قیمت ساخت کاراکتر و محیط

Mandana

Active Member
قیمت مدل یه کاراکتر حرفه ای تو ایران تنها مابین 100 هزار تومان نهایتا 200 هزار تومن هست.(اندک افرادی هم هستند که بیشتر می گیرند)
البته من خودم برای کل مدل ها یه جا قرارداد می بندم.

اگر کسی می خواد بخره با ریگ می تونی تا 10تومن بفروشی.

اين قيمت شما باسه تهران هست؟ اخه باسه يه كاراكتر خعلي عادي فانتزي 250 ميدن اصولن!
يه كاراكتر با يو وي و تكستجر بين 600 تا 1 تومن متغيره!
با 100 هزار تومن مدل كاراكتر حرفه اي كسي حاضر نميشه بزنه..
البته مي منظورم كاراكتر رىال هست نه فانتزي..فانتزي طبيعتن كمتره
اما كارهاي شما رو ديدم و 100 تومن براي كارهاتون كم هست:-?

SPD

Member
اين قيمت شما باسه تهران هست؟ اخه باسه يه كاراكتر خعلي عادي فانتزي 250 ميدن اصولن!
يه كاراكتر با يو وي و تكستجر بين 600 تا 1 تومن متغيره!
با 100 هزار تومن مدل كاراكتر حرفه اي كسي حاضر نميشه بزنه..
البته مي منظورم كاراكتر رىال هست نه فانتزي..فانتزي طبيعتن كمتره
اما كارهاي شما رو ديدم و 100 تومن براي كارهاتون كم هست:-?

تایید میشود .
:rose:
:rose:

1seda

Member
سلام
ممنون از دوستان که شرکت می کنند
پیشنهاد میکنم کسایی که در مباحث زیر قیمت دارند اعلام کنند
چون 2- 3جا تو تاپیک های مختلف دیدم دوستان درخواست قیمت کرده بودند و بعضی ها هم جواب نداده بودند و خالی بود .و برای اینکه این تاپیک مرجع بشه و کسی بهش پیشنهاد کار دادند ، 3 ساعت تو نت دنبال حدود قیمت بگرده و چیز ی پیدا نکنه . اینجا حدود ها مشخص باشه ، البته به درد خیلی از بچه های سایت هم میخوره.
از مدیر سایت هم که زحمت کشیده و شرکت کرده تشکر میکنم.
اگه قیمتی در مورد موضوعات زیر دارید لطفا ذکر نمایید .

1 - طراح کاراکتر رئال و فانتزی
2- طراحی دکوراسیون
3- انیمیت انیمیشن 3d
4 - پروژه ها (دقیقه ای چند و یا چه جوری کار میکنید .)
5 - طراحی نما بیرونی
6 - کامپوزیت
و...

دیگه یا علی

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
من بقیه قیمت هایی که برای اون تیزر کیلویی پیشنهاد دادم رو می گم. ولی قبلش بگم که شاید خیلی پرت باشه!!

مدلسازی هر کاراکتر فانتزی با یه ریگ ساده: 400 تومن
انیمیت (هر 15 ثانیه): 150 تومن
ساخت لوکیشن (یک نمای محدود با این پیش فرض که از آبجکت های آماده هم استفاده بشه): 200 تومن
کامپوزیت (15 ثانیه): 50 تومن
نور و رندر: 400 تومن (این رو زیاد گفتم. چون اولش برای داستان، دکوپاژ، استوری برد و طراحی های دو بعدی چیزی در نظر نگرفته بودم!!)

راستی اگه قیمت پروژه های تخصصی معماری رو خواستین، توی بخش خودش بپرسین بهتر جواب می گیرین. اما در مورد بقیه ش بیاین همینجا پروژه های خودتون رو لو بدین... :green:

راستی دو سال پیش هم دو تا تیزر دو بعدی کوتاه کارتونی برای یه آموزشگاه بسته بودیم که بابت هر کدومشون یه تومن داده بودن. البته کار واسطه ای بود. یعنی از طریق یه واسطه اون کار رسید به ما و نمی دونم خود طرف چقدر این وسط برد.

animatorboy

New Member
من تو مشهد برای طراحی یک مدل انیمیشن با 3dmax از 50 تومان تا 200 میگیرم که بسته به جزئیات بالا پائین میشه که اونم بستگی داره که ریگ بندی داشته باشه یا روش تکسچر حرفه ای بندازین روش و خیلی چیزای دیگه.البته اگه از کاراکترتون بتونید تو جاهای دیگه هم استفاده کنید کلی قیمت فرق میکنه با اختصاری واسه اون شرکت بزنید.در صورتی که تعداد کاراکترها هم افزوده بشه مثلا 50 تا قیمت میتونه به 40 تومانم کاهش پیدا میکنه.با تشکر
در ضمن من تو استدیو صبای مشهد کاراکتر میزنم با حقوق ماهی 150 تومان یهنی بدبختی

Unknown_CG

Member
من تو مشهد برای طراحی یک مدل انیمیشن با 3dmax از 50 تومان تا 200 میگیرم که بسته به جزئیات بالا پائین میشه که اونم بستگی داره که ریگ بندی داشته باشه یا روش تکسچر حرفه ای بندازین روش و خیلی چیزای دیگه.البته اگه از کاراکترتون بتونید تو جاهای دیگه هم استفاده کنید کلی قیمت فرق میکنه با اختصاری واسه اون شرکت بزنید.در صورتی که تعداد کاراکترها هم افزوده بشه مثلا 50 تا قیمت میتونه به 40 تومانم کاهش پیدا میکنه.با تشکر
در ضمن من تو استدیو صبای مشهد کاراکتر میزنم با حقوق ماهی 150 تومان یهنی بدبختی

واقعا متاسفم واسه .......توی بعضی از شهر ها انیمیت دقیقه ای هستش از رنج 100 تا 600 تومن

ولی بازم متاسفم واسه.....

Unknown_CG

Member
من بقیه قیمت هایی که برای اون تیزر کیلویی پیشنهاد دادم رو می گم. ولی قبلش بگم که شاید خیلی پرت باشه!!

مدلسازی هر کاراکتر فانتزی با یه ریگ ساده: 400 تومن
انیمیت (هر 15 ثانیه): 150 تومن
ساخت لوکیشن (یک نمای محدود با این پیش فرض که از آبجکت های آماده هم استفاده بشه): 200 تومن
کامپوزیت (15 ثانیه): 50 تومن
نور و رندر: 400 تومن (این رو زیاد گفتم. چون اولش برای داستان، دکوپاژ، استوری برد و طراحی های دو بعدی چیزی در نظر نگرفته بودم!!)

راستی اگه قیمت پروژه های تخصصی معماری رو خواستین، توی بخش خودش بپرسین بهتر جواب می گیرین. اما در مورد بقیه ش بیاین همینجا پروژه های خودتون رو لو بدین... :green:

راستی دو سال پیش هم دو تا تیزر دو بعدی کوتاه کارتونی برای یه آموزشگاه بسته بودیم که بابت هر کدومشون یه تومن داده بودن. البته کار واسطه ای بود. یعنی از طریق یه واسطه اون کار رسید به ما و نمی دونم خود طرف چقدر این وسط برد.

آقا کجا واسه انیمیت اینقد پول میدن تا ما هم بریم؟

animations

Active Member
آقا کجا واسه انیمیت اینقد پول میدن تا ما هم بریم؟

خب قیمت تیزر زیاده دوست عزیز. چون همونطور که می دونین، یه بار می زنیم و تموم می شه. زیاد فرقی نمی کنه چند دقیقه باشه یا چند ثانیه. کل مراحل پیش تولید براش انجام می شه... در صورتی که من قرارداد اون کار کیلویی رو ببندم، می شه اولین تیزر سه بعدیم. قبلا تیزر دو بعدی کات اوت با 200 تومن هم بسته بودم... ولی همیشه تیزر به پست آدم نمی خوره و سریال هم قیمتش خیلی کمتره...

اون شرکتی که بهم 600 می داد، ماهی 15 ، 16 دقیقه خروجی هم می خواست!! البته چون انتظار کیفیت بالا نداشتن، بیشتر انیماتورها سر ماه انیمیت هاشون رو تحویل می دادن. ولی این یکی که قراره 800 بده، فقط کیفیت براش مهمه. راستش اولش که صحبت کردیم، من قیمت بیشتری گفته بودم، ولی خودشون آوردن پایین و کلی عذرخواهی کردن و گفتن الان نمی تونن بیشتر بدن. احتمال داره که یه ماه دیگه برم اونجا.

راستی، من 90 درصد کارهام رو از توی روزنامه همشهری پیدا کرده بودم (اینم یه تبلیغ برای همشهری!) ولی الان سه چهار ساله که لازم نشده برم سراغش...

1seda

Member
واقعا که چه بساطی هست هیچ چیزی سر جاش نیست ماهی 700 و 400 خیلی کم هست . من زیر 1 تومان الی 1.5 میلیون هیچ جا قیمت نمیدم .
خوب به قول بعضی ها کاراکتر زیر 100 -200 نداریم . دیگه ماهی 5-6 تا کاراکتر که میسازید و انیمیتتون هم اگه خوب باشه که زیر 700-800 نباید بگیری .
البته ما خودمون کار خودمون را خراب میکنیم .
واین نکته هم قابل ذکر هست که شرکت با شرکت و شهر به شهر قیمت ها فرق داره اما من ماهی 150 که دوستان گفته بودم را باور نمیکنم و یه چیزی گفته همه بخندیم .
آخه بری آبدارچی بشی ماهی 310 میدند . شما چطور 150 میگیری./
2 - اگه موقعی که ازتون حقوق ماهیانه میخواهند برای اینکه به هر طریقی شده کارو بگیرید خودتو و دوستاتون را خراب نکنید قیمت واقعی بدید.
من قیمت خوب میدم کار خوب هم تحویل میدم . تازه 1- یا 1.5 پولی نیست در این دنیای تبلیغات وانیمیشن
با زهم این نظر شخصی من بود.
در مورد طراحی محیط داخلی ویا دکوراسیون و نمای خارجی کسی قیمت نداد که این تاپیک کامل بشه از هر نظر

m3d

کاربر VIP
درد دل

من با آقای 1seda کاملا موافقم . مقصر خودمونیم که کارمونو خراب میکنیم . بابا زیر قیمت کار نگیرین . همین کارارو میکنین که به یه انیماتور یا مدلساز به چشم یه آبدارچی هم نگا نمیکنن دیگه!

(MRE)

Well-Known Member
واقعا این بحث تا کجا رفت.فقط چند تا مساله :
1 قیمتی که من گفتم از یه شرکت تولیدی پرسیدم و حرف اون بود، و با قیمت کارهای من فرق داره چون من کار کار رئال میزنم و فعلا افراد کمی این کار رو می تونن بکنن مثلا چند وقت پیش مدل یکی از شهدا رو به صورت رو ردم.

2 کار هایی که دوستان می کنند با واسطه دستشون می رسه حتی گاهی بیشتر از 5 دست.راه حل هم ایجاد ارتباط هست

3 خیلی ها سعی می کنن آچار فرانسه باشن یعنی تو همه چیز دستی می برند. من خودم به شخصه تمایلی در استقاده از این افراد در کار حرفه ای ندارم. پس سعی کنید حد اقل در یک مطلب کاملا حرفه ای بشید.

و خیلی مطالب دیگر که فعلا بیخیال می شم .

1seda

Member
سلام
ممنون اما همون قیمت رئال رو هم بزاری معرکه هست .
دیگه شما میگه قیمت یکه همه میگیرند دست پنجم هست اما خوب طرفی مثل خودم قیمت واقعی رو بدونه خیلی فرق میکنه .
حالا بر فرض یکی مثل من خورد ببه دسته دومی یا اولی وقتی قیمت و ندونم قیمت دست پنجم و میدم و به ضرر خودم تموم میشه با اینکه اونا به قیمت رنج خودشون کار و نمیدهند اما بازم حدودش رو میشه گرفت .
باتشکر
موفق باشید .

1seda

Member
سلام
من یک سری قیمت براتون میزارم از یک سایت تبلیغی که قیمت ها شو گذاشته . منبع هم آخر صفحه هست .

حداقل هزینه تولید تیزر به صورت ویدئو گرافیک و 2 بعدی هزینه تولید 3,200,000 تومان

حداقل هزینه تولید تیزر به صورت انیمیشن 2 بعدی هزینه تولید 6,500,000 تومان

حداقل هزینه تولید تیزر به صورت انیمیشن 3 بعدی هزینه تولید 5,500,000 تومان

حداقل هزینه تولید تیزر به صورت فیلمبرداری رئال هزینه تولید 5,700,000 تومان

حداقل هزینه تولید تیزر به صورت ترکیبی (رئال - انیمیشن) هزینه تولید 7,500,000 تومان

حداقل هزینه تولید رپرتاژ آگهی هزینه تولید 7,000,000 تومان

تعرفه ساخت هر دقیقه انیمیشن (انیمیشن های سریالی) هزینه تولید 4,000,000 تومان

تعرفه ساخت هر دقیقه فیلم مستند یا کوتاه هنری هزینه تولید 1,400,000 تومان

تعرفه ساخت هر دقیقه فیلم مستند یا کوتاه صنعتی هزینه تولید 2,600,000 تومان

تعرفه ساخت هر دقیقه فیلم تلویزیونی هزینه تولید 650,000 تومان

تعرفه ساخت هر دقیقه فیلم سینمایی هزینه تولید 1,400,000 تومان

تعرفه مشاوره های تبلیغاتی تضمینی (برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی) هزینه تولید 20,000,000 تومان

پایه استاندارد هزینه تولید تیزر های موسسه سینمایی روتوماسیون هزينه توليد 14,000,000 تومان

HTML clipboardHTML clipboard تعرفه طراحی و ساخت هر یک ثانیه تیزر های تبلیغاتی با قالب موشن گرافیک از 170000 تومان
تعرفه طراحی و ساخت هر یک ثانیه تیزر های تبلیغاتی با قالب انیمیشن 3 بعدی از 320000 تومان
تعرفه طراحی و ساخت هر یک ثانیه تیزر های تبلیغاتی با قالب رئال (فیلمبرداری) از 350000 تومان
تعرفه طراحی و ساخت هر یک ثانیه تیزر های تبلیغاتی با قالب رئال با دکور صحنه از 430000 تومان
تعرفه طراحی و ساخت هر یک ثانیه تیزر های تبلیغاتی با قالب ترکیبی (رئال - انیمیشن) از 850000 تومان
تعرفه طراحی و ساخت شعر و موزیک سازمانی از 700000 تومان تا 3000000 تومان
مشاوره تبليغاتي و قراردادهاي برنامه ريزي کمپين هاي تبليغاتي 6% بودجه کمپين

تعرفه حداقل هزينه توليد تيزر براي باکسهاي تلويزيوني استاني و ماهواره اي ايراني 1,700,000 تومان
تعرفه حداقل هزينه توليد تيزر براي باکسهاي تلويزيوني سراسري صدا و سيما 3,500,000 تومان
تعرفه حداقل هزينه توليد رپرتاژ آگهي براي باکسهاي تلويزيوني استاني و سراسری 5,400,000 تومان

http://www.rotomation.ir

موفق باشید .
فقط در کامل تر شدن این تاپیک کوشا باشید
مامور مخصوص حاکم . ...... :-? احترام بزارید :green:

:snap:

m3d

کاربر VIP
:shock:کاش همه جای این مملکت یه همچین تعرفه ای داشت . ولی متاسفانه امروز با بازار شکنی چهار تا آدم آماتور همه چیز خراب شده

omid14

New Member
سلام اقا قیمت طراحی دکوراسیون یک اتاق کار رو اسکیل و نور و ...... قانون های تری دی مکس رو هم رفته چند میشه کارم گیره لطفا هر چه زودتر جواب بدید

animations

Active Member
سلام اقا قیمت طراحی دکوراسیون یک اتاق کار رو اسکیل و نور و ...... قانون های تری دی مکس رو هم رفته چند میشه کارم گیره لطفا هر چه زودتر جواب بدید

لطفا توی بخش مکس یا معماری تاپیک جدید بزن و سوالت رو بپرس دوست عزیز.

جدیدترین ارسال ها

بالا