قرار دادن مطالب آخر بلاگقا در صفحه ای دیگر

yoonik_team

New Member
با سلام خدمت دوستان
آقا من میخوام مطالب آخری که توی بلاگفا میزارم رو تو یه صفحه ای مثل PHP یا ASP در هاست دیگه ای بزارم ، خوب تابلو که اگه از کدهای معمولی بلاگفا استفاده کنی نمیاره ، باید یه کدی بزاری که بدونی از کدوم ساب دامین بلاگفا بخونه.
این کار میشه تو قسمت صفحات جداگانه بلاگفا گذاشت ، فقط مشکلش تبلیغات داره !!! :mad:

میخوام این صفحه رو مثل لینک باکس در سایت های دیگه قرار بدم

اگر کشی میتونه کمک کنه ممنون میشم ، اینم میدونم ، میدونی ، میدونیم که این کد رو شاید خیلی ها بخوان !!!
به هر حال ممنون اگه کسی کمک کنه

با تشکر

farik

Well-Known Member
با سلام دوست عزيز ....
بايد بگم من كد برداشتن تبليغات بلاگفا رو دارم و نوشتم (اين رو ميگم براي كسايي كه ميگن نميشه برداشت يا سخته) ولي متاسفانه به دليل بحث مالكيت نمييتونم اين كار رو انجام بدم....شما دوست عزيز در صورتي كه نياز مبرم داشتي با ايديم تماس بگير و يا از عليرض شيرازي براي استفاده از اين كد اجازه بگير تا من بلافاصله اون رو در اولين فرصت در اختيارتون قرار بدم.....
با تشكر TabOTab Design

yoonik_team

New Member
با سلام خدمت شما و ممنون

آقا من رو قالب صفحات جداگانه کار کردم ولی اونجا هم نمیاره ، یعنی مطالب آخر سایت رو در صفحات جداگانه نمیاره
اگه کسی کد اونجارو داری بده!

به نظر من هم در مورد برداشتن کد تبلیغات بلاگفا این کار درست نیست ولی آقای شیرازی اجازه بدن با کمال میل :oops:

ولی سوال من بیشتر راجبه قرار دادن کد مطالب پیشین بصورت لینک باکس در سایت های دیگس

اگر کسی میدونه ممنون میشم بگه

با تشکر از همه و Farik عزیز

farik

Well-Known Member
بايد بگم شما ميتونين از Rss Reader استفاده كنيد(در وبگذر اين سرويس وجود داره ولي خودتون با php و حتي javascript هم ميتونين يكي درست كنين...)

جدیدترین ارسال ها

بالا