كتابخانه در mmb

[SOBHAN]

Active Member
بيش از اين کمکي از من ساخته نيست
خانم خاچيكيان
در اين مدت كه با هم صحبت مي كرديم من خيلي چيزها ازتون ياد گرفتم .
راستش رو بخواهيد فكر نميكردم كه كسي به غير از آقا سيلور بتونه به اين سوال من اون هم تا اين حد پاسخ بده .
خيلي دوست داشتم در چنين کار با ارزشي سهيم مي شدم
نه خير اينجوري ها هم كه فكر مي كنيد نيست .
من فكر ميكنم اين شما بوديد كه تا اينجا همه كارها رو كرديد و اون ايده ي خو ب شما بود كه فكر من رو نسبت به يك كتابخانه ي الكترونيكي بازكرد.
اگر اين كار شكل بگيرد و توليد شود و مشكلي وجود نداشته باشد .اگر تمايل داشته باشيد نام شما را به عنوان يكي از تهيه كنندگان اصلي نرم افزار قرار خواهم داد .
ببخشيد كه توي اين مدت به صورت وحشتناك مزاحم شما مي شدم و با اون سوالهاي مبتديانه ي خود وقت شما را گرفتم.
ديگه مزاحم وقت شما نمي شوم.
با آرزوي موفقيت براي شما آقاي خوب و مهربون
هم چنين براي شما خانم محترم:lol:

محمد حسين ارجمند فر

آخرین ویرایش:

aff - SEvEN

Banned
از اين لطف بزرگ شما ممنون هستم آقاي ارجمند فر .

براتون پيغام خصوصي فرستادم . لطفا چک کنيد .

شبتون بخير باشه .

[SOBHAN]

Active Member
بسم الله
سلام عليكم
البته خيلي وقته از اين جواب مي گذره اما جناب سيلور اين خطي كه در تگ 37 گفتيد در جواب كدوم قسمت بود (اگر كسه ديگري هم متوجه شده حتما بگه ) :
بله از طریق Html به راحتی میشه دستورات رو به Mmb صادر کرد.
ممنون اگه راهنمايي كنين !:)

aff - SEvEN

Banned
بله از طریق HTML به راحتی میشه دستورات رو به MMB صادر کرد. خب اگر مطالب Word هستن چرا با مبدل ها به html تبدیلشون نمیکنید.

از این برنامه رایگان میتونین استفاده کنید :

http://www.omniformat.com/download.html

اینجا رو هم ببینید:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=67940

ضمنا مثال HTMLObjectTricks.mbd که توی مسیر Program Files\Multimedia Builder497\Samples\495_examples\html هست رو هم ببینید تا قانع بشین.

بسم الله
سلام عليكم
البته خيلي وقته از اين جواب مي گذره اما جناب سيلور اين خطي كه در تگ 37 گفتيد در جواب كدوم قسمت بود (اگر كسه ديگري هم متوجه شده حتما بگه ) :

ممنون اگه راهنمايي كنين !:)

سلام آقا ...

شب بخير ... منظورشون واضح هست ...

در مورد قسمت اول گفتشون مي تونين sample زير رو دنلود کنيد ، نزديک ترين نمونه به گفتهء ايشون هست که فعلا پيدا کردم و باستون پيوست ميکنم .

بخش دوم گفتشون هم يعني اگر صفحات و اوراق کتاب هاي الکترونيکي شما بصورت فايل Office Word هست و کلا فايل متني ويندوزي هست مي تونين اونرو به راحتي به صفحات وب html تبديل کنين و در پروژه خودتون استفاده کنيد ...

پیوست ها

• html2mmb.zip
    4.1 کیلوبایت · بازدیدها: 34

splinter cell

Well-Known Member
من براتون برنامه Search Maker Pro نسخه 3.2 رو به صورت RAR ضمیمه کردم که یه دونش رو هم به دلیل محدودیت تعداد ضمایم توی پست بعدی میتونین بگیرین:

با سلام
این برنامه میتونه توی صفحات فارسی هم سرچ کنه؟؟؟لطفا اونهایی که تست کردن جواب بدن.مرسی

splinter cell

Well-Known Member
بازم ببخشید
با حروف ک و ی مشکلی نداره ؟؟؟ آخه منSearch Engine Builder Standard رو گرفتم ولی با یونیکد utf-8 اصلا کار نمیکنه با بقیه همwindows-1254 حروفی رو که گفتم مشکل داره میخواستم این مورد رو چک کنین.مرسی

silvercover

کاربر متخصص
نه من مشکلی ندیدم. ثانیا اینکه این ها بر اساس HTML و JavaScript کار میکنن که با کمی مهارت و مطالعه میشه Encoding اشون رو تغییر داد.

splinter cell

Well-Known Member
با سلام
حامدجان من با توجه به گفته شما این برنامه searchmpرو دانلود کردم ولی مثل اینکه اینم همون مشکل رو داره! یعنی اگه متنهای فارسی شما باcharset utf-8 باشند بعد از ساختن سرچ هیچ کلمه ای رو پیدا نمیکنه! و توی charsetهای دیگه فقط باwindows-1256کار میکنه و اونم اگه کلماتی که میخوای دنبالشون بگردی حروف (ی) و( ک) داشته باشند نمیتونه پیداشون کنه!حالا برای (ی )از( ي)shift+Dمیشه استفاده کرد ولی ک رو نه!
حالا واسه نمونه چند تا متن رو گذاشتم که utf-8 هستند ؛زحمت بکشین و یه سرچ براش درست کنین ومنو راهنمایی کنین که برای حل این مشکلم چکار کنم .یک دنیا ممنون

پیوست ها

• html(utf-8).rar
    3.2 کیلوبایت · بازدیدها: 21

silvercover

کاربر متخصص
ببخشید من وقت نکردم روش کار کنم. نمی تونم قولی بدم. پوزش میخام.

جدیدترین ارسال ها

بالا