قيمت طراحي عكس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samane_r

Member
سلام به همه
مي خواستم در مورد قيمت طراحي عكس اطلاعاتي داشته باشم
اعم از پوستر . كارت ويزيت. طراحي بنر تبليغاتي عكس انيميشن.طراحي بنر تبليغاتي عكس ثابت.طراحي بنر تبليغاتي انيميشن فلش.پوستر.طراحي بيلبورد.آرم.طراحي لوگو.طراحي كارت ويزيت.طراحي كاتالوگ و خلاصه هر چيزي كه من فراموشم شده باشه
مرسي

ARTA_ADOBE CO

Active Member
این چیه مد شده هر کی سوال میکنه میگن اول جستجو بعد سوال ؟
بابا اگه یارو وقت داشته باشه به جای تاپیک ساختن سرچ میکنه !
بعضی وقتها نتیجه سرچ بدرد خود سرچر میخوره !

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اینکه نمی‌شه هرکس بدون جستجو کامل بیاد بگه جستجو کردم اما پیدا نشد و یک تاپیک بزنه ، این مساله قیمت هم چند بار مطرح شد که در همه اونها من خودم چند بار لینک مستقیم دادم این بار هم میدم اما لطف کنید جستجو کنید قبل از ایجاد تاپیک جدید !
تاپیک : تعرفه حداقل کارمزد خدمات گرافيک و طراحي وب

YTERROR

Active Member
جستجو معنیش این نیست که شما یکی یکی تالارها رو سرک بکشید تا پیدا کنید اصلا این کار عاقلانه نیست منظور اینه که از قسمت جستجو پیشرفته فروم استفاده کنید با دادن کلمات کلیدی براتون طریع پیدا می کنه وگرنه من یا .... هم لینک تایپیکها رو حصظ نیستیم نه تنها این فروم سایتهای زیادی هم می تونید از همین طریق پیدا کنید

samane_r

Member
اي بابا من فقط يه سوال پرسيدم چرا اينقدر بحث مي كنيد در ضمن من اول از همه سرچ كردم ولي وقتي چيزي پيدا نكردم سوال گذاشتم ...

Parham

Well-Known Member
ای بابا من که جواب شما را دادم حالا هی‌ باز بگو جستجو کردم ! اگه جستجو کرده بودید پیدا میکردید ! عجب

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اوه اوه اوه !
اقا پیام خدا کنه شما مدیر نشی !
از فرداش هر کی سوال کنه پاک میکنی میگی میخواستی سرچ کنی(شوخی)و برای آقایانی که سنگ سرچ کردن را به سینه میزنن من سرپ پیشرفته کردم و در کمال تعجب نتیجه 0 شد .
میتوانید در زیر کلمه کلیدی من و جواب سیستم را در سکرین شات ها ببنید !
این رو چطوری توجیه میکنید ؟؟
حتما میگید کلمه کلیدی را بد انتخاب کردم ! با توجه به موضوعی که میخواتستم کلمه دیگری نمیشد انتخاب کرد !

پیوست ها

• natije.jpg
    natije.jpg
    135.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • natije2.jpg
    natije2.jpg
    102 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اسم من پرهام هستش در ضمن من هم به راحتی‌ در انجمن ها جستجو می‌کنم ! این هم نمونه برای همین موضوع !

پیوست ها

• lol.gif
    lol.gif
    47.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

FashisT

Active Member
فکر کنم این مسئله به این سادگی اینقدر بحث کردن نداره!
بعضی وقتها هست که ادم وقتشو میزاره پای سرچ در انجمن و به هیچ نتیجه ای نمیرسه ولی اگه 1/3 اون وقتشو میزاشت و یه تاپیک میزد هم به نتیجه اش زودتر میرسید و هم یاداوری برای باقی میشد!
البته یه مسئله ای هم هیت که ممکنه کاربر بدون هیچ سرچی یک تاپیک بزنه در صورتی که تاپیکی با همون مضمون مشابه در همون صفحه وجود داشته باشه!
اگر همه به ارشیو رجوع کنند که دیگه حرکت انجمن کاملا راکت میشه و تنها تاپیکهای فعال همون نظرخواهی ها هست!
در هر صورت بهتره قبل از زدن تاپیک یه گشت و سرچ در انجمن بکنه اگر به نتیجه ای دندان پر کنی نرسید میتونه با فراغ بال تاپیک بزنه ..در این صورت هیچ مشکلی نیست!
به خاطر پرت شدن احتمالی تاپیک ..قفل میکنم!
فعلا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا