قفل گذاری روی دی وی دی فیلم

computer_prospe

New Member
سلام دوستان عزیزم
امیدوارم حال همه خوب باشه
دوستان سوالی که می خوام بپرسم اینه که من راه و روش های مختلف قفل گذاری بر روی سی دی مانند : cd audio - mp3 - vcd - data و ... رو بلدم که چگونه قفل گذاری کنم که دیگه رایت نشه
با برنامه های گوناگون کار کردم و حتی می دونم چه جوری یک دی وی دی data رو قفل بزارم تا رایت نشه
مشکل اینجاست که من تمام راه ها رو برای رایت نشدن یک دی وی دی فیلم امتحان کردم اما جواب نداده
آیا روشی می تونید پیشنهاد کنید که بشه روی دی وی دی فیلم قفل گذاری کرد - تنها دلیل قفل گذاری من رایت نشدنه اون هست
ببینید من می دونم هر قفلی یه راهی داره برای باز شدن - اما حداقل کاربرای عادی نتونن اونو رایت کنن با برنامه Nero و ....
با تشکر

felestin

Member
سلام دوست عزیز .
من تا الان داشتم دنبال دلیل قانع کننده می گشتم که چیزی پیدا نکردم ، اونم برای قفل گذاری روی دی وی دی فیلم ، چرا که به نقل از بعضی از دوستان در انجمن های مختلف اضهار داشتند : هر چیزی که قابل دیدن باشه ، کپی گرفتن از اون کاری نداره ، الان نرم افزارهای فیلمبرداری از دسکتاپ با کیفیت های عالی وجود داره ، که کار کپی رو حل می کنه .من خودم چندی پیش پیگیر این مسئله بودم کسی رو پیدا کردم که ادعا داشت میتونه این کار رو بکنه ولی باهزینه بسیاربالا . ولی آیا موقع پخش امکان کپی وجود نداره ؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا