مختلف و...

amirb55

Member
navid rahimi rad گفت:
فکر کنم منظور دوستمون این کلیپ های آماده ای باشه که مثلا تو فیلم های عروسی میشه ازشون استفاده کرد .
مثلا گلباران و منظره های مختلف و...
سلام
آره دقيقا دنبال اينها ميگردم جايي سراغ داري بشه مجاني دانلود کرد ؟

shahram2664

New Member
فروش کلیپ های میکس

فسلام
دوست عزیز اون قیمتی که شما میگید بابت ساخت کلیپ اختصاصی با آرم و لوگوی شرکت شماست

بنده خودم سازنده و تولید کننده کلیپ هستم البته من کلیپ های ادیوس میسازم
ولی برای کلیپ های پریمیر ما رو جدیدترین آهنگ ها میدیم 3000 تومان و آهنگ های قدیمی 1500 تومان
اگر هم خواستی یک کلیپ با ارم خودت بسازیم قیمتش تقریبا همون قیمت هایی میشه که خودتون گفتید
در مورد دانلودش هم باید عرض کنم درسته که سرعت اینتر نت شما بالا است ولی باید در نظر هم بگیرید کسی که میخواد برا شما آپلود کنه باید سرعت بالایی داشته باشه
در ضمن کلیپ های جدید اکثر قفل دارند و نهایت 5 نفر یا 3 نفر بیشتر نمیتونند استفاده کننده . سوالی دیگه ایی اگر داشتید تو فروم مطرح کنید تا جوابشا براتون بنویسم . در مورد کلیپ های نسل جوان هم باید بگم که اثرا قدیمی هستند و خیلی ایراد دارند با خرید یه مجموعه از اونا پی به صحت حرف بنده میبرید از جمله نا هماهنگی در قاب و عکس و یا لرزش فیلم و سیاه زدن کار و ... که خودتون میتونید یکی خرید کنید و نظر منا را رد یا تایید کنید .

اینم آدرس سایتم : www.STUDIOTAPESH.ir و یا http://www.studiotapesh.blogfa.com

برای فایل فلش هم میتونید یه سری به سایت http://www.alivedownload.com بزنید قبلن فایل فلش با سورس داشت برا دانلود اخیرا چک نکردم که مطمئن باشم .

آخرین ویرایش:

amirb55

Member
shahram2664; گفت:
فسلام
دوست عزیز اون قیمتی که شما میگید بابت ساخت کلیپ اختصاصی با آرم و لوگوی شرکت شماست

بنده خودم سازنده و تولید کننده کلیپ هستم البته من کلیپ های ادیوس میسازم
ولی برای کلیپ های پریمیر ما رو جدیدترین آهنگ ها میدیم 3000 تومان و آهنگ های قدیمی 1500 تومان
اگر هم خواستی یک کلیپ با ارم خودت بسازیم قیمتش تقریبا همون قیمت هایی میشه که خودتون گفتید
در مورد دانلودش هم باید عرض کنم درسته که سرعت اینتر نت شما بالا است ولی باید در نظر هم بگیرید کسی که میخواد برا شما آپلود کنه باید سرعت بالایی داشته باشه
در ضمن کلیپ های جدید اکثر قفل دارند و نهایت 5 نفر یا 3 نفر بیشتر نمیتونند استفاده کننده . سوالی دیگه ایی اگر داشتید تو فروم مطرح کنید تا جوابشا براتون بنویسم . در مورد کلیپ های نسل جوان هم باید بگم که اثرا قدیمی هستند و خیلی ایراد دارند با خرید یه مجموعه از اونا پی به صحت حرف بنده میبرید از جمله نا هماهنگی در قاب و عکس و یا لرزش فیلم و سیاه زدن کار و ... که خودتون میتونید یکی خرید کنید و نظر منا را رد یا تایید کنید .

اینم آدرس سایتم : www.STUDIOTAPESH.ir و یا http://www.studiotapesh.blogfa.com

برای فایل فلش هم میتونید یه سری به سایت http://www.alivedownload.com بزنید قبلن فایل فلش با سورس داشت برا دانلود اخیرا چک نکردم که مطمئن باشم .

سلام
لطفا قیمت کارهای اختصاصی و کلیپ های سفارشی را برایم ارسال کنید
آیا دمو یا پیش نمایش از کلیپهایی که طراحی کردید میشه دید ؟(چطوری؟)

جدیدترین ارسال ها

بالا