قابل توجه همه كاربران بخصوص مشهدي هاي عزيز

rouhollah

Member
اسم رمز نميخواد ديگه بهروز وا ميسه يه كنار و داد ميزنه مجيد آنلاين مجيد آنلاين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا پس قرار روز پنج شنبه ساعت 3 بعد از ظهر كنار باجه نگهباني (همونجايي كه درشو با اين چوبايي كه بالا پايين ميره بستن و فقط واسه عبور ماشين ها هستش) اونجا جمع بشين و بعدش كه جمع شدين همگي بريد تو...

متاسفانه من خودم نميتونم بيام چون ساعت 3 امتحان دارم از اين بابت از همه دوستان معذرت ميخوام اميدوارم كه بهتون خوش بگذره من خودم اگر نمايشگاه تا ساعت 10 تمديد شد شب بعد از امتحانم مثلا ساعتاي هفت ميرم اگر نه جمعه صبح ميرم... خلاصه شرمنده همه دوستان

راستي من اين خبر رو توي صفحه اول نميزنم كه زياد شلوغ پلوغ نشه (حالا دفعات قبلي خيلي شلوغ پلوغ شد! ) و فكر كنم اينجا بچه ها با هم بيشتر صميمي هستند

خوش بگذره

مجيد

rouhollah

Member
دسدت درد نكنه

آقا پس يادتون نره كنار اون نگهبانه در ورودي پاركينگ

ساعت 3 بعد از ظهر يه دوربين هم بيارين

rouhollah

Member
دوربين جور شد خودم ميارم فقط كي بود شام ميخواست دعوت كنه
آقا من كه از همين الان ساعت 1 راه ميوفتم دل تو دلم نيست
ولي ميگن ت.وي نمايشگاه غير از كامپيوتر دختر زياد داره و هر چي بخواي ميگن بيا دفتر شهر بهت بديم
يه چيز ديگه هم شنيدم ميگن يه حراجي هست پنتيوم فور 1700 رو 220 تومن ميدن اگه با مانيتور باشه توپه

آقايون با عرض تصليحيت خدمت شما عزيزان من ناچيز هم نمي تونم انگار بيام. ما نشد يه روز بيكار بيوفتيم باسه خودمون. يه كار حياطي پيش اومد بايد انجام بشه اگه برسم حتما ميام ولي نه ساعت 3 بله ساعت 6 يا 7 ايشالا گردهم آيي هاي بعدي... آقا مجيد ما با مسينكه رمز و رموزي در كار !!!!

rouhollah

Member
اي بابا چقدر خالي بندي توي اون هواي سرد و سگ سوز چقدر سگ لرز زديم فقط يك نفر اومد واقعا كه من كه پست بهروز رو الان ديدم ولي سلمان بايد ميومدي؟

ولي عجب نمايشگاه گندي بود همون جوري كه ريفيقم گفته بود نمايشگاه دختر بود تا كامپيوتر
البته كامل فيلمبرداري شد ولي خب فقط دختر نبود نمايشگاه كارت اينتر نت هم بود

salmanclever

Well-Known Member
سلام
من دو دفعه قبل رفته بودم
نميخواستم امروز بيام ولي گفتم ضايع هست بلند شدم هلكو هلك اومديم نمايشگاه من ساعت 3.15سر قرار بودم از يك طرف داشتم از سوز و سرما ميمردم از يك طرف اعصابم خورد شده بود كه فقط بخاطر بچه ها اومده بودم ولي يك نفر هم نيومده بود هر چي داد زدم روح الله مجيد هر نفر ميومد اونطرف بهش ميگفتم مجيد انلايني يك نفر
تو اين سرما پدرم در اومد
فقط رفتم تو روح الله جان من كاملا با نظرت موافقفم نمايشگاه دختر و كارت اينترنت بود
البرز كه آتيش زده بود به مالش 90ساعت ميداد 2500داشتم شاخ در مياوردم
با اين كه اينترتن داعمي دارم ولي بازم حيفم اومد نخرم دوتا نود ساعته خريدم
آقاي زنگويي هم قرار بود بياد
ولي حيف ما كه كسي رو نديديم
ميگم راستي آقا روح الله شما همچين هاردت كم بود ميخواستي يك هاردي بخري
خلاصه الان اعصابم منفجره
راستي آقا روح الله كاراگاه گجت رو ديدي من كه يك دونه خريدم الان داشتم ميديدم خيلي توپ بود
سلمان...

rouhollah

Member
سلمان جان من ساعت 2:55 اومدم ديدم آقاي محمد.... آي ديه آزاده ؟؟؟؟يا يه همچين چيزي
ديدم واستاده اول ازش ساعت پرسيدم بعد گفتم درب ديگه اي اين پاركينگ نداره؟ بعد گفت شما از بچه هاي مجيد ؟آنلاينين؟
بعد ديگه تا ساعت 3.25 واستاديم داشتيم از سرما ميمرديم گفتيم بريم
ما جلو در نگهباني پاركينگ بوديم ازين چوبهاهيي كه بالا پايين ميره هم نداشت

ولي خب گجت رو من پارسال ديدم

منم كه تلفنم قطع شده نميتونم از خونه كانكت بشم برج قبل در كل 500 ساعت اينتر نت مصرف كردم قبض تلفن كه اومد نزديك بود قبض روح بشم 75000 تومن

ويه چيز ديگه هارد من 180 هه

Peyman-Pop

Active Member
rouhollah گفت:
ميگن يه حراجي هست پنتيوم فور 1700 رو 220 تومن ميدن

دوست عزیز من از جزیات کار خبر دارم ، هیچ وقت گول قیمت ارزون رو نخورید چون بیشتر از جنس های تقلبی و چینی‌ برای این کامپیوتر ها استفاده می‌شه بطوری که شما اگر کامپیوتر رو 220،000 تومن هم بخرید حدود 10،000 تا 20،000 تومنش براشون سود داره .

آقا من چقدر گريانم ... خيلي عشق مي ورزيديم اگه ميومدم لامسب زندگيه و هزار درد و مرز ... منم نظرم در مورد بيشتر چيزا با شما موافقه ... راستي با نظر ميتينگ گذاشتن چه جوراييين؟؟؟

Saeid Taheri

Active Member
دوستان من شرمندم .... :oops:
باور كنيد من اومدم فقط نيم ساعت دير رسيدم
ساعت سه و نيم بود ما اومديم هيچ كس اونجايي كه قرار گذاشتيم نديدم بعداشم تنهايي رفتم تو گفتم شايد برخي دوستان رو ببينيم كه متاسفانه كسي رو پيدا نكردم
به هر حال بازم شرمندم ...
موفق باشيد .

rouhollah

Member
ايشالا يه ميتينگ بزاريم جمعه ها صبح ساعت 12 به بعد كه همه بتونن بياين كافي نت دهكده آفرينش خيابون دانشگاه چطوره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا