قيمت طراحي سايت فوري فوري فوري!!!

بچه ها سلام امروز يك سفارش طراحي سايت به من دادن كه خيلي كف كردم تا حالا سايت پولي طراحي نكردم همش رفاقتي طراحي كردم ولي مشكلم اينه كه نميدونم چه قيمتي بهش بدم كه از دستم نپره به من گفت از صدهزار تا يك ميليون يك قيمت بده ولي ترسيدم بدم از دستم بپره شمارشو گرفتم قراره فردا زنگ بزنم بهش قيمتو بدم من كاراي زير رو بايد انجام بدم

1 - 1 سال پشتيباني
2 - فضا و ثبت دومين
3 - طراحي و آپلود سايت
4 - طراحي آرم ( اينو زياد مطمن نيستم‌)

لطفا جواب بديد تا فردا بيشتر وقت ندارم سايان جونو بقيه بچه ها راهنمايي كنن

Ramyar

Member
ببین مجید جان دقیقا مشخص کن که در کل کار چی هست و چقدر وقت لازمه و آیا صفحات داینامیک می خواد یا اینکه استاتیک

باید همه این موارد رو مشخص کنی

دوست عزیز فکر میکنم دینامیک باشه صفحات فرصت هم زیاد هست واسه درست کردنش از نظر زمان مشکلی ندارم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

من اينو الآن ديدم مجيد جان..

ببين اين كاملا بستگي به ميزان كار و نوع كار داره !

مثلا من براي طراحي قالب سايت از 50 تومن مشتري داشتم تا 300 تومن.. اونم فقط يك صفحه HTML يا حتي PSD !

بسته به ميزان كار قيمت فرق ميكنه...

من نميدونم شما ميخواي خودت كار گرافيكش را هم انجام بدي يا نه ؟ اگر گرافيك و برنامه نويسي با خودت هستش و زياد ازت وقت نميبره فكر ميكنم قيمت بين 300 تا 400 تومن مناسب باشه.. البته اگر برامه نويسي ميكني.. اگر قراره كه از پرتال يا سيستمهاي مديريت محتوا استفاده كني قضيه خيلي فرق ميكنه.. طراحي قالب براي اينها معمولا بين 40 تا 50 تومن هستش..

در كل من قيمتي ميدم كه نه سيخ بسوزه نه كباب ! 300 تومان تا 400 تومان !

اگر بگي دقيقا از چه زباني ميخواي استفاده كني و حجم كاري چقدر هستش و طراحي قالب هم با خوده بهتر ميتونيم كمكت كنم..

آپلود كردن و ثبت دامين كه مهم نيست ;)

مخلصم
سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
خوب پس.. مگه نگفتي دايناميك ؟

پس استاتيك هستش.. يه 150 تومني زدي تو سر مال ;)

بين 200 تا 250 ;) باز هم بستگي به قالب گرافيكي داره ;)

سايان

يجاهايشم ديناميكه راستي ديناميك يعني برنامه نويسي php

شایان جون دوست دارم بیشتر با شما آشنا بشم این آیدی منه پی ام بده لطفا

majid_enter

Ghamnevis

Well-Known Member
ديناميك يعني خلاف استاتيك :)

صفحات پويا !

حالا PHP , ASP , ASP.NET , JSP , و ....

شرمنده مجيد جان.. من معمولا مسنجرم آف هستش.. وقتش را ندارم.. اگر آن بشم بايد به هوارتا آدم جواب پس بدم..

يا برام آف بزاريد و منو اد كنيد.. يا پ.خ بديد.. ميل من هم اينه : [email protected]

سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا