قفل گذاری بر روی اوتوران dvd جهت کپی نشدن روی هارد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلامی دوباره

دوستان ببینید خواهش میکنم یه راهی را هر چه زودتر برای بنده بیان کنید پروژه ام 1 ماه است که پروژه ام منتظر این کار است .

ببینید:
1- آیا کدکی هست که با کپی کردن یا نصب کردن اون روی سیستم ، مدیا پلیر توانایی پخش این فرمت رو داشته باشه ؟

2- آیا هیچ کدام از ورژن های پاور دی وی دی هست که هنگام نصب گزینه ای که به منظور باز شدن فرمتی به صورت پیش فرض با این پلیر رو داشته باشه ؟ ( یا در تنظیمات خود پاور دی وی دی نصب شده این گزینه رو داشته باشه ؟ )

3- در مورد MCI Object چرا کار نمیکنه ؟ ( لطفا پروژه ای را که گذاشتم را بیشتر چک کنید . بر روی سه سیستم هم تست کردم !!! )

4- تو روش رجیستری هم که کار نمیکنه !!!؟؟ ( آخه مشکل کجاست ؟ بر روی سه سیستم هم تست کردم !!! )

به امید پاسخ اورژانسی .

*** با تشکر فراوان ***

دوست عزيز
روشهاي گفته شده تست شده و قابل اجرا هستن اما اينكه چرا شما هنوز باهاشون مشكل داريد براي منم جاي تعجبه

اما در مورد سوالاتتون

ببينيد آخرين نسخه مديا پلير يا همين powerDVD رو كه نصب كنيد به طور پيشفرض قادر به اجراي فايلهاي با فرمت mpeg-1 هست. اما اينكه فايل شما توسط اين برنامه ها پخش نميشه احتمالا برميگرده به اشكالي كه فايل شما در زمان توليد داشته.

براي سوال دومتون ميتونيد از configuration تب player گزينه advanced و در نهايت تب file association نرم افزار PowerDVD اقدام كنيد.

در مورد سوالات سوم و چهارمتون هم قبلا پاسختون رو دادم.

اگه هيچ كدوم از روشهايي كه قبلا گفتم بهتون كمك نميكنه پيشنهاد ميكنم فرمت فايلتون رو به AVI - MPG يا WMV تغيير بدين

موفق باشيد

با سلام به همگی
جناب eurosport چرا خودت رو میپیچونی ؟؟؟؟!!!
از مدیا پلیر کلاسیک استفاده کن .
1-فرمت مد نظرت رو پخش میکنه !
2-به طور پیش فرض میشه پلیر ویندوزت !
3-بر روی ویندوز های 2000 ، XP ، Vista هم نصب میشه !!!!!!!!!!!!

این هم لینک دانلودش :
کد:
http://ftp.twaren.net/cpatch/media/k-lite/klcodec561f.exe

موفق و موید باشی
:green::green::green:

آخرین ویرایش:

aram4525

New Member
سلام اگه مشکلت حل نشده میتونی powerDVD رو portable کنی وروی dvd رایت کنی بعد بت همون دستورات .bat که بهشت جان آموزش دادن فیلم رو اجرا کنی

موفق باشید

skyss

New Member
با سلام

من میخوام روی سی دی قفل بذارم، طوری که کسی نتونه محتواش رو کپی یا رایت کنه اما خودم بتونم بعدا به تعداد زیاد از روش رایت کنم.

لطفا راهنماییم کنید.

اگر چیزی باشه که اول سی دی رو رایت کنم و بعد از رایت یه فایلی به سی دی اضافه کنم که نشه ازش رایت کرد، خوبه.

میخوام سی دی ها رو به صورت سری رایت کنم و دونه دونه با رایتر کامپیوتر رایت نکنم مثلا با داپلیکیتور رایت کنم.

خیلی ضروریه

با تشکر

omidesmaily

New Member
برای قفل به نظر من خودت رو اذیت نکن هیچ راه مطمئن وجود نداره ولی از راه های موجود :

3تاش که من می دومن اینه:

1. قفل حجم با برنامه قفل حجم بذاری موقع رایت

2. مخفی کردن فایل هات که این ضعیف تر ولی سازگار تره

3 که بهترنی راه استفاده از کاکتور غیر مجاز تو اسم های پروژه جالبه اما طرف یه نمه زنگ باشه می پیچونتت

اما به نظر من به جای اون که فکر نصب برنامه های سنگین و گنده مثل پاور دی وی دی باشی

dll و ini های codec فرمتت رو پیدا کن نصب کن وقت ندارم ولا خودم واست ردیف می کردم

یه نمونه دارم واسه فرمت WC1 که برای آموزش نصب کدک خوب هستش اگه می خوای بگو بذارم واس

سلام من یه سری dvd های آموزشی دارم که هرکی بهم بگه که چه جوری بتونم بهترین قفل برای باز شدنش و بهترین راه برای عدم کپی ازروش رو بهم بگه حاظرم تا یه میلیون ریال دست مزد بهش بدم

ای دی تلگرامم
@ketab96

omidesmaily

New Member
با سلام

من میخوام روی سی دی قفل بذارم، طوری که کسی نتونه محتواش رو کپی یا رایت کنه اما خودم بتونم بعدا به تعداد زیاد از روش رایت کنم.

لطفا راهنماییم کنید.

اگر چیزی باشه که اول سی دی رو رایت کنم و بعد از رایت یه فایلی به سی دی اضافه کنم که نشه ازش رایت کرد، خوبه.

میخوام سی دی ها رو به صورت سری رایت کنم و دونه دونه با رایتر کامپیوتر رایت نکنم مثلا با داپلیکیتور رایت کنم.

خیلی ضروریه

با تشکر[

سلام منم دنبال یه همچین برنامه ایم که راه حلی بهتون گفتن یا بلدید لطفا اطلاع بدید

barsamIT

New Member
سلام
میخواستم روی پروژه ام یه قفل خوب بگذارم که فقط کپی رو هارد نشه و رایت هم نشه ( سپس میخواهم اوتورانم رو روی دی وی دی بریزم ( اوتورانم یه برنامه هست و یک فیلم که برنامه poewer dvd است و به منظور پخش کردن فیلمم که با فرمت mpeg1 هست رو پخش کنه )

یه سوال دیگه :
اگه پلاگینی چیزی هست که فیلم را با فرمت mpeg1 پخش کنه و در محیط اوتوران اجرا بشه بذارین خیلی ممنون میشوم

با تشکر فراوان :rose::wink::wink::wink:[/QUOT
با سلام ، کار ما رمزنگاری فایل های ویدئویی برای جلوگیری از کپی شدن و اجرا فقط بروی یک رایانه است،در صورت تمایل تماس بگیرید.
[email protected]

فقط رمزگذاری رو فایلهای ویدیویی. خب نمیتونید با همین روش رو فایلهای غیر ویدیویی هم کار رمزنگاری را انجام بدین.
ضمنا برای انجام اینکار باید فایلهامون را در اختیار شما بذاریم یا شما پلاگینتون را میفروشین باقیش با خودمون

barsamIT

New Member
سلام،بله فیلم شما رمز نگاری و در داخل یک پلیر شخصی که قابلیت رمز گشایی دارد قرار میگیرد،این پلیر توسط ما طراحی شده و از کپی شدن فیلم شما جلوگیری میکند و میتوان تعیین کرد که فقط روی یک رایانه اجرا شود.
امنیت رمزنگاری بسیار بالاست و هک آن را تقریبا ناممکن میکند.
درصورت نیاز به برنامه تماس بگیرید:[email protected]

barsamIT

New Member
فقط رمزگذاری رو فایلهای ویدیویی. خب نمیتونید با همین روش رو فایلهای غیر ویدیویی هم کار رمزنگاری را انجام بدین.
ضمنا برای انجام اینکار باید فایلهامون را در اختیار شما بذاریم یا شما پلاگینتون را میفروشین باقیش با خودمون
رمزنگاری روی هر فایلی و با هر فرمتی امکان پذیر است.هم میتوان فایل شما را دریافت و رمزنگاری کرد و هم امکان ارائه ی نرم افزار رمزنگاری به شما وجود دارد(خودتان رمز کنید).

mellika

New Member
سلام. وقت بخیر. من برنامه نویس نیستم اما خب میخوام چند تا دی وی دی فیلم رایت کنم ک دوست ندارم بشه ازشون کپی یا ایمیج گرفت. اون شخصی هم ک قراره دی وی دی ها رو دریافت کنه ادم ماهری نیست پس ابتدایی ترین راه ها هم در موردش جواب میشه. میشه منو راهنمایی کنین ک باید چیکار کنم. راستش ی سری از پیام ها رو ک خوندم چیز خاصی دستگیرم نشد متاسفانه

barsamIT

New Member
سلام. وقت بخیر. من برنامه نویس نیستم اما خب میخوام چند تا دی وی دی فیلم رایت کنم ک دوست ندارم بشه ازشون کپی یا ایمیج گرفت. اون شخصی هم ک قراره دی وی دی ها رو دریافت کنه ادم ماهری نیست پس ابتدایی ترین راه ها هم در موردش جواب میشه. میشه منو راهنمایی کنین ک باید چیکار کنم. راستش ی سری از پیام ها رو ک خوندم چیز خاصی دستگیرم نشد متاسفانه
سلام، کار من اینطور هست که فایل شما درون نرم افزار من به صورت رمز شده قرار میگیره، حالا از اینجا به بعد شما با یک نرم افزار سروکار دارید نه یک فایل، این نرم افزار رو به روش هایی میشه تعیین کرد که فقط روی یک کامپیوتر اجرا بشه وبس...

جدیدترین ارسال ها

بالا