كسب و كار الكترونيكی مطمئن با همكاری شركت پست

moniran

Member
سلام خواستم بدونم ایا این سرویس در شهرهای استان همدان هم پشتیبانی میکنه ممنون

دقیقا با نظر شما موافقم بنده در شیراز از فروشگاهی در اهواز یک محصول خریداری کردم با سیستم ایران مارکت دقیقا یک هفته بعد دستم رسید و من هم تحویلش نگرفتم وبعد میگن ما هزینه برگشت رو نمیگیریم واقعا خنده داره اگه اینا با چاپار هم میفرستادن زودتر از اینا میرسید این اعتبار فروشگاه رو پائین میاره

من هم یک هفته قبل از شروع ماه محرم مجموعه ی نوای نینوا 3 رو از یکی از فروشگاه های طرف قرارداد با پرداخت سفارش دادم هنوز نرسیده
وقتی هم بیاد نمیگیرم چون میدونم به این زودی ها نمیرسه

jooli

Member
دوست عزيز
ايران ماركت هزينه برگشت رو مي گيره ؛ جريمه برگشت نمي گيره
پرداخت ؛ علاوه بر هزينه برگشتي ؛ جريمه هم مي گيره!!

websamancom

Well-Known Member
دوست عزيز
ايران ماركت هزينه برگشت رو مي گيره ؛ جريمه برگشت نمي گيره
پرداخت ؛ علاوه بر هزينه برگشتي ؛ جريمه هم مي گيره!!
خود شرکت پست که من پرسیدم هیچ هزینه ای نمیگیره یعنی اینا 2تا هزینه از فروشنده میگیرن؟

h.azhdar

New Member
خود شرکت پست که من پرسیدم هیچ هزینه ای نمیگیره یعنی اینا 2تا هزینه از فروشنده میگیرن؟

با سلام

پارس پیک هیچ مبلغی را به عنوان جریمه دریافت نمیکند . فقط هزینه ارسال کسر میشود.
شرکت پست نیز هزینه سفارشات برگشتی را از پارس پیک دریافت میکند.

آخرین ویرایش:

jooli

Member
در سيستم ايران ماركت گويا تمام ايران رو ساپورت مي كنند
بابت هزينه برگشتي
در صورتيكه خريدار ؛ محصول رو نگيره ؛ هزينه ارسال از حساب فروشگاه كم ميشه.از اونجايي كه پست پيشتاز موظف به عودت مرسوله هست ؛ قاعدتا هيچ هزينه اضافي اي نبايد اخذ بشه.ولي چون پرداخت پست سفارشي هم داره ، دو تا هزينه رو كم مي كنه
البته اين به نفع پرداخت هست ؛ يعني پرداخت خيلي خوشحال ميشه سفاشات پيشتاز شما برگشت بخوره!!!

h.azhdar

New Member
در سيستم ايران ماركت گويا تمام ايران رو ساپورت مي كنند
بابت هزينه برگشتي
در صورتيكه خريدار ؛ محصول رو نگيره ؛ هزينه ارسال از حساب فروشگاه كم ميشه.از اونجايي كه پست پيشتاز موظف به عودت مرسوله هست ؛ قاعدتا هيچ هزينه اضافي اي نبايد اخذ بشه.ولي چون پرداخت پست سفارشي هم داره ، دو تا هزينه رو كم مي كنه
البته اين به نفع پرداخت هست ؛ يعني پرداخت خيلي خوشحال ميشه سفاشات پيشتاز شما برگشت بخوره!!!

با سلام

شركت پست تعيين ميكند كه اين سرويس در كدام شهرستانها ارائه شود. در مورد ارائه سرويس در شهرهاي مختلف
، تمامي شركت ها يكسان هستند.

هر شهري را كه پست پشتيباني كند ، پارس پيك نيز پشتيباني خواهد كرد.
در مسالي كه مربوط به شركت پست ميشود تمام شركت ها مشترك هستند.

firebird

Member
با سلام

شركت پست تعيين ميكند كه اين سرويس در كدام شهرستانها ارائه شود. در مورد ارائه سرويس در شهرهاي مختلف
، تمامي شركت ها يكسان هستند.

هر شهري را كه پست پشتيباني كند ، پارس پيك نيز پشتيباني خواهد كرد.
در مسالي كه مربوط به شركت پست ميشود تمام شركت ها مشترك هستند.
من تو نمایشگاه کتاب مشهد - همین یک ماه پیش - با یکی از مسئولین ایران مارکت سنتر صحبت میکردم میگفت فریمان سرویس میدن. هیچ شک و شبهه‌ای هم نداشت !!!

jooli

Member
دوست عزيز ممنون از پاسخگويي شما
در اين كه شركت پست خيلي بدحسابه هيچ شكي نيست.و تقريبا اين براي همه ثابت دست.حالا بماند كه اين شده بهانه اي براي بعضي از شركت ها (خاصه پرداخت!)
آقا من يك چيز برام خيلي سواله؟
واقعا چرا پست بد حسابه ؛ يعني خود شما و سران شركت هاي ديگه نمي تونيد با پيگيري مستمر پست رو وادار به تغييري در سيستم كاريشون كنيد؟
البته شما بهتر از من مي دونيد.متاستفانه كارمندان پست(اكثرا)از سطح سواد و فرهنگ خيلي پاييني برخوردارند.به نحوي كه هيچكدوم از مسئولين دفاتر پستي آشنايي چنداني با سيستم ندارند!اين خودش مي تونه دليل و عامل مهمي باشه
البته تو تهران و شهرستان هاي بزرگ وظع خوبه ؛ در شهرستان ها كه فاجعست.طرف سفارش رو برده درب خونه مشتري ، طرف خواسته پول بده ؛مامور معظم نگرفته!!!

h.azhdar

New Member
دوست عزيز ممنون از پاسخگويي شما
در اين كه شركت پست خيلي بدحسابه هيچ شكي نيست.و تقريبا اين براي همه ثابت دست.حالا بماند كه اين شده بهانه اي براي بعضي از شركت ها (خاصه پرداخت!)
آقا من يك چيز برام خيلي سواله؟
واقعا چرا پست بد حسابه ؛ يعني خود شما و سران شركت هاي ديگه نمي تونيد با پيگيري مستمر پست رو وادار به تغييري در سيستم كاريشون كنيد؟
البته شما بهتر از من مي دونيد.متاستفانه كارمندان پست(اكثرا)از سطح سواد و فرهنگ خيلي پاييني برخوردارند.به نحوي كه هيچكدوم از مسئولين دفاتر پستي آشنايي چنداني با سيستم ندارند!اين خودش مي تونه دليل و عامل مهمي باشه
البته تو تهران و شهرستان هاي بزرگ وظع خوبه ؛ در شهرستان ها كه فاجعست.طرف سفارش رو برده درب خونه مشتري ، طرف خواسته پول بده ؛مامور معظم نگرفته!!!

با سلام

به طور كلي وقتي يك سيستمي شروع به فعاليت ميكنه (منظورم cod است) قطعا داراي مشكلات و باگهايي خواهد بود.
پست نيز از اين بابت مستثني نيست.

اكنون بعد از گذشت چند سال فعاليت پست در اين زمينه طبيعتا خطاها كمتر شده است.
به عنوان مثال اكثر ماموران پستي توجيح شده اند و كارشان را به درستي انجام ميدهند.

پرينت فاكتور ها توسط فروشندگان ، باعث شده تا بار زيادي از دوش مسئولين منطقه اي برداشته شود.
خودتان ميدانيد روزانه تعداد زيادي سفارش آماده به ارسال دارند اگر بخواهند از هر كدام 6 نسخه پرينت
بگيرند كلي زمان تلف ميشود و اعصاب اپراتور هم خورد خواهد شد و طبعتا راندمان بسيار كم خواهد بود.

از زماني كه مسئله پيش وصولي مطرح شده ، حساب كتابها سر و سامان بهتري پيدا كرده است.
در اين روش كاملا مشخص است كه پست بابت كدام سفارش وصول شده به شركت پول واريز كرده است.

البته نحوه ارسال پيشتاز نيز به عنوان روش قابل رهگيري پستي كمك فراواني به بهبود اين فرايند كرده است.

سلام
هنوز قرارداد من ارسال نشده پریروز گفتند ارسال میکنند اما هنوز ارسال نشده

میشه توی بخش پنل یه قسمتی قرار بدید که وزن تقریبی محصولات رو نوشته باشه
من معمولاً محصولاتم cd یا dvd هستند و با یک کاور معمولی میفروشم اگرمیشه وزن تقریبی یک cd یا dvd رو بگید تا در انتخاب وزن مشکلی نباشه

h.azhdar

New Member
سلام
هنوز قرارداد من ارسال نشده پریروز گفتند ارسال میکنند اما هنوز ارسال نشده

میشه توی بخش پنل یه قسمتی قرار بدید که وزن تقریبی محصولات رو نوشته باشه
من معمولاً محصولاتم cd یا dvd هستند و با یک کاور معمولی میفروشم اگرمیشه وزن تقریبی یک cd یا dvd رو بگید تا در انتخاب وزن مشکلی نباشه

با سلام

لطفا با شركت تماس حاصل فرماييد.
66369063

در مورد درخواست شما :
بنا به درخواست فروشنده طي يك پيام خصوصي اوزان تقريبي در پنل اعلام خواهد شد.

sangpa.com

New Member
عضویت وهمچنین سرمایه گزاری در این سایت برای خود درآمد داشته باشید. حداقل پرداختی ۵ سنت و شما در روز اول براحتی ۵ سنت درآمد خواهید داشت. این سایت عالیه چون کاملا فارسی و براحتی می توانید با آن کار کنید. پس وقت رو از
برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید:
http://www.Power2Click.com/?ref=asdolasdol
دوست عزیز داری اسپم میکنی هر جا که رسیدی که نباید پست بزاری این تاپیک موضوش چیز دیگست پس قوانین رو رعایت فرمائید

mrarsg

New Member
آقا حمید من هم از این سرویس شما میخوام فقط اگه میشه 30 پیش بگیرید و 5 درصد
09359698770

yoonik_team

New Member
تفاوت گفته های شما با نوشته های در سایت !!!

با سلام

هزينه سالانه :

5% --- 100000 تومان
10% -- 50000 تومان
20% -- بدون پيش پرداخت

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت parspeik.com مراجعه فرماييد.
اگر سوالی داشتيد تماس بگيريد.

موفق باشيد

با سلام خدمت شما و همه دوستان

شما گفتین 20% -- بدون پیش پرداخت ولی در سایتتون نوشته شده 20% -- 25000 تومان !!!

میشه توضیح بدین؟

و یه شوال دیگه شما که اینجا جواب سوالات دوستان میدادید سمتتون در این شرکت چیه ؟! (بی ادبی نباشه فقط جهت اطلاع بود که میتونین جواب ندین)

نوشته ها در سایت شما:

1- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/000/1 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 5 %

2- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/500 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 10 %

3- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/250 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 20 %

و منبع این نوشته ها: ==> http://www.parspeik.com/overview/manage.php?pageid=16

با تشکر :)

david2

Member
بالاخره پارس پیک بهتره یا ایران مارکت

سلام
آقا من چند روزه دربه در دنبال یه شرکتم که باهاش قرارداد برا فروشگاه ببندم. همه از خودشون میگن . ولی واقعاً می خوام بدونم این پارس پیک چه حور شرکتیه . یه جورایی انگار کارش بدلم نشسته ( البته فعلا این توهمه ) . میخوام راهنماییم کنید که چیکار کنم . و آیا شرایط این شرکت بهتره یا ایران مارکت سنتر

h.azhdar

New Member
با سلام خدمت شما و همه دوستان

شما گفتین 20% -- بدون پیش پرداخت ولی در سایتتون نوشته شده 20% -- 25000 تومان !!!

میشه توضیح بدین؟

و یه شوال دیگه شما که اینجا جواب سوالات دوستان میدادید سمتتون در این شرکت چیه ؟! (بی ادبی نباشه فقط جهت اطلاع بود که میتونین جواب ندین)

نوشته ها در سایت شما:

1- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/000/1 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 5 %

2- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/500 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 10 %

3- اشتراک سالیانه به مبلغ 000/250 ریال و به ازای هر سفارش وصول شده 20 %

و منبع این نوشته ها: ==> http://www.parspeik.com/overview/manage.php?pageid=16

با تشکر :)

با سلام به شما دوست عزيز

همانطور كه فرموديد 20% بدون پيش پرداخت بود ولي بدليل كم لطفي بعضي دوستان از سيستم حذف گرديد.
و در حال حاضر فقط قرارداد 5% و 10% منعقد ميشود.

من مسئول فني شركت هستم. اگر سوالي داشتيد تماس بگيريد .09122772028

موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا