كارت ويزيت بيمه ي البرز

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
اين هم سفارش فوري براي يكي از مشتري هان :دي

اميدبارم خوش بهتون بياد :rose:

كلي رو اعصابم ملق زد و قدم آهسته رفت تقريبا ديوونه شدم:shock: تا راضيش كردم كه پدره من عزيز من دوست من ....
اينو يه دختر 8 ساله بهتون ميگه :lol:

ها ؟ ؟ ؟ كجا بودم ؟؟؟‌ آها داشتم ميگفتم كه بهش گفتم پدر جان اين كه تراكت يا بروشور نيست
چقدر نوشته ميخواي بنويسي
خلاصه كلي مشاوره دادم بهش تا 3 قسمت از متن هاي اضافيه ايشون رو تونستم حذف كنم
توضيحات در مورد تخفيفات
در مورد نقد و اقساط
در مورد سابقش
و كلييييي چيزاي ديگه :-?
فقط شماره شناسنامه و يك بيوگرافي از خودش كم داشت:lol:

ميگفت عكس هم ميخواد نزديك بود ديگه بگم برو يه جا ديگه !!!‌كلي مسلط شدم به خودم

اين هم نتيجه ي كار كه روي لمينت براق چاپ ميشه!!

مرسي از همه ي دوستان گل گليه خودم :oops:

:rose:

پیوست ها

• bime_alborz_by_cg-gilas.jpg
    bime_alborz_by_cg-gilas.jpg
    596.7 کیلوبایت · بازدیدها: 136

GsGraphic

Well-Known Member
مگه ميشه كاري بياد زير دست شما و خوب در نياد؟
خيلي زيبا شده رنگ بندي عالي شده ولي خدا كنه توي چاپ مشكلي پيدا نشه واسش
موفق بباشي:oops::rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
نه پيدا نميشه
كلي رفتم كد رنگ هي گرفتم از اين چاپخونه
تازه دستگاه آورده
نشونش دادم گفت ريز ريزشو در ميارم برات
البته پول هم خوب ميگيره !!!!:دي

AKdesign

Member
بسی زیبا شده گیلاس جان

من که رنگ بندیشو خیلی دوس دارم

موفق باشی

توضيحات در مورد تخفيفات
در مورد نقد و اقساط
در مورد سابقش
و كلييييي چيزاي ديگه :-?
فقط شماره شناسنامه و يك بيوگرافي از خودش كم داشت:lol:
بهش میگفتی عزیز این یه کارت ویزیت شخصی نه خانوادگی ! دی:

Mandana

Active Member
سلام خوبی؟^.^
از لحاظ رنگ بندی قشنگ هست..قبول دارم
ولی کلن رنگ تیره باسه بیمه و موارد مشابه استفاده نمیشه
رنگهای روشن مخصوصن سفید به آدم حس امنیت میده.ولی توی کار اصن چنین حسی القا نمیشه
توی کار ای که خودش شلوغ هست و متن زیاد داره دیگه استفاده از پترن به این شکل فقط فک کنم به شلوغ تر شدن کار کمک می کنه:mad:
توی بیلبورد و تابلوهای بزرگ استروک تیره یا روشن زیاد استفاده میشه.ولی باسه کارت ویزیت گذاشتن استروک باعث سخت شدن خوندن مطالب میشه:cry:
در کل کار خیلی بهتری می تونست باشه.به نظرم ایرادهاش رو برطرف کنی کاره قشنی بشه
موفق بباشی:rose:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
از روی کارت بسی خوشمان هاین و از اینها آمد..
فکر می کنم روی لیمنت قشنگ از کار در بیایهد..

البته یه موردی رو هم با تجربه با این افراد دارم ، که کلی کار رو از تصور آدم دور می کنن و آخرش آدم می مونه چطور جمعش کنه..

خیلی پر کار هستی ما شا الله...
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

PrinceofCs

Well-Known Member
رنگهای روشن مخصوصن سفید به آدم حس امنیت میده.ولی توی کار اصن چنین حسی القا نمیشه
توی کار ای که خودش شلوغ هست و متن زیاد داره دیگه استفاده از پترن به این شکل فقط فک کنم به شلوغ تر شدن کار کمک می کنه:mad:
موافقم با مانی . در مورد مشتری فقط بگو باشه ولی کار خودتو انجام بده :lol: ....... any how its good job

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام خوبی؟^.^
از لحاظ رنگ بندی قشنگ هست..قبول دارم
توی بیلبورد و تابلوهای بزرگ استروک تیره یا روشن زیاد استفاده میشه.ولی باسه کارت ویزیت گذاشتن استروک باعث سخت شدن خوندن مطالب میشه:cry:
در کل کار خیلی بهتری می تونست باشه.به نظرم ایرادهاش رو برطرف کنی کاره قشنی بشه
موفق بباشی:rose:

مرسي از همه

سلام دوست گلم
چطوري ماندانا
آباتار جديدت مبارك باشه اصلا مگه ميشه صليقه ي شما بد باشه ؟؟
ميگن خيلي با هم خوشين خوب خدارو شكر !!! يكي هم پيدا شد و .... :lol: (شوخي كردم ماني جونم ترانه ي آرمينو خوندم برا آباتارت )

خوبي؟
در مورد رنگبند كاملا درست ميگي
رنگ سفيد بايد باشه
اما ايشون كارت همكاراشو آورد ريخت روي ميز +كارت خودش
گفت ببينيد همشون سفيده
ميخوام متفاوت باشه
بهشون دليلش رو گفتم

اما گفتند مشكي ميتوني برام در بياري مي هم گفتم شدنيه و هر طور شما بخوايي !!! و اين شد كه ميكشي شد :wink:
استروك هم فقط براي اون بيمه نامه دادم كه سايزش بزرگه + يه سايه مليح كه قبلا تست زدم توي چاپ ويزيت لمينت خوب در اومده!! اما كلا اين نكته درسته توي ويزيت مرسي كه باس هم اشاره كردي
انشاالله استاد جونم توي كارهاي بعدي از اين نكته ها استفاده ميكنم

راستي پترن هم درست ميگي يكم شلوغ كاري شده

موفق باشي حبيبتي!!!
مرسي كه سر زدي و قدم روي چشم تاپيك گذاشتي !! :rose::rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خيلي خوبه . فقط رنگ سبز كنار تصوير يه مقدار ..(!!).. در كل عاليه.

به قول طغرل توي من و تو 1 "بفرماييد شام"
يه مقدار چيه ؟ ؟
چي ؟ يه مقدار چيه ؟!؟ :green:
(شوخي)
مرسي از نظرت

سلام استاد .خیلی زیبا شده .موفق باشی

مرسي
اما جا داره بگم
استاد هفت جد و آبادته :دي
لطف داري بيش از حد
من هنوز شاگردم تو اين راه :rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
مثل همیشه design عالیه،رنگ بندی هم خیلی خوبه، از سبک کارات خیلی خوشم میاد:green:
اما یه جورای از دید من این سبک برای یه کارت رسمی (اون هم از نوع بیمه البرز :دی) خیلی مناسب نیست، نمی دونم شاید من این حس رو دارم... منظورم اینه که مثلا اگه همین کار برای کارت ویزیت یه گرافیست استفاده میشد خیلی عالی بود، اما استفاده از پترن و این رنگ بندی و اون طرح های گل و بته... یه جورایی به کارت ویزیت بیمه البرز نمیخوره، به نظرم یه ریتم هندسی یا یه همچین چیزی که به شاوغی ریتم گل و بته نباشه، بیشتر به این کار میامد. هرچند که در مورد رنگ بندی خیلی آزادی عمل نداشتید... با نظر ماندانا عزیز هم موافقم.
البته بازم بگم که جدا از مورد استفاده کار خیلی از طراحیش خوشم اومد، از این سبک ها دوست میدارییم:green:
موفق باشی:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسي اژدهاي مشكي رنگه عشقه :دي
امشب ديگه زدم به سيم آخر دارم هي طبع شعرمو بروز ميدم!!

حالت خوبه ؟!
مرسي از نظرت

ره، به نظرم یه ریتم هندسی یا یه همچین چیزی که به شاوغی ریتم گل و بته نباشه، بیشتر به این کار میامد.

اين ريتم هندسي جديده ؟! :دي

بله درسته ميتونست اينطوري نباشه

اما اين روزها همه به حرف مشتري كه ميگه يه چيز متفاوت ميخوام گوش ميكنند شما چطور؟‌؟‌

odrakoola

Well-Known Member
قشنگه قشنگه ...........دنیا واسه هردوتامون قشنگه کنارهم بودنمون قشنگه قشنگه....(آهنگ منصور) :lol:
این فونت آتشسوزیو کشتی هواپیمارو نمیشه عوض کنی کلا ازش خوشم نمیاد میبینمش حالم بد میشه.
اما کلا قشنگه قشنگه .......

Erfan

Active Member
کار قشنگی هست ولی رعایت چند نکته به بهبود کارتون خیلی کمک میکنه

اول اینکه به تکست هایی که قرار هست روی کارت ویزیت چاپ بشه تا اونجایی که میشه سعی کنید افکت ندید یا اگر میدید کنترل شده باشه
و سایه به هیچ وجه برای تکست های ریز ندید چرا که بعد از چاپ اصلاً خوب در نمیاد، فرقی هم نمیکنه چاپ افست یا دیجیتال و لمنیت یا ... باشه.

روی انتخاب فونت ها وقت بیشتری بذارید، به فرض روی دوم کارت زیر مجموعه های صدور انواع بیمه نامه ها رو ببنید، بیننده در اولین نگاه فکر میکنه این فونت Arial هست که به نظرم متناسب این کارت نیست.

نکته آخر رنگبندی کار هست، رنگ های آرامش دهنده که بیننده رو مجذوب خودش کنه رو در کارتون دخیل کنید، طیف های مختلف آبی و ترکیب سفید و آبی خیلی خوب در میاد. درسته رنگ بیس لوگو سبز هست ولی استفاده از یک فضا تیره در کار به عنوان القاء کردن اون حس امنیت رو نمیده.

موفق باشی

ereshkigal

Member
گیلاس جونم رنگ بندی و پترن خیلی عالیه... فقط اون خاکستری کم حاله رو به اندازه ی کل کار دوست نداشتم. ولی به طور کلی:
فوق العاده ست!

جدیدترین ارسال ها

بالا