فيلتر سايتهاي مستهجن

mrezaf

Member
سلام
من در يك شركت كار مي كنم كه در يك ساختمان مستقر مي باشد. در اين ساختمان يك شبكه وجود دارد و شركت ما و همچنين ديگران از طريق آن به اينترنت دسترسي دارند. چند وقتي است كه در يكي دو تا از كامپيوترهاي ما آدرس سايتهاي ناجور home page مي شود و آبروي ما را برده است.
التماس دارم به دو سوال من پاسخ دهيد:
1) چطوري مي شود فهميد اين ساتها در كجا خانه مي كنند كه با پاك كردن كوكي و تاريخچه و غيره از بين نمي روند؟
2) آيا برنامه اي يا روشي هست كه بتوان به كمك آن سايتهاي خاصي را فيلتر كرد (يك چيزي مثل فيلتر مخابرات)؟

سپاسگزارم

Parham

Well-Known Member
1) چطوري مي شود فهميد اين ساتها در كجا خانه مي كنند كه با پاك كردن كوكي و تاريخچه و غيره از بين نمي روند؟
با دیدن تنظیمات مرورگر بر روی کامپیوتر ...

2) آيا برنامه اي يا روشي هست كه بتوان به كمك آن سايتهاي خاصي را فيلتر كرد (يك چيزي مثل فيلتر مخابرات)؟
شما باید از برنامه هایی‌ استفاده کنید که در اصطلاح دارای Parental Control هستند مانند KasperSky ، Norton Internet Security ، Bitdefender و ... که به وسیله این قسمت در این برنامه ها میتونید کاربران را از دیدن سایت هایی‌ محدود کنید و تنظیمات دیگر ... که به شما امکان کنترل سایتها و نرم افزار هایی که افراد دیگر که از سیستم شما استفاده می کنند را می دهد . بدین ترتیب میتوانید نرم افزار های مختلف و یا وب سایتهای گوناگون را فیلتر نمایید .

mrezaf

Member
من از system mechanic و kaspersky استفاده مي كنم البته از آنتي ويروس آن. احتمالا منظور شما firewall مي باشد. من key مربوط به فايروال آن را ندارم و به همين دليل disable است و نمي توانم استفاده كنم.
اگر منظور فايروال است حتما از zoon alarm هم مي شود استفاده كرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا