قسمت اول . روز اول و دوم و حوادث...!

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام مجدد

شرمنده دیر به دیر اینجا پست میدیم ، واقعاً درگیریم از طرفی عید هست و کلی دیدو بازدید و ازین حرفا... :oops:

اول بگم که اشالا اون قسمت چهارم گزارش رو حتماً میزارم و توصیه میکنم بخونید چون نکات جالب و عملی در مورد تولید انیمیشن بلند درش هست که آقای عظیمی گفتند .

در مورد صبا زیاد چیزی واسه گفتن نیست :-? چون با اینکه قرفه بزرگی در اختیار داشتند ولی چندان کاری انجام نمیدادند و تعداد کل کارهایی هم که در این دوره ازشون پخش شد در حد 2 یا 3 تا بود :-?

در مورد منتور هم تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ، نمایندگی نداره و شرکتی در این سطح هم وجود نداره . از طرفی کلا ظرکتی رو بنده ندیدم که اختصاصاً انیمیت رو آموزش بده در ایران .نمیدونم شاید باشه و من در جریان نیستم . البته در دانشگاه هنر هست ولی 2D و از طرفی نچندان قوی

مطمئا باشید آموزشکده ای مثل Mentor هیچ وقت اعتبار خودش و با این کارا خراب نمیکنه و تا کار رو کامل یادت نده ولت نمیکنه . بحث فقط پولش نیست ، اونجا انیمیت رو بطور کامل یادت میدن .
این شرکت انیمیکده هم قسمتی از انیمیت هاش رو به شرکتی دیگه داده که دوتا از سرپرست هاش تحصیل کرده های منتور هستند . کاری که ما در اونجا ازشون دیدیم ، غیر از یک منتور کار حرفه ای ، از کسی دیگه بر نمیومد .
امیدوارم هرچه زودتر این کار پخش بشه تا ازش لذت ببریم :oops:

موفق باشید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا