.:: قرار عمومي نمايشگاه الكامپ 87 ::.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shayanboy

Active Member
صادق ..........
دانشگاه تعطیل :wink:
مگه میشه من نیام ...:D
... حتما میام ...
دانشگاه رو نمی رم اون روز........
پس حتما می بینموتون .:oops:
شایان

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
از بین مشهدیا بیان بگن تا حداقل 3 روز دیگه که کی میاد که همه باهم بریم حداقل یه مسافرت چند روزه 2 روزه باشه میتینگ هم اگه حال کردیم بریم نکردیم نریم :d

هزینه رفت و آمد هم پایه 80 هزار تومان میانگین میشه زد

موفق و پیروز باشید

parsiteam

Member
از بین مشهدیا بیان بگن تا حداقل 3 روز دیگه که کی میاد که همه باهم بریم حداقل یه مسافرت چند روزه 2 روزه باشه میتینگ هم اگه حال کردیم بریم نکردیم نریم :d

موفق و پیروز باشید
من خیلی دوست دارم بیام . بهتر نیست با مجید جون صحبت کنیم یک اتوبوس اجاره کنیم کلا همه از مشهد راه بیفتیم ؟

مجید میشه مدیر گروه پسرا . ماندانا هم برای خانوما . پسرا ته اتوبوس , دخترا جلوی اتوبوس . به خدا فکر خوبیه . تو راه هم هرکی لبتاپی چیزی داره میاره بحث و تبادل نظر می کنیم .

اگر پایه این سریعتر بگین تا دیر نشده .

YTERROR

Active Member
من خیلی دوست دارم بیام . بهتر نیست با مجید جون صحبت کنیم یک اتوبوس اجاره کنیم کلا همه از مشهد راه بیفتیم ؟

مجید میشه مدیر گروه پسرا . ماندانا هم برای خانوما . پسرا ته اتوبوس , دخترا جلوی اتوبوس . به خدا فکر خوبیه . تو راه هم هرکی لبتاپی چیزی داره میاره بحث و تبادل نظر می کنیم .

می خوای معلم بهداشت و ناظم و اجازه نامه کتبی هم بیاریم ....

نه بابا حال داریا با هواپیما بریم 2 ساعته باشیم 2 ساعته هم برگردیم حالا چون ممکنه یکم سنگین در بیاد با قطار بنیاد بریم صبح ساعت 7 تهران باشیم 7 فردا یا پس فردا هم مشهد بلطشم میشه 50 تومان رفت و برگشت

اگه باز هم مناسب تر می خواین با 4 تخته می ریم میشه رفت و برگشت 20 تومان

اگه کلا 4 نفر هم بشیم خوبه و الی .....

Mrx

Active Member

موفق و پیروز باشید
سلام عادل هزینه رفت و امد با هتل حساب کردی این قیمت شد یا نه فقط بلیطه ؟

S4DEGH

Well-Known Member
حالا ندادن هم چیزای زیادی برای کشیدن تویی نمایشگاه پیدا میشه
ها من پايه همه جور چيز هستم !!! :دي

تور استثنايي تهران با مديريت عادل .. !! چه شود :lol: عادل جون ارزون حساب كن مشتري شيم .. :دي

مجيد تهران هست .

صادق حمایتت می کنیم. کاری چیزی بود بگو ما در بست مخلص شماایم
فدات جيگر طلا .. حتما

قدم همه مبارك ... :)

آخرین ویرایش:

parsiteam

Member
صادق جون تا جایی که من یادمه مجید مشهد بود . الان تهرانه یا نه کلا کوچ کرده تهران ؟ :دی

خب مجید نیست مانی که هست . عادل میشه سرگروه پسرا مانی هم دخترا . :d

YTERROR

Active Member
سلام عادل هزینه رفت و امد با هتل حساب کردی این قیمت شد یا نه فقط بلیطه ؟

آره مهرن جان با هتل هر چند می گن تهرانیا معرفت دارن و ما مهمونیم شام و ناهار و صبحونه و ..... مهمونشونیم ولی باز هم باید احتیاط رو شرط عقل کرد و این فکرم کردش اگه زد و دعوامون شد باهاشون بی جا و مکان نباشیم

هتل شبی بیشتر از 15 تومان نیست یک شب می مونیم دو روز هستیم قطار هم میشه 20 تومان پول قلیون و خورد و خوراک ( اگه صادق و.... نبود :D ) میشه 30 تومان اگه لارژی خرج کنیم جمع کل : 65 تومان + 15 تومان کمسیون عادل = 80 تومان :wink:

تور استثنايي تهران با مديريت عادل .. !! چه شود عادل جون ارزون حساب كن مشتري شيم .. :دي

مگه بده اومدی مشهد تور گردشگردی داخلی بد بود .... ( دعوا نکن سودشو نصف می کنیم با هم می ریم کیک و نوشابه با پوفک و نون می خوریم )

صادق جون تا جایی که من یادمه مجید مشهد بود . الان تهرانه یا نه کلا کوچ کرده تهران ؟ :دی

از یکی پرسیدن اهل کجایی ؟ گفت هنوز زن نگرفتم

در هر صورت اگه کسی پایه بگه که بریم

S4DEGH

Well-Known Member
كلا مجيد تهران ساكن هست ... :)

هتل شبی بیشتر از 15 تومان نیست یک شب می مونیم دو روز هستیم قطار هم میشه 20 تومان پول قلیون و خورد و خوراک ( اگه صادق و.... نبود ) میشه 30 تومان اگه لارژی خرج کنیم جمع کل : 65 تومان + 15 تومان کمسیون عادل = 80 تومان
روز ميتينگ فكر نميكنم بتونم پاي بساط و .. بيام .. چون يكسري كار دارم ..

اما فرداش در بست در خدمتيم دربند .. ميبرمتون پيش يكي از رفقا قيلون خوانسار بده بريد فضا !!! :دي

Peace Dove

Well-Known Member
من پلیس مخفی ام
:
کسی به دخترا چپ نگاه کنه
کسی بخواد کار های خطرناک بکنه!
کسی بخواد دست به دود بزنه!
کسی بخواد کلا کلشو بیاره بالا
کسی حرف بزنه
کسی...
خودشو میدونه چیکارش میکنم!:دی
این صحبتام با آقایون بود
خانوما آزادن!:دی

کسی بخواد دست به دود بزنه!

اگه قسمت شد بيايم يه چيزي ميارم كه اصلا توش دود نباشه ولي ... وقتي زدي > :oops:
مشكل ديني و فرهنگيم نداره ! فقط ميندازي بالا ! :D
در كل آقا اين ميتينگ جنبه اي فرهنگي داره يا نه ؟ شديدا ميتونم فرهنگ اقشار جامعه رو بالا ببرم ! :)
چيزايي كه تو اين تاپيك نوشتين بيشتر مياد كه نمايشگاه پليس و مواد مخدر باشه تا كامپيوتر و فناوري ! :lol:

shayanboy

Active Member
بین علما اختلاف افتاد :D
بابا بی خیال .
راستی دوربین رو یادتون نره ..... باید عکس یادگاری بندازیم. :paint:
شایان

عزيز
من قليونم شكسته:cry:
اگه ميشه يك نفر يك كوچولو موچولوشو بياره با هم درست مي كنم مي كشيم
****************** سخني از آيكيوي من*************
آخه كسي نيست بگه اين همه آدم با يك قليون
خداييش آيكيوي من راست گفت