كارت ويزيت بيمـه الـبـرز

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام دوستان عزيز

پارسال براي يه شركت بيمه كارت ويزيت با تم مشكي طراحي كردم اگر يادتون باشه :shock:

البته هنوز توي گالريم هست ميتونيد اينجا ببينيد

خوب البته بايد سفيد كار ميكردم كه به اصرار خودش مشكي طراحي كردم !!! همون كار اول رو ميگم:دي

حالا 2 نمونه ديگه با تم سفيد و سفيد قرمز ميخواست ( چون دكوراسيونش سبز و قرمز هست و البته 2 رنگ مكمل :دي)
فونت و ... رو به درخواست خودشون توي اين سري طراحي جديدشون بزرگ زدم

از اين 2 نمونه خودشون سفيد رو پسنيدين و براشون روي لمينت براق قرار چاپ كنم!

چاپخونه هم قول داده پترن خوب از آب در مياد البته باهاش كار كردم كاراي ريز هم خوب ميزنه حتي استروك ها رو !!!

حالا ببينيم اين كار بعد از چاپ چي ميشه

پيشاپيش ممنون از همه :rose:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    281.1 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • 1-1.jpg
    1-1.jpg
    145.2 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • 1-2.jpg
    1-2.jpg
    303 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • 2.jpg
    2.jpg
    264.7 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • 3.jpg
    3.jpg
    193.2 کیلوبایت · بازدیدها: 37

arash.zare

New Member
طرح سفید قشنگتره.
به نظرم اگه اونجایی که نوشتی شرکت سهامی بیمه البرز Stroke و Drop shadow رو برداری یا کمتر کنی بهتر باشه.
طرح رو باید طوری باشه که با یک نگاه کردن بیمه البرز جلب نظر کنه. به نظرم یک مقدار آدرس و شماره ها بزرگن.اگه کوچکتر بشن بهتره و وقتی اونارو کوچیکتر میکنی آرم البرز و شرکت سهامی بیمه البرز رو بیار وسط کلا قسمت خاکستری تیره بیاد وسط.
خسته نباشید.

main

Well-Known Member
سلام گیلاس جان.
خوبی؟؟
یکم رک بگم کاری نشدهــ که بگم :"واییی چه قدر عالی!" ولی بازم خوبه.
یطورایی آدم فک می کنه بک کار رو یکی زدهــ و یکی دیگه هم اومدهـــ متن و لوگو روش زدهــ .
چیدمان و سایز متن ها رو دوس داشتم.
اون نقطه چین عمودی بین دوتا شمارهــ تلفن واقعا ضروریه؟؟اونم با پترن و اون بک ظریف و زیبا؟؟به نظر من زیاد مناسبتی با هم ندارن.
ببخشید جسارت کردم.فکر کردم رک بگم خیلی بهتر...
موفق باشی دوست جان.

R-med

Well-Known Member
سلام گیلاس جان
شما استاد طراحی کارت ویزیت هستی
من هروقت میخوام یه کارتی رو طراحی کنم اول میام طرح های تورو میبینم و از اینا الگو برداری میکنم :green:
واقعا زیبا شده . خوشم اومد . از این به بعد یه کار دیگه به الگوهام اضافه شد :wink:
موفق باشی

Mr.Doosti

Active Member
سلام به شما و همه دوستان دیگه.
کار خیلی خوبی شده ولی به نظر من واسه شرکت بیمه خوب نیست.
با پترن ها مخالفم تو این کار چون یه جای رسمی و معتبر کار ساده و شیک باشه خیلی بهتر بود.(نظر شخصی)
این کار واسه یه مرکز چاپ با اینجور کارا بهتر میشدمتفاوت بودنش زیباست ولی واسه بیمه است دیگه.
(نمیدونم کی تمتم میشه تا با خیال راحت برگردم و به کارم برسم(سربازی)):-?
البته کار رو فرستادین واسه چاپ و مشتری هم پسندیده.بهتر بود قبل چاپ میزاشتین.

Erfan

Active Member
سلام؛
توی کارهای شما چیزی که زیاد دیدم رعایت نمیکنید استفاده بی مورد از پترنهای اسلیمی هست که جاهایی که نیاز هست افراط میکنید
و جاهایی که نیاز نیست استفاده میکنید.
وقتی کار برای یک ارگان رسمی است باید در عین رسمیت حس هایی که به فردی که قرار هست کارت توی دستش بیاد منتقل کنه
فضای طراحی کارت ویزیت محدود هست و باید فرق اون رو با یک پوستر یا کاغذ دیواری به وضوح تشخیص بدید، چیزی که در این طراحی شما
اصلاً دقت و رعایت نکردید اینه که به تمامی تکست های موجود در کارت ائم از لوگو و .... استروک دادید که هیچ لزومی نداشت
چرا که کلاً نوشته ها رو از صفحه کارت جدا کرده یه حس تضاد بینشون ایجاد کرده.

و اما توصیه بنده به شما :
همیشه سعی کنید پترن رو توی کارهایی استفاده کنید که نیاز باشه و یک پترن که در کارهای قبلی شما استفاده شده رو در کارهای بعدیتون استفاده نکنید.

موفق باشید
عرفان

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسي از همه دوستان بابت نظراتشون

ممنون عرفان جان از حضورت و انتقادات كوبندت :دي

خوب
در مورد استروك ها: بايد بگم كه كلا اگر براي تكست استروك نميدادم با اين مد رنگش تقريبا توي زمينه محو ميشد
رنگ مشكي رو نميخواست استفاده كنه حتي رنگ قرمز هم براي همين قبول نكرد كلا گفت سفيد ميخوام باشه !!!

در مورد پترن :‌ ايشون خودشون كلا دوست داره نقش تو زمينش باشه كه باز به اسرار خودشون زدم اما درسته خيلي استفاده ميكنم از پترن
البته عرفان ناگفته نماند كه اين پترن اسليمي نيست همون بته جٍقه هست اما خوب قبول دارم كمي افراط شده

در مورد استفاده تكراري از پترن : بعضي پترن ها شيك هستند و به نظرم مشكلي نباشه توي چند كار استفاده بشن
بالاخره يك بار مصرف نيستند و هر كار براي يك مشتري هست !! اما قبول دارم اين رو هم كمترش ميكنم !

در مورد رسميت كار: خوب شركت هاي بيمه تقريبا همه خصوصي هستند
هر كدومشون هم يه سبك ميپسندن
اين شركت كلا حتي دكورش هم زيادي شاد و جيغ هست !

در واقع در تاييد نهايي نظر خودشو اعمال كردم

ممنون از نظراتت حتما توي كارهاي بعدي بهش توجه ميكنم

مرسي باز هم از همه ي دوستان :rose:

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
بسیار زیباست گیلاس جان
با رنگ قرمز موافق نیستم.
رنگ قرمزه تو زمینه خاکستری ننشسته
در عوض اون یکی قشنگ شده.
در ضمن فکر کنم "اتومبیل" درست تر باشه تا "اتوموبیل"
موفق باشی
همیشه ا زکارهای زیبات لذت میبرم.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسي نيما از لطفت هميشه
بله درست ميگي
اتومبيل درست هست اشتباه زدم
حالا بايد ميل كنم براش 2 باره

مرسي از نكته ي خيلي خوبت :rose:

Erfan

Active Member
مرسي از همه دوستان بابت نظراتشون

ممنون عرفان جان از حضورت و انتقادات كوبندت :دي

خوب
در مورد استروك ها: بايد بگم كه كلا اگر براي تكست استروك نميدادم با اين مد رنگش تقريبا توي زمينه محو ميشد
رنگ مشكي رو نميخواست استفاده كنه حتي رنگ قرمز هم براي همين قبول نكرد كلا گفت سفيد ميخوام باشه !!!

در مورد پترن :‌ ايشون خودشون كلا دوست داره نقش تو زمينش باشه كه باز به اسرار خودشون زدم اما درسته خيلي استفاده ميكنم از پترن
البته عرفان ناگفته نماند كه اين پترن اسليمي نيست همون بته جٍقه هست اما خوب قبول دارم كمي افراط شده

در مورد استفاده تكراري از پترن : بعضي پترن ها شيك هستند و به نظرم مشكلي نباشه توي چند كار استفاده بشن
بالاخره يك بار مصرف نيستند و هر كار براي يك مشتري هست !! اما قبول دارم اين رو هم كمترش ميكنم !

در مورد رسميت كار: خوب شركت هاي بيمه تقريبا همه خصوصي هستند
هر كدومشون هم يه سبك ميپسندن
اين شركت كلا حتي دكورش هم زيادي شاد و جيغ هست !

در واقع در تاييد نهايي نظر خودشو اعمال كردم

ممنون از نظراتت حتما توي كارهاي بعدي بهش توجه ميكنم

مرسي باز هم از همه ي دوستان :rose:

ببین گیلاس جان، اگر قرار باشه کاری توی گالری و نظرخواهی گذاشته بشه بچه ها همه موظف هستن در مورد کار نظر جدی و منطقی خودشون رو بدن؛
برخلاف چیزی که مدتی هست شاهد اون هستیم، برای اون دسته از عزیزان که جدی برخورد میکنن احترام خاصی قائلم.

و اما در مورد اشکالات شما؛
در وحله نخست شیوه طراحی هر طراح متفاوت هست و اگر من بودم به هیچ وجه از استروک استفاده نمیکردم و شاید سایه میدادم اونم به نحوی که زیاد توی چشم نباشه.
انتخاب کردن رنگ ها همه و همه بر عهده خودتون هست که بایستی با تامل بیشتر انتخاب میکردید، فکر میکنم قبلاً یه کار دیگه از شما دیده بودم در مورد بیمه البرز که حس میکنم اونم در حد و اندازه یک بیمه نبود چون حس اطمینان و آرامش رو القا نمیکرد.

خب اگر به صحبت های من دقت کرده بودید عرض کردم در کارها اگر از پترن استفاده بشه خوبه ولی نه به صورتی که زیاده روی بشه، چیزی که توی طرح ها شما لحاظ کردید.
بنده کلی عرض کردم در مورد پترن های اسلیمی، چون خودم یکی از افرادی هستم که خیلی علاقه خاصی دارم توی این زمینه ولی همیشه جانب احتیاط رو رعایت میکنم و هر چند مشتری خواسته باشه ولی خیلی با حوصله و وقت بیشتری این کار رو میکنم.

خب رسمیت کار به چیدمان دیتاها، رعایت اصول توازن و استفاده معقول از ابزارها هست که همه این موارد رسمیت خاص رو به همراه داره.

و چیزی که لازم دونستم بگم، وقتی کاری اینجا گذاشته میشه ما گرد هم جمع شدیم در مورد کار نظر بدیم و ایراد و اشکالات کار رو بگیریم و سعی کنیم سطح کار از چیزی که هست بالاتر بره و نه با کسی مشکلی داریم و نه دعوایی.

اگر تند صحبت کردم، بزنید به حساب گفتار نوشتاری چون صورت نویسنده رو نمیتونید تصور کنید.

موفق باشید
عرفان

mehdi0098

Member
شادباش! :rose:

زیبا شده جداً اما بنظرم بهترین نکته رو آقا عرفان گفت.

اما چون همه به من رک میگن من هم رک میگم توی کارهات راستش خصوصاً واسه آدرس از فونتهای خیلی قدیمی استفاده میکنی!

یا حداقل اگه جدیده زیاد شکل مدرن و امروزی نداره.

خودستایی نباشه الآن من حدود 4000تا فونت دارم که میخوام بهتریناشو گلچین کنم!

ضمناً احساس میکنم شما فونت هم میسازی ...

کمی پوزش فور رک گوییم!

milad-malekei

Well-Known Member
خسته نباشی کلیت کار خوب شده
نظر من اینه که یه خورده کلمات رو ریزتر کار میکردی کار ظرافت بیشتری داشت.
نحوه نمایش و ارائه کارهاتون رو دوست دارم

MOSTAFA

کاربر فعال
کار های خوبی شده
اما به نظر من یک سری خطوط و استروک ها لازم نبود و باعث شلوغی کار شده
مثلا اون نوار بالای روی کارت یا استروک های دور لوگوی "البرز" و...
یا اون نقطچین وسط شماره تلفن ها...
البته ببخشید اینها از دید بنده بود و نظر شخصی من همچنین که من خودم به شخصه هیچ وقت از ترکیب رنگ قرمز و سبز استفاده نمیکنم با اینکه دو رنگ متضاد هستن اما خوشم نمیاد به نظرم ترکیب زیبایی نیست:دی اما خب درمورد کار شما اگه به درخواست مشتری بوده حرفی توش نیست:دی
اگه یکم ریزه کاری ها رو اصلاح کنید عالی میشن ضمن اینکه از پشت کارت خیلی خوشم اومد
موفقیتـ:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسي از همه و نقد هاشون

عرفان عزيز من اصلا منظورم نبود كه تند صحبت كرديد چون خودم هميشه از نقد خوشم ميومده و به نظرم خيلي هم سازنده هست
تازه خوشحال هم شدم !!‌كار رو هم براي همين اينجا ميزارم !...
چشم حتما توي كارهاي ديگه رعايت ميكنم مرسي باز هم از نكات مثبتت !!

از دوستان ديگه هم ممنون

مصطفي جان مرسي از نظرت
چشم اون هم رعايت ميشه

مرسي در كل از نظرات همگي

جدیدترین ارسال ها

بالا