كتاب آموزش PHP انتشارات ناقوس

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام
كتاب آموزش PHP انتشارات ناقوس رو كسي سراغ نداره ؟! خودم دارم ! واسه چند تا از دوستام ميخوام ولي ظاهرا ديگه اثري ازش نيست .. !!
كتاب ديگه سراغ نداريد ؟!

ممنون
نبي

elvis

Member
در مورد انتشارات ناقوس بايد بگم كه كه متاسفانه ناقوس در حال ورشكستگي و بدهي زيادي داره كه طلب كاراش خيلي از كتاباشو بابت طلباش بردن واسه همينه كه كتاباي زيادي از ناقوس ناياب شده به هر حال اميدوارم كه اين انتشاراتي خوب كشورمون بتونه زود اين مشكلش رو حل كنه و دوباره با همون قدرت سابقش بتونه به كارش ادامه بده
ميتوني از كتاب
مرجع كامل php4 | مهرداد توانا -سعيد هراتيان - عاطفه شيجوني | ISBN 964-334-170-4 | انتشارات ساحر | 1248 ص
استفاده كني
قيمتش هم 7500 با cd همراهش هست :wink:

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام !
نميدونستم ! اوه جدا اين مشكلات رو پس داره .
از راهنماييتم ممنون .
آخه اين كتاب هم دارم !!! اما براي شروع كار مناسب نيست . و بايد يه چيز جمع و جور تر و مختصر تر باشه تا استارت زده بشه ...
فكر كنم بغير از اين 2 كتاب كتاب ديگه اي نباشه !

AliReza26

Active Member
NabiKAZ گفت:
سلام !
نميدونستم ! اوه جدا اين مشكلات رو پس داره .
از راهنماييتم ممنون .
آخه اين كتاب هم دارم !!! اما براي شروع كار مناسب نيست . و بايد يه چيز جمع و جور تر و مختصر تر باشه تا استارت زده بشه ...
فكر كنم بغير از اين 2 كتاب كتاب ديگه اي نباشه !
تو نمايشگاه كتاب تهران امسال چاپ آخرش تمام شد.....

NabiKAZ

Well-Known Member
يعني ديگه هيچ كتاب ديگه اي براي php نيست؟
بغير از مرجع...

NabiKAZ

Well-Known Member
houtanal گفت:
www.cfz.ir/ebooks/
فقط تا آخر همين هفته اين آدرس معتبره!

سلام
من همش رو الان دون لود كردم (حدود 40 مگابايت بودن !!!)
فقط يه عيبي كه دارن اينه كه همشون انگليسي بودن :cry:
من فارسي ميخوام :cry:

به هر حال از لطفتون ممنونم
نبي

NabiKAZ

Well-Known Member
بابا من دنبال كتاب ميگردم يعني يه چيز كامل كه بشه حداقل در سطح مبتدي php رو ياد گرفت !
اون يه صفحه كه چند تا عملگر رو توضيح داده كه فايده نداره

با اين حال ممنون
چيزي داشتيد بزاريد

AliReza26

Active Member
NabiKAZ گفت:
بابا من دنبال كتاب ميگردم يعني يه چيز كامل كه بشه حداقل در سطح مبتدي php رو ياد گرفت !
اون يه صفحه كه چند تا عملگر رو توضيح داده كه فايده نداره

با اين حال ممنون
چيزي داشتيد بزاريد
تو انقلاب يخورده بگردي فكر كنم يه چند تايي باقي مونده باشه ها....

emad4000

Member
«» ىّ Nو»ّ ؤو NآV« إآ [ج« ك« . وأى آأآ» Nآ»ؤگآّ ّئة« و پآى كآ«پىوةV ]وN« »ىئة«.چّآVؤ»إّ كّ إVگؤة« «ى N« كّ اپأوNؤ ك»ى. اVّ ًVإو»ؤ.

NabiKAZ

Well-Known Member
AliReza26 گفت:
:
:

بلاخره بگرديم يا نگرديم !!! :?:

emad4000

Member
ببخشید فارسیش خراب بود اینطور شد.
بله گفتم که من آموزش فارسی ÷ی اچ ÷ی رو دارم.ولی الان دانشگاه هستم و از سایت دانشگاه استفاده می کنم.وقتی که برگشتم خونه ( چهارشنبه ) می ذارمش اینجا که آ÷لودش کنی
bye

NabiKAZ

Well-Known Member
emad4000 گفت:
ببخشید فارسیش خراب بود اینطور شد.
بله گفتم که من آموزش فارسی ÷ی اچ ÷ی رو دارم.ولی الان دانشگاه هستم و از سایت دانشگاه استفاده می کنم.وقتی که برگشتم خونه ( چهارشنبه ) می ذارمش اینجا که آ÷لودش کنی
bye

قربون رفيق خوب !
پس ما منتظريم ...
راستي منظروت اين بود كه دون لودش كنم ديگه ؟ :wink:

چاكرم

AliReza26

Active Member
NabiKAZ گفت:
AliReza26 گفت:
:
:

بلاخره بگرديم يا نگرديم !!! :?:

من گفتم چاپ آخرش تموم شده....

اصولا وقتي يه كتاب چاپش تموم ميشه بدليل اينه كه فروخته شده به مردم و كتابفروشي ها.....

در نتيجه احتمالش زياده تو كتابفروشي اي هنوز يكي دو تاش باقي مونده باشه و فروخته نشده باشه.....

نتيجه اين كه جوينده يابنده است و بگرد تا پيدا كنيش.....

(در ضمن كتابخونه ها هم بايد داشته باشنش....يه سر هم به كتابخونه محلت بزن)

NabiKAZ

Well-Known Member
حرف از محل و اين حرفا گذشته . اگر تو محلمون بود كه من نمي اومدم اينجا براش تاپيك بزنم . ضمنا من اهواز هستم . اما بچه ها تا تهران حتي انتشاراتش هم رفته بودن و دست خالي برگشته بودن

NabiKAZ

Well-Known Member
كتاب آموزش PHP انتشارات ناقوس تجديد چاپ شد!

سلام
داشتم از در كتاب فروشي بزرگ شهرمون رد ميشدم . يه ندايي از آسمون رسيد كه برو تو شايد كتاب رو داشته باشه ! نا اميد رفتم تو ... ديگه زحمت ندادم به خودم ...تو قفسه كامپيوتر نگاه نكردم .. مستقيم رفتم از مسئولش پرسيدم: "كتاب PHP انتشارات ناقوس رو داريد؟!" منتظر شنيدن كلمه "نه" بودم ! ، كه بدون اينكه حرفي بزنه با انگشت به طرف يكي از قفسه ها اشاره كرد.. تا سرم رو برگردوندم ديدم 3 تا كتاب جلومه ! شاخ در اوردم ! گفتم انتظارش رو نداشتم شنيده بودم ديگه تجديد چاپ نميشه و به شوخي گفتم فكر كنم بايد 10 تا از اين كتاب رو بخرم . بهم گفت 5 تا بيشتر برامون نيومده ! اما 3 تا بيشتر باقي نمونده بود :wink:
دو از دوستام ميخواستن بهشون زن زدم گفتم كتاب رو از يه جايي گير اوردم 5 هزار تومان ميخوايد ؟! گفتن آره :lol: اگر بهشون راستش رو نميگفتم روي هر كدوم 2600 تومان و جمعا 5200 سود ميكردم :wink:

خلاصه اينكه كتاب آموزش PHP انتشارات ناقوس تجديد چاپ شد! ... قيمت: 2400 از دستتون در نره ها :wink:
شايدم خبر بحث و جدل در باره اين كتاب در اين تاپيك هم به گوش اين انتشارات رسيده !!!!

فعلا..
نبي 8)

جدیدترین ارسال ها

بالا