قیمت ساعتی صفحه آرایی

yaran-777

Member
سلام

ببخشید بچه ها شما اگه بخواید ساعتی صفحه آرایی بکنید ساعتی چقدر می گیرید؟

yaran-777

Member
سلام
آره بهتره خیلی هم بهتره ولی خوب یه جریانی بود باید ساعتی کارمی کردم حالا نمی دونم به نفعم بود یا نه.
حالا قیمت صفحه ایی چقدر برای مجله و کتاب ؟
آخه کتاب وقتی عکس نداشته باشه زیاد سخت نیست.
حالا اگه یکی یونیفورم کتاب رو طراحی کنه و یکی فقط چیدمان داشته باشه اون چقدر باید بگیره؟
ممنون

abrisham

Member
سلام
آره بهتره خیلی هم بهتره ولی خوب یه جریانی بود باید ساعتی کارمی کردم حالا نمی دونم به نفعم بود یا نه.
حالا قیمت صفحه ایی چقدر برای مجله و کتاب ؟
آخه کتاب وقتی عکس نداشته باشه زیاد سخت نیست.
حالا اگه یکی یونیفورم کتاب رو طراحی کنه و یکی فقط چیدمان داشته باشه اون چقدر باید بگیره؟
ممنون
اگه کتاب باشه , تک رنگ , تایپ شده , عکسها نیاز به رتوش یا ... نداشته باشه
من اگه باشم صفحه ای 3 تا 5 تومان فقط چیدمان

yaran-777

Member
سلام
ممنون از اینکه پاسخ دادین
اگه یه کتاب فقط متن باشده و فقط همون چیدمان باشه چی؟
سپاسگزارم

praxima

New Member
با سلام

من تازه عضو این انجمن شدم. یه سه چهار الی هست دارم صفحه آرایی می کنم. کار کتاب و مجله انجام دادم. اگه بتونم و در حد اطلاعاتم از نرم افزار ایندیزاین باشه، در خدمتتون خواهم بود.
متاسفانه به یه مشکل برخوردم که نتونستم راه حلی پیدا کنم.
من یه مجله صفحه آرایی کردم. قبل از اینکه یک بک آپ بگیرم. اشتباهاً فایل پاک شد. با برنامه های ریکاوری اونو بازآوری کردم ولی فایل ریکاوری شده با نرم افزار ایندیزاین باز نمیشه. کسی برای حل این مشکل پیشنهادی داره؟؟؟؟

h2co3

New Member
سلام
ممنون از اینکه پاسخ دادین
اگه یه کتاب فقط متن باشده و فقط همون چیدمان باشه چی؟
سپاسگزارم

قیمت صفحه آرایی با توجه به مهارت صفحه آرا و اسم و رسمش فرق می کنه. یکی ممکنه کارش آن چنان حرفه ای نباشه و متن خالی رو در حدود 1500 تا 2000 تومان هم صفحه آرایی کنه اما بعضی ها که کارشون خوبه ممکنه این مبلغ تا 3000 تومان هم برسه. این بستگی داره به کار فرد.همین!

جدیدترین ارسال ها

بالا