***كسايي كه كافي نت دارن حتما ببينن***

anti-life

Active Member
اين نرم افزار باعث ميشه كه هر جا از دستگاه رو كه خواستيد فيلتر كنيد....اينجوري جلو خيلي از كارهاي خلاف رو روي كامپيوترهاي عمومي ميگيريد...........

Download

Serial: 53219530573214

من كه اينجا كتابخونه ميرم بيشتر اينكارو ميكنن تا كاربر نتونه با كامپيوتر هاي كتابخونه كار ناشايست بكنه..........

ميتونيد كاري كنيد كه فقط يه درايو نشون داده بشه و و و و و و و

anti-life

Active Member
انگاري كسي اين برنامه رو نميخواد .........باز نريد نگيد ما يه برنامه ميخوايم براي كافي نت..........اين بودش....ولي انگاري مسي نميخواد .........

anti-life

Active Member
والا ميگن براي كاربر خونگي هم خوبه اينجوري از شر فضولاي خونگي هم راحت ميشي........

آخه يكي مثل من كه همش به پا داره مجبوره بعضي اوقات از اين استفاده كنه.........

iRWEBDES

Active Member
واي گفتي فضولي خونگي دردم تازه شد ...
باباي ما فكر ميكنه مهندس كامپيوتره ..
:lol: :lol: :lol: همه چيز رو طوري بهم ريخته كه اصلا من بلد نيستم دوباره درستش كنم
اصلا تا حالا نديدم كامپيوتري اينطور بهم بريزه
حتي كامپيوترم بعضي وقتها خاموش نميشه 8O
تسك منيجر من از كار افتاده :lol: :lol: :lol:
و .............................
خلاصه كلي خرابكاره واسه خودش

مهرداد كوهي

anti-life

Active Member
بابا اينور شما گفتي فكر كنم بابايه شما بايد ويروس نويس باشن.....فقط مشكل باباي شما اينكه وقتي ويروس رو مينويسه رو دستگاه خودش امتحان ميكنه....شوخي بود جدي نگير..........

اين برنامه بگم درايو رو هم مخفي ميكنه..پس فكر كنم به درد تو بخوره

iRWEBDES

Active Member
آره ويروس نويسه حتما فعلا كه با ويروساش دهن منو صاف كرده ...
آخه جالبيش اينجاست طريقه ي كار با مديا پلير رو هم بلد نيست اون موقع اين كارها رو ميكنه

مهرداد كوهي

MrMohi

Active Member
برنامه
XPCSpy
هم نرم افزار خوبیه با امکانات زیاد که برای کافی نت ها هم مفیده . یعنی اصولا برای پیگیری رد پای افراد بر روی سیستم و قطع دسترسی قسسمتهایی از سیستم که ادمینستور سیستم مایل به جلوگیری از ورود افراد متفرقه به اونهاست میباشد

iRWEBDES

Active Member
آقا جدي جدي قاطي كرده دكمه هاي restart - stand by - shut down من كار نميكنند كه هيچ task manager هم باز نميشه
يكي يه كاري بكنه ...

مهرداد كوهي

Salar

Active Member
خوب يه پارتيشن درست كن فايلهاتو بريز توش...بعد دوباره ويندوز رو نصب كن

anti-life

Active Member
ميگم پس بلاخره كسي كه ويروس بلاستر رو نوشته معلوم شد كيه......به بابات بگو انگاري هم دهنه تو رو صاف كرده هم دهن ميكروسافت رو........

فكر كنم تا چند وقت ديگه همين كامپيوترت بر ميگرده به نسل قديمه خودش يعني .چرتكه .

در مورد برنمه هايي كه باعث ميشه ادمين نتونه به هر جاي دسترسي داشته باشه زياده منم يكي از اونا رو گفتم چون هم لينكش بود هم كركش.

iRWEBDES

Active Member
اي بابا همين الآن پاي كامپيوترم بود
ديگه اشك مارو در آورده ...
خاموش نميشه

مهرداد كوهي

anti-life

Active Member
كاري نداره همون راهي كه بهت گفتم رو انجام بده ...راهي غير اون نيست.....ميگم حالا مثل باباي من هست.........آخه بابايه من ميره آخبار ميخونه ...باباي شما چي كار ميكنه.........

در ضمن دوستان كسي نگفت آخر اين برنامه كه گفتم خوب بود يا نه

iRWEBDES

Active Member
anti-life گفت:
كاري نداره همون راهي كه بهت گفتم رو انجام بده ...راهي غير اون نيست.....ميگم حالا مثل باباي من هست.........آخه بابايه من ميره آخبار ميخونه ...باباي شما چي كار ميكنه.........

در ضمن دوستان كسي نگفت آخر اين برنامه كه گفتم خوب بود يا نه
باباي ما هم بلده بياد پيشمون بشينه يا بگه برو راديو فردا يا بازتاب ...
يا هم كه كاري كنه با 6 تا ويندوز عوض كردن درت نشه

مهرداد كوهي

iranianpakhost

New Member
ببخشيد حالا كه اينطوره برا اينكه بحث برگرده سر جاي قبليش كسي ميدونه وقتي رو به سيستم key loggerنصب ميكنن از كجا ميشه فهميد و اونو پاك كرد؟البته راهي بجزprocesses آخه اينجا ايماشو عوض ميكنن آدم نمي تونه بشناسه...هركي ميدونه بگه لطفا(يه راه سريع و مطمئن)

MrMohi

Active Member
بعضی از این برنامه ها باید حتما اون پسوردی رو که در هنگام نصب به برنامه دادید رو دوباره وارد کنید تا بهتون اجازه آنینستال کردن نرم افزار رو بده و در .صورت نداشتن پسورد چاره ای جز فورمت کردن درایو مورد نظر رو ندارید چون هیچ رقمه اجازه آنینستال کردن نرم افزار رو به کسانی که پسورد نداشته باشند نمیده
حالا شما بگید که نرم افزار شما مربوط به چه شاخه اییه؟

anti-life

Active Member
كلاس كاره ديگه ........ يعني حساب كن از كافي نت رفتيم تابه كجا ها.........

ولي جون شاهرخ يكي نمياد بگه اين برنامه چطور بود .....بابا ضايع شديم رفتا

anti-life

Active Member
مادانا خانم

شما بايد از سيف مود دساتگاه وارد بشي و فايل مورد نظر رو پاك كني............

يعني قبل بالا امدن ويندز F8 بعد SAFEMODE

ديگه خودت واردي

iranianpakhost

New Member
از همگي ممنونم راهي هست كه بشه keylogger رو دستكاري كرد يعني طوري بشه كه عوض اينكه به آي دي طرف بره بره به آي دي من يا حداقل بشه فهميد كسي كه اينو نصب كرده آي ديش چيه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا