كدوم فروشگاه ساز ايراني خوبه؟

ahmad881

Member
به نام خدا
سلام مي خوام يه فروشگاه ساز از شركت ايراني بخرم
كسي هست بدونه كدوماشون كارش خوبه خودم كه تو گوگل گشتم و مقايسه كردم اين يكي خيلي منا تو كف برد واقعه كارش خوبه؟
به نظر شما بخرم؟ °°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°
امكاناتش كه نظير نداره
البته اگه كسي قبلا خريده و خوب نيست بگه منم نخرم يا اگه يه بهتري سراغ دارن معفي كنند

يه سوال خودمونيه ديگخ: اصلا فروشگاه بزنم؟ يا درامدش خوب نيست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mandana

Active Member
احمد جان لطف کن اسم سایت مذکور رو نیار.مدیرشون به می پیغام خصوصی زدن و گفتن اسم سایتشون رو از پسته یو پاک کنم.هر چند یو که چیزه بدی نگفته بودی :-?

موفق باشی

ahmad881

Member
اينجا چرا ديكتاتوري عمل مي شه
آقا ميايي سوال كني عوض اينكه جوابتا بدن يه هفته معطلت مي كنن كه بگن كدوم فروشگاه خوبه بعدشم هيچكي جواب نمي ده آخرشم ميان لينكا پاكش مي كنن

آخه من كه سرم نمي شه بقيه بايد بهم كمك كنن كه اون فروشگاه ساز خوبه يا كلاه برداريه
اين جمله هم مي گم حتي اگه به قيمت بن شدن من تموم بشه
اين انجمن درش تخته بشه بهتره تا حالا هيچ كسي خيري نرسونده

عزیزم خودتو عصبانی نکن یه پیشنهاد میکنم حتما عمل کن . بیا یه سر به فارسی کامرز بزن یه سایت خیلی خوب و راحته که میتون ازش یه فروشگاه دانلود کنی و باهاش کار کنی . منم میخاستم پول بدم و بخرم دیدم برای شروع این کارمو راه میندازه . حتما روش فکر من خیلی عایلیه .

ahmad881

Member
ممنونم الان دارم همين فارسي كامرس كار مي كنم
ولي اين ها امكان تغيير ظاهر در كنترل پنلشون نيست

roozshop

Member
سیستمهای زیادی واسه راه اندازی فروشگاه هست که توسط افراد و شرکتهای مختلف ارائه میشه ولی 99 درصدشون ، سیستمهای رایگان و یا پولی خارجی هستن که این شرکت / اشخاص ، اونو فارسی کردن و میفروشن و پشتیبانی میکنن

من که فقط یه سیستم فارسی میشناسم که این روزا تو بورسه و برنامشو هم آقای حامد ساعتی نوشتن

ما خودمون هم ( روزشاپ ) ، سیستم ویرچومارت رو فارسی کردیم و نصب و پشتیبانی میکنیم.

ahmad881

Member
آقاي روز شاپ سيستم رايگان شما هم كه همون فارسي كامرس هست
در ضمن يعني مي گي اوني كه آقاي ساعتي نوشته از ماله شما هم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب ضد تبليغ حرف زدي

حالا سايت اون ساعت چي را ببينم؟ كجاست؟

آخرین ویرایش:

PadinaWebGroup

Active Member
احمد خان اگر يك فروشگاه حرفه اي و زيبا با امكانات و پشتيباني بالا خواستيد گروه اينترنتي پادينا در خدمت شماست .

My Id Yahoo : Designer977
My Email : Info @ Padina.ir

roozshop

Member
1 . آره سیستم رایگانی که ما نصب میکنیم ( پلان معمولی ) همون فارسی کامرس هست . مگه چیه ؟ خوب ما که پولی واسه نصبش نمیگیریم ...
فقط برای دوستانی که به دلیل مشکلات با سرورشون و ... نمیتونن خودشون نصب کنن و یا آشنایی با نحوه نصب اسکریپتها ندارن رایگان نصب میکنیم.

2 . ضمنا من نگفتم چیزی مال ماست . که شما میفرمایید : "یعنی اسکریپت آقای ساعتی از مال شما هم بهتره؟" .
ما فقط سیستم رایگان ویرچومارت رو فارسی سازی و بومی سازی و سازگار با سیستمهای پرداخت ایرانی کردیم و فقط در ازای خدماتی که خودمون بهش اضافه کردیم ( سیستم تبلیغات کلیکی - اتصال به بانک سامان - اتصال به پرداخت و ایران مارکت و ... ) و پشتیبانی از مشتری پول دریافت میکنیم . به نظر من از نظر قدرت و انعطاف پذیری در طراحی قالب فروشگاه و امکان هر نوع شخصی سازی و تغییرات ویرچومارت بهترینه

3 . نمونه فروشگاهی که آقای ساعتی طراحی کردن http://www.takshop.com/index.php
با تشکر

websamancom

Well-Known Member
1 . آره سیستم رایگانی که ما نصب میکنیم ( پلان معمولی ) همون فارسی کامرس هست . مگه چیه ؟ خوب ما که پولی واسه نصبش نمیگیریم ...
فقط برای دوستانی که به دلیل مشکلات با سرورشون و ... نمیتونن خودشون نصب کنن و یا آشنایی با نحوه نصب اسکریپتها ندارن رایگان نصب میکنیم.

2 . ضمنا من نگفتم چیزی مال ماست . که شما میفرمایید : "یعنی اسکریپت آقای ساعتی از مال شما هم بهتره؟" .
ما فقط سیستم رایگان ویرچومارت رو فارسی سازی و بومی سازی و سازگار با سیستمهای پرداخت ایرانی کردیم و فقط در ازای خدماتی که خودمون بهش اضافه کردیم ( سیستم تبلیغات کلیکی - اتصال به بانک سامان - اتصال به پرداخت و ایران مارکت و ... ) و پشتیبانی از مشتری پول دریافت میکنیم . به نظر من از نظر قدرت و انعطاف پذیری در طراحی قالب فروشگاه و امکان هر نوع شخصی سازی و تغییرات ویرچومارت بهترینه

3 . نمونه فروشگاهی که آقای ساعتی طراحی کردن http://www.takshop.com/index.php
با تشکر
تائید میشه

ahmad881

Member
همه عزيزاني كه دارن كمك مي كنند ممنونم (البته منم شرط انصاف را رعايت كردم و از همه تشكر كردم(فقط نمي دونم چرا از بالا كه شروع مي كنم به تشكر تا پايين بعضي ها توشون تشكرم ثبت نمي شه)

اين فارسي كامرس چيز با حالاي بود اصلا در حد نياز من كه كافي بود خيلي ارور مي ده (تو لوكال) كه اميد وارم تو هاست اين طوري نشه

حالا هم چند تا جاهاشا بلد نبودم كه اگه كمك كنيد شرمنده مي شم (تشكرم يادم نمي ره )
1) آيا گزينه كارت اعتباري همان روش پرداخت با كارت شتاب هست؟
2) در تعريف روش پست سفارشي راهي نداره؟ البته گمونم از روش يكنواخت بايد استفاده كرد اما اونم يه عيبي داره چون يه وقت يكي سي دي ميگيره و پست سفارشي اون مي شه 500 تومن و يكي 4 تا كتاب مي گيره كه مشكل پيش مياد
3) من تو وارد كردن اسم محصول دو گزينه ديدم (قيمت اصلي و قيمت سرجمع) فرق اين دوتا چيه و كدومشا بايد توش نوشت؟
4) تو روش پرداخت نقدي چرا هيچ باكسي وجود نداشت كه مشتري پس از پرداخت شماره فيش قرمز رنگ بانك را توش بنويسه
5) كاش مي شد تخفيف هايي هم براش تعريف كرد يكي از تفاوت هاي مهم فارسي كامرس با اون فروشگاه ساز هاي 300 تومني تو همين مورد هست.

بازم از همه گل هاي خودم ممنونم كه هواي من تازه كار را هم دارند
راستي اين تاپيك را زدم كه برم از يه شركتي فروشگاه سازشا بخرم كه خدارا شكر لينكشا مديران پاك كردن اگه نه الكي الكي 300 تومن داده بودم شكلش هم مثل همين فارسي كامرسي بود كه دوستان معرفي كردن فقط توش مي شد تخفيف ايجاد كني همين

roozshop

Member
همه عزيزاني كه دارن كمك مي كنند ممنونم (البته منم شرط انصاف را رعايت كردم و از همه تشكر كردم(فقط نمي دونم چرا از بالا كه شروع مي كنم به تشكر تا پايين بعضي ها توشون تشكرم ثبت نمي شه)

اين فارسي كامرس چيز با حالاي بود اصلا در حد نياز من كه كافي بود خيلي ارور مي ده (تو لوكال) كه اميد وارم تو هاست اين طوري نشه

حالا هم چند تا جاهاشا بلد نبودم كه اگه كمك كنيد شرمنده مي شم (تشكرم يادم نمي ره )
1) آيا گزينه كارت اعتباري همان روش پرداخت با كارت شتاب هست؟
2) در تعريف روش پست سفارشي راهي نداره؟ البته گمونم از روش يكنواخت بايد استفاده كرد اما اونم يه عيبي داره چون يه وقت يكي سي دي ميگيره و پست سفارشي اون مي شه 500 تومن و يكي 4 تا كتاب مي گيره كه مشكل پيش مياد
3) من تو وارد كردن اسم محصول دو گزينه ديدم (قيمت اصلي و قيمت سرجمع) فرق اين دوتا چيه و كدومشا بايد توش نوشت؟
4) تو روش پرداخت نقدي چرا هيچ باكسي وجود نداشت كه مشتري پس از پرداخت شماره فيش قرمز رنگ بانك را توش بنويسه
5) كاش مي شد تخفيف هايي هم براش تعريف كرد يكي از تفاوت هاي مهم فارسي كامرس با اون فروشگاه ساز هاي 300 تومني تو همين مورد هست.

بازم از همه گل هاي خودم ممنونم كه هواي من تازه كار را هم دارند
راستي اين تاپيك را زدم كه برم از يه شركتي فروشگاه سازشا بخرم كه خدارا شكر لينكشا مديران پاك كردن اگه نه الكي الكي 300 تومن داده بودم شكلش هم مثل همين فارسي كامرسي بود كه دوستان معرفي كردن فقط توش مي شد تخفيف ايجاد كني همين

بله فارسی کامرس واقعا سیستم خوبی هست و بزرگترین مزیتش هم اینه که فارسی سازی خوبی شده و رایگان هست .
بعضی ها میگن که ب دلیل اینکه فارسی کامرس برای نصب و فعالیت احتیاج به روشن بودن رجیستر گلوبال توی سرور داره ، امنیت سرور رو به خطر میندازه . البته من تا الان نه دیدم و نه شنیدم که هک شده باشه

در مورد سوالات :
1 . خیر . برای راه اندازی سیستم شتاب ( البته بعد از افتتاح حساب در بانک سامان ) ، بایستی ماژول بانک سامان رو از لیست ماژولهاتون تو مدیریت فعال کنید و با توجه به شماره حساب و رمزی که از بانک میگیرین تنظیمش کنین .

2 . متوجه سوالتون نشدم . ولی هزینه پستی بر اساس وزن محصولات محاسبه میشه

3 . قیمت اصلی که قیمت محصول هست و قیمت سرجمع ، قیمت محصول با تخفیف هست . شما میتونین فیلد دوم رو خالی بذارین

4 . میتونین با کمی تغییرات این امکان رو فراهم کنین و یا یه فرم خودتون درست کنین و از منوی اصلی سایتتون بهش لینک بدین ( مثلا "ثبت فیش بانکی" ) تا مشتری بتونه از طریق اون فیششو ثبت کنه

5 . تخفیف میشه به محصولات اعمال کرد ( ردیف شماره 3 ) . ولی سیستم اهدای کد تخفیف نداره . ضمنا یک ضعف دیگه سیستم هم اینه که نمیشه برای روشهای مختلف پرداخت ، تخفیف در نظر گرفت . فرض کنید ما بخوایم به خریدارانی که روش خرید نقدی ( واریز به حساب ) رو انتخاب میکنن 10 درصد تخفیف بدیم در مبلغ کل سفارش ، این سیستم نمیتونه اینکارو انجام بده

یا علی

سلام دوستان
من الان 1 ماه با فارسی کامرس دارم کار میکنم و تنها چیزی که من ازش دیدم اینه که سبد خرید تو سایت پرداخت تشکیل میشه من با دادن 50 تومان به شرکت پرداخت این مشکل رو حل کردم و الان هم داره بسیار عالی کار میکنه و دیگه هم لازم نیست حتما ثبت نام کنه مشتری تو سایتم .
میتونید ببینید .
http://www.SHOP.sibesorkh.ir

roozshop

Member
50 تومن ؟؟؟؟؟؟
بابا شما ها خیلی به پرداخت حال میدین
این کار رو با 10 تومن هر برنامه نویسی از جمله خودم انجام میدم براتون
خودتون هم با نیم ساعت مطالعه در مورد مبحث فرمها توی HTML و 1 ربع مطالعه php میتونین اینکارو بکنین
ضمنا فروشگاه شما براتون یه محدودیت داره که نمیتونین روش خرید نقدی بذارین

آخرین ویرایش:

roozshop

Member
خوب معمولا همه این اشتباه رو میکنن
مثلا توی همین فروم اگه یه تاپیک زده بودین مطمئنا 10 نفر پیدا میشدن که با قیمتهای مختلف اینکارو براتون انجام بدن . مطمئنا همه هم زیر 10 تومن قیمت میدادن پون فقط یه صفحه php خیلی ساده رو باید تغییر میدادن
ولی به خاطر اسم و رسم پرداخت همه گول میخورن و حاضرن 5 برابر بیشتر هم بدن

جدیدترین ارسال ها

بالا