كار با SQL

arkho

New Member
سلام :cry:
اگر ممكن است درباره كار با اين برنامه هم مطلبي بنويسيد.
من در برابر هيچ برنامه اي اينقدر احساس ناتواني نكرده بودم :oops:

hoom

Active Member
سلام

اگر منظورتون SQL Server هستش كه خيلي خيلي برنامه قوي و كارآمدي هستش. بيشتر توضيح بدين كه كجا مشكل دارين و اصلا چكار ميخوايين باهاش بكنين.

ارادتمند

arkho

New Member
سلام
من يك ديتا بيس با اكسس ساخته ام و مي خواهم روي يك سرور قرار دهم يعني يك كاربر ميتواند از طريق يك فرم اطلاعاتي به ان اضافه كند.اما سرور با MY SQL كار مي كند وبايد از طريق
سايتي كه به من معرفي شده دوباره ظاهرا ديتا بيس جديدي در آن بسازم. خصوصا اين ميخواهم
بخش جستجو (query)نيز داشته باشد.در اكسس مي توانم SQL query را به دست آورم اما اين
كدها در سايت معرفي شده كاري انجام نميدهند. از طرفي نمي دانم ارتباط بين صفحات طراحي شده و سرور را چگونه برقرار كنم.
اگر قابل راهنمايي در همين بخش است دستتان درد نكند وگرنه كتاب يا منبع فارسي را معرفي
كنيد باز هم ممنونتان مي شوم.

hoom

Active Member
سلام

من متاسفانه هيچ تجربه‌اي با MySQL ندارم. ولي اگر ميشه بگين بعد با چه زبوني ميخوايين ديتابيس رو بخونين. ASP يا PHP يا چيز ديگه اي.

ارادتمند

totia1

Member
arkho گفت:
سلام
من يك ديتا بيس با اكسس ساخته ام و مي خواهم روي يك سرور قرار دهم يعني يك كاربر ميتواند از طريق يك فرم اطلاعاتي به ان اضافه كند.اما سرور با MY SQL كار مي كند وبايد از طريق
سايتي كه به من معرفي شده دوباره ظاهرا ديتا بيس جديدي در آن بسازم. خصوصا اين ميخواهم
بخش جستجو (query)نيز داشته باشد.در اكسس مي توانم SQL query را به دست آورم اما اين
كدها در سايت معرفي شده كاري انجام نميدهند. از طرفي نمي دانم ارتباط بين صفحات طراحي شده و سرور را چگونه برقرار كنم.
اگر قابل راهنمايي در همين بخش است دستتان درد نكند وگرنه كتاب يا منبع فارسي را معرفي
كنيد باز هم ممنونتان مي شوم.

دوست عزيز

من اطلاعات خوبي توي اين آدرس پيدا كردم كه اميد وارم بدردت بخوره

http://www.farsinuke.com

تابعد :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا