.:: قرار عمومي نمايشگاه الكامپ 87 ::.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YTERROR

Active Member
خداييش آيكيوي من راست گفت
هر كس مي تونه چندتا برداره بياره
اصلا يك گوني برداريد و توش قليون بريزيد
تنباكوش با من فقط اونجا منو ديديد با يك دونه تنباكو بشناسيد

بابا جمع همه قلیون کشن ( قلیون چیه دهاناتون بو می گیره و .... ) این کارا رو نکنین درست نیست :rose:

نفری یک سیگار وینستون لایت از مجید می گیریم توش و خالی می کنیم یکم شکلات که من از مشهد براتون سوغاتی میارم توش می ریزیم نه بو داره نه زغال می خواد نه ..... بعد می ریم تویی نمایشگاه فکر می کنیم رفتیم بزرگترین نمایشگاه دنیا :cool:

در هر صورت فکر نکنم از مشهد کسی بیاد چون خدایش اصلا ارزش نداره آدم بخواد بیاد تهران که صادق و مجید و ببینه یه قلیون هم بکشه و برگرده تویی این هوای سرد دو تا عکس هم بندازه :-?

ان شااله خوش بگذره

S4DEGH

Well-Known Member
در هر صورت فکر نکنم از مشهد کسی بیاد چون خدایش اصلا ارزش نداره آدم بخواد بیاد تهران که صادق و مجید و ببینه یه قلیون هم بکشه و برگرده تویی این هوای سرد دو تا عکس هم بندازه
پس با اين حساب بنظرم ارزشم نداره من اين هفته پاشم بيام مشهد پيشت !! هان !؟!؟ :سوت:

YTERROR

Active Member
پس با اين حساب بنظرم ارزشم نداره من اين هفته پاشم بيام مشهد پيشت !! هان !؟!؟ :سوت:

اااااا نگو که واسه من میایی :mad: گوشات دراز میشه صادق نه بابا شوخی کردم مگه اهل و ایال می زارن ما بیاییم تهران و برگردیم :sad:

عادل اگر تو نمیری بگو من بیام :دی

آره برو ماندانا جون مواظب باش مثل دفعه قبل بریا اشتباه نکنی بیایی تویی متینگ :oops:

S4DEGH

Well-Known Member
اااااا نگو که واسه من میایی
mad_majidonline.gif
گوشات دراز میشه صادق نه بابا شوخی کردم مگه اهل و ایال می زارن ما بیاییم تهران و برگردیم
majidonline_sad.gif
اي كوفت !!
آهان راست ميگي واسه آقا ميرم .. خيلي وقته نديدمش ... !!! اصلا پيشتم نميام .. باهاتم قهرم !! :neutral:

بعد تو اهل و عيالت كجا بوده .. كي به تو زن ميده آخه !؟ :lol:

يك چيزي من چرا فكر كردم فردا شنبه هست !؟؟!! o_O ميخواستم پاشم برم دانشگاه !!!! خوب شد يكي گفت امروز پنج شنبه بود !!! :حالم بده:

Mandana

Active Member
آره برو ماندانا جون مواظب باش مثل دفعه قبل بریا اشتباه نکنی بیایی تویی متینگ :oops:

یک دفعه رفتم یک میتینگ که تو هم بودی واسه هفت جد این ور و اون ورم بس بود بابا :دی
البته شوخی می کنم.اون دفعه بسی خوش گذشت دوست جان :rose:
بفرما صادق باهات قهر کرد باید بری تهران از دلش در بیاری :)

YTERROR

Active Member
آهان راست ميگي واسه آقا ميرم .. خيلي وقته نديدمش ... !!! اصلا پيشتم نميام .. باهاتم قهرم !!

پیش من نیایی که صادق جون دو ساعته می برنت جای بهتر از ما :wink: ولی پاشو بیا می خوام ببرمت کافه اسکولی نبات تا معنی دخانیات رو با تمام وجودت از نو سوخته پر از سرطانش حس کنی داه داهش من :neutral:

یک دفعه رفتم یک میتینگ که تو هم بودی واسه هفت جد این ور و اون ورم بس بود بابا :دی
البته شوخی می کنم.اون دفعه بسی خوش گذشت دوست جان
بفرما صادق باهات قهر کرد باید بری تهران از دلش در بیاری

ما که جد اون ورتو ندیدیم ولی ان شاالله تا جد این ورت به راه راست هدایت می شیم جبران می کنیم ولی خدایش مگه بد بود از نمایشگاه کتاب که خیلی بهتر بود 10 دقیقه دور هم جمع شدن دخترا انگار براشون خواستگار اومده خجالتی پسرا هم انگار اومدن جلسه سازمان ملل خیلی سنگین و رنگین واستادن دو تا عکس گرفتن و سریع خداحافظی به روبوسی نه یادگاری نه چیزی :-?

+ اگه مسله ICE Pack نگران نباش هوا سرده کسی هوسش نمی کنه :shock: که بخواد کسی براشون بخره :rose:

عادل بیا پیش خودم فدات شم میریم همون جا اون دفعه ای :دی

دستت درد نکنه مهدی جان خیلی حال دادی کلی ما خجالت کشیدیم بجایی مجید :wink: شما پاشو بیا مشهد با صادق ما در رکابتون باشیم مطمن باش بهت بد نمی گذره این صادق که داره این هفته میاد تو هم باهاش بیا هم یک تفریح هم یک زیارت و ......

Mandana

Active Member
می میتینگ نمایشگاه کتاب نیومدم .اون میتینگ که اومدم همه بیخ تا بیخ سبیل بودن خانوما عملن پیجوندن:lol:

آیس پک اگر می خوای مهمون کنی هم بذار صادق که اومد بعدن :paint:

saeidpc

Member
برنامه دارید ایندفعه؟ اون سری که بهار اومدیم نمایشگا کتاب بر بر 5 دیقه همو دیدیم و مجید هم پیچوند مارو و رفت. همه گوله کردن

S4DEGH

Well-Known Member
پیش من نیایی که صادق جون دو ساعته می برنت جای بهتر از ما ولی پاشو بیا می خوام ببرمت کافه اسکولی نبات تا معنی دخانیات رو با تمام وجودت از نو سوخته پر از سرطانش حس کنی داه داهش من
كجااااااااااااااااااااااا :آب از لب و لوچه راه افتاد: عادل توكه ميدوني من چقدر دوست دارم .. !؟؟! :d

دستت درد نکنه مهدی جان خیلی حال دادی کلی ما خجالت کشیدیم بجایی مجید شما پاشو بیا مشهد با صادق ما در رکابتون باشیم مطمن باش بهت بد نمی گذره این صادق که داره این هفته میاد تو هم باهاش بیا هم یک تفریح هم یک زیارت و ......
مهدي جيگر طلا پاشو بيا با هم بريم .. گرچه من بليط گرفتم ولي خب عوض ميكنيم ... :دي
البته بابا مهدي كلاسش بالاست با هواپيما ميخواد بياد .. من پول ندارم !! :((

آیس پک اگر می خوای مهمون کنی هم بذار صادق که اومد بعدن
من ايس پك دوست دارم .. :دي

برنامه دارید ایندفعه؟ اون سری که بهار اومدیم نمایشگا کتاب بر بر 5 دیقه همو دیدیم و مجید هم پیچوند مارو و رفت. همه گوله کردن
يا شيخ نگران نباش خودم ساعت زدم .. 3 تا 3.5 دقيق نيم ساعت .. بعدش ..... :دي

عادل جون چي شد تصميم گرفتي عكست رو منتشر كني ؟!؟؟! راستيش رو بگو خبريه !؟ بعد چرا كلت رو بريدي چسبوندي روي يه بندن ديگه !؟!؟! :دي

YTERROR

Active Member
كجااااااااااااااااااااااا :آب از لب و لوچه راه افتاد: عادل توكه ميدوني من چقدر دوست دارم .. !؟؟! :d

اسکولی نبات :) پاشو بیا می فهمی

عادل جون چي شد تصميم گرفتي عكست رو منتشر كني ؟!؟؟! راستيش رو بگو خبريه !؟ بعد چرا كلت رو بريدي چسبوندي روي يه بندن ديگه !؟!؟! :دي

همین جوری این عکس معنی خاصی داره اون انگشت بغلش که اشاره می کنه توش کلی حرفه دانستنی هایی می خواد واسه درکش :d

ماندانا تو که نه icepack میدی نه icepack می خوری حداقل بیا یک شکلات داغ بخر ما بخریم دعات کنیم

به نظر ميتينگ خونوادگي مياد تا عمومي ! :shock:
ميايم اونجا مضحكه اي خاص و عام ميشيم !

Mandana

Active Member
نه اتفاقن اگر عادل هم بیاد می و عادل قراره دوئل کنیم :دی
در ضمن عادل واست یه شوکولات میخرم می ذارم توی فر داغ بشه.اصلن اگر دوست داری دوتا شکلات داغ بهت میدم :lol:

اگه آيس پك يا چيز ديگه ميدين من چند نفر رو جمع كنم بيارم:

مشخص نیست عادل گفته میخواد همه رو مهمون کنه .ببینیم چقدر روی حرفش وا می ایسته :paint:

YTERROR

Active Member
شکلاتش تلخ باشه هر چند به تلخی بعضیا نمیشه ولی چون داغ زیاد طعمش اذیت نمی کنه :rose:

مشخص نیست عادل گفته میخواد همه رو مهمون کنه .ببینیم چقدر روی حرفش وا می ایسته :paint:
آره همه تون بیاین واستین تا من بیام مهمونتون کنم جایی نرینا حتما واستین :sad:

Mandana

Active Member
از همون اول خسیس بودی همیشه :sad:

باشه شکلات تلخ می گیرم واست.قنده خونت نره بالا.کلن قنده خونه آدم کم باشه خیلی خوبه :paint:

عادل يكم از خساست خودت كم كن خداييش ما بخوريم جاي دوري نمي ره خدا مي برت بهشت
اگه آيس تاپ ندي خدا تورو مي بره جندم

YTERROR

Active Member
از همون اول خسیس بودی همیشه :sad:

من که خسیس نیستم ولی آدم پاشه بره تهران بعد آیس پک هم مهمون بکنه خیلی ستمه ان شاالله تویی نمایشگاه بین المللی مشهد که قرار سه شنبه صادق بیاد مشهد هر کی اومد باهم یک آیس پک که می خرم می خوریم

باشه شکلات تلخ می گیرم واست.قنده خونت نره بالا.کلن قنده خونه آدم کم باشه خیلی خوبه :paint:
هر چه از دوست رسد خوش است

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا