كسي صفحه آرايي حرفه اي انجام ميده؟

marylimonat

New Member
بنده هم به نرم افزارهاي صفحه بندي مسلطم وهم مدتي كار كردم كه بدليل حقوق پاپين كار رو گذاشتم كنار
در حال حاضر 3 نرم افزار خوب براي صفحه بندي وجود داره
كوارك : اين برنامه بيشتر بدرد روزنامه ها مي خوره و اكثر روزنامه ها از اين برنامه براي صفحه بندي استفاده مي كنند امكاناتش هم قابليت لينك مطالب و طراحي جدول تو خود برنامه است
پيج ميكر : اين برنامه بيشتر بدرد مجلات مي خوره البته ديگه ورژن جديدش نمي ياد

هر دو تا برنامه بالا نمي تونند فارسي تايپ كنند و براي فارسي نوشتن بايد از مبدل پيج ميكري پروين استفاده كرد كه حدود 200 هزار تومن پولشه

اما برنامه ديگه اي كه هست ادوبي اين ديزاين هست كه خيلي قابليتهاي بالايي داره
تقريبا امكانات پيج ميكر و كوارك و ايلوستريتور رو در خودش داره و فارسي رو هم كاملا ساپورت مي كنه و حتي مي تونه متون رو از ورد هم وارد كنه كه اين قابليتش خيلي جالببه و مطمپن باشيد تا چند سال ديگه حرف اول و آخر رو اين برنامه براي صفحه آرايي خواهد زد
البته مايكروسافت هم جديدا با پابليشر خواسته اين كارو بكنه كه هنوز براي تبديل شدن به انتخاب اول صفحه بندها فاصله زيادي داره

اگر سوالي در زمينه اين برنامه ها داشتيد در خدمت حاضرم در ضمن اگه كار خوبي باشه منظورم از نظر مالي هست حاضر به انجام اون هستم

با سلام
من با برنامه word كار مي كنم خيلي دوست دارم اين ديزاين رو ياد بگيرم اگه شما برنامه آموزشي يا لينكي كه بتوان از آن استفاده كرد درباره اين برنامه خوشحال مي شم كه به من بگين من واقعا احتياج به كمك دارم
ممنون خداحافظ
ايميل من: [email protected]

reezza

Member
من با Microsoft Office Publisher 2007 کار می کنم خیلی روان و راحت هستش
نمونه کار هم دارم با هاش اگر دوست داشتید بگید تا بهتون لینک بدم

Rahimzadeh

New Member
جدید ترین نرم افزار صفحه آرایی ایندیزان است که از محصولات ادوبی بوده .
اگر تمایل داشتید من چه در زمینه آموزش و چه در زمینه کاری می تونم کمکتون کنم .
من حدودا 10 سال سابقه کاری دارم با اغلب روزنامه ها و مجلات همکاری داشتم .
و با هر سه نرم افزار صفحه آرایی کار کردم و یک شرکت با مجوز (از حروفچینی تا چاپ نشریات) دارم .
[email protected]

tamdata

New Member
من با word صفحه آرايي مي كنم و تا حالا حدود 25 كتاب به اين ترتيب براي انتشارات گوهرشاد، خانه ادب و فرهنگ مقاومت، كانون زبان ايران، و ... انجام داده ام.

tamdata

New Member
ممنون از اينكه اينهمه براي ديگران ارزش قائليد و وقت مي گذاريد.

parsun

Banned
[FONT=&quot]استودیو فعال در زمینه تولیدات پویا نمایی و سرگرمی[/FONT]
[FONT=&quot]جهت پروژه های بازی رایانه ای خود از علاقمندان به تولید بازی رایانه ای در زمینه های ذیل دعوت به همکاری می نماید.[/FONT]
1-[FONT=&quot]مدل ساز 3 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
2-[FONT=&quot]طراح و هنرمند رایانه 2 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
3-[FONT=&quot]انیماتور رایانه ای آشنا به نرم افزار Maya[/FONT] ,3D Max

[FONT=&quot]لطفاً [/FONT]CV [FONT=&quot](رزومه) و نمونه کار خود را به ایمیل زیر ارسال فرمائید.[/FONT]
[email protected]

سلام مي خوام با پابليشر صفحه آرايي كنم و صفحاتم مي خوام پشت سرهم باشه يعني مثه ورد مثلا 10 صفحه پشت سرهم بياد ولي هميشه يه صفحه مي ياد اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم

photoshop cs3

Active Member
رفقا چرا حرف الکی میزنین نصف نرم افزرا هایی که اینجا توسط دوستان گفته شده اصلا ربطی به صفحه آرایی نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا