قالب برگ براي وبلاگ

اقا يه لطفي بكنين اين قالب رو راه بندازين كلي ممنونتون ميشم.
اگه آموزشش رو هم بزارين كه ديگه نور علي النور ميشه

aghahamidgol2

Active Member
زيبا و ساده بود راستي به درد وبلاگ هايي كه درمورد گل و گياه مي نويسند مي خوره يا منم مي تونم استفاده كنم ؟ :دي نه ديب زميني

مرسي از نظراتون
ولي تو رو خدا يكي راهش بندازه .مردم از خجالت. هر كي به وبلاگم سر ميزنه ميگه قالبت چرا اينجوريه يكي خودت بساز ديگه.اقا يكي صواب كنه اينو راش بندازه

Mandana

Active Member
وروجك جان فكر نكنم ديگه لازم داشته باشن.اگه وبلاگ خودشونو ببيني ميفهمي.ولي من خيلي دوست دارم ياد بگيرم.اگه ميشه واسه من بنويسي خيلي ممنونت ميشم برادر.

black-die

Active Member
منم خيلي دوست دارم ياد بگيرم
ممنون ميشم كمك كنيد
( طريقه Slice بندي و فيكس كردن در فرانت پيج )

Mandana

Active Member
اسلايس بندي رو كه با فتوشاپ و ابزار slice toolانجام ميدن.من ميخوام بدونم چطور اونو روي وبلاگ يا سايت پياده كنيم؟!

Ghamnevis

Well-Known Member
اينكار خيلي ساده است !‌(الان فرزان خرخره من ميگيره) !

توي هر سيستم بلاگي يك سري تگ هاي پيش فرض وجود داره كه شما بايد اونها را در قالب خودتون به كار ببريد..

مثلا در پارسي بلاگ تگ <*title*> عنوان بلاگ را مشخص ميكنه !

وروجك جان ! الآن تقريبا چند ماهي ميشه سارا خانم توي اين انجمن نميان !

لطفا به تاريخ تاپيك ها يكم دقت كنيد

سايان

Mandana

Active Member
نه چرا فرزان بهت گير بده بيا خودت خرخره ات رو چسبيدم.ببين مثلا من يه قالب درست كردم ميخوام توي پرشين بلاگ بذارم بايد چكار كنم؟تورو خدا نگو كار دارم كه كله ات رو مي برم.

black-die

Active Member
abtin_khosravi گفت:
نه چرا فرزان بهت گير بده بيا خودت خرخره ات رو چسبيدم.ببين مثلا من يه قالب درست كردم ميخوام توي پرشين بلاگ بذارم بايد چكار كنم؟تورو خدا نگو كار دارم كه كله ات رو مي برم.

اخه آبتين جان سايان تقريبا 2ماه پيش به من قول داده بود كه تا آخر هفته يه آموزش كامل بنويسه و بذاره داخل سايت ... :lol:
نميدونم اين دوستاني كه همشون قول ميدن كار مارو تا آخر هفته راه بندازن آخر هفتشون كي مياد :roll:

Mandana

Active Member
خوب بنده خدا كار داره فرزان جان.بله به منم قول داده بود ولي چون ديدم كاراش زياده ديگه پيله نشدم.
مخصوصا حالا كه مدير شده وطايفش بيشتر شده اينو تو كه عضو قديمي سايت هستي بهتر از من ميدوني.

بهر حال من خودم رفتم دنبالش به يه نتايجي هم رسيدم ولي وقتي قالبي رو كه درست كردم و با فرانت پيج روش كار كردم آپلود مي كنم زبانش قاطي ميشه.در صورتي كه انگليسي نوشتم.

راستي من در مورد اين اسلايس بندي يه فايل تصويري دانلود كرده بودم ببينم پيداش كنم برات ميفرستم چون خيلي كامل توضيح داده بود.
ولي اگر پيدا نكردم هم ميتونيم باهم مشتركا يه تاپيك بزنيم و بخوايم يكي برامون كامل توضيح بده.بهر حال هركس واسه خودش كار و زندگي داره و من خودخواهي ميدونم كه سايان كار خودشو ول كنه و بياد براي من آموزش بنويسه.

حالا در مورد اين تاپيكي كه مشتركا ميزنيم.يه فكر ديگه هم دارم و اون اينه كه اگه كسي رو ميشناسي كه وقت آزاد بيشتري داره و اينكار رو بلده بهش پيغام خصوصي بديم و ازش بخوايم برامون يم توضيح بده.چطوره؟!مثلا همين وروجك.ولي نميدونم چقدر وقت ازاد دارن.

black-die

Active Member
والا معمولان كسايي كه وبلاگ نويس هستن وقت آزاد دارن حتما :wink:
پس دوتايي درخواست ميكنيم هركي بلده به ما برسونه حتما ( يه آموزش كامل را )
( چي گفتم ؟‌ )

خلاصه وروجك جان يا هر كس ديگه اي كه بلده لطفا كمك كنه

Ghamnevis

Well-Known Member
بابا ميخ شديد ها :)

باشه چشم !
بپرسيد من بهتون ميگم !

براي كجا ميخوايد ؟ پرشين بلاگ يا پارسي بلاگ ؟
پارسي بلاگ هم امكاناتش بيشتره و هم راحت تر !

من براتون ميگم ! گرچه يكسالي ميشه واسه پرشين بلاگ قالب نزدم..

فرزان من كجا دو ماه به تو قال دادم !!!؟!؟؟! ;) بابا همش يك هفته است :)

آبتين قالب را بزار تا بهت بگم بايد چه كار كنيد !

سايان

Mandana

Active Member
سايان جان قالبي كه من درست كردم براي سايته مهربون.تو هميني كه سارا خانوم درست كرده رو استاد كن فكر نكنم ناراحت بشن.يا فوقش آزمايشي براي اينكه به ما ياد بدي درست كن بعد پاكش كن.حله؟ايني كه من درست كردم يكم زياده:oops:2.96 mb

اگه بگي چجوري اينكار رو بكنم يك عمر دعات مي كنم.ممنون

پس منتظر باشيم؟!

Mandana

Active Member
در ضمن براي يك جايي توضيح بده كه بدرد بخوره.براي پارسي بلاگ اگه توضيح بدي بهتره.ممنون.بازم نظر فرزان هم مهمه

Ghamnevis

Well-Known Member
باشه..

من الآن ميرم يك قالب از پرشين بلاگ دانلود ميكنم بعد تگ هاش رو استخراج ميكنم..

آموزشش را براتون ميزارم..

ولي يكم فرصت بديد..

الآن مجبورم يك مقاله واسه HTML كردن براي بچه هاي گروه مقالات بزارم.. بعد بايد يك مقاله واسه مهدي توتي آماده كنم.. براي شما هم كه بايد رديف كنم.. تازه بايد 4 تا قالب انجمن هم فارسي كنم..

پس شما ها كه تا الآن صبر كرديد يه دو روز ديگه هم دندون رو جيگر بزاريد تا آماده كنم.. (بايد تستش هم بكنم..)

هم براي پارسي بلاگ ميگم هم براي پرشين بلاگ...

سايان

Mandana

Active Member
سايان سايان بيا اين نمونه.مثلا براي اينكه بتونيم اينو بجاي قالب وبلاگمون تو بلاگ اسپات بذاريم بايد چكار كنيم؟البته اگر در مورد طريقه آپلود كردنش هم يكم توضيح بدي ممنون ميشم.
اينم قالبه:

http://mythink.weblogs.us/tem_blogspot.htm

جدیدترین ارسال ها

بالا