فونت های فانتزی

sadismi_10

Member
با سلام.بالاخره این تاپیک فونت فانتزی راه افتاد
دوستان و عزیزان میتونند فونت های فانتزی و تک(فقط فارسی) رو اینجا بذارن.در ضمن لطفا فونت هایی که عمومیت داره رو نذارید.مرسی از لطفتون
یا علی!!:cool:

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
Sadismi فکر نمی کنم شما تا چند وقت هم منتظر بمونید نتیجه ای بگیرین! چون فونتای فارسی مثل سایر فونتا گستردگی ندارن و روی هم رفته اگه همه فونتای فارسی موجود رو (اعم از پروین - مریم و ...) رو روی هم بذاریم به 100 - 150 تا فونت نرسه و خوب قبلا هم که یه تاپیک زده شده و تمامی این فونتا توش هست و شما با یه جستجوی ساده می تونین این تاپیک رو پیدا کنین

به نظر من این تاپیک رو نباید محدود به فونت فارسی کنین و هر جوری فونتی مثل انگلیسی - عربی - Dingbat و ... رو هم شامل کنین

موفق باشین

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای صادق خان اینجا رو این بچه ها درست کردن واسه فونتای تک و فقط فونتایی که به نظرشون خوب و تک هستن رو می ذارن و الا اگه قرار به سایت باشه که کاری نداره برو تو گوگل یه سرچ ساده بکن کلی سایت معرفی می کنه

sadismi_10

Member
ببخشید.فونت های پروین به طور مستقل وجود نداره(یعنی بدون نرم افزار اجرا بشه)؟
آخه من با نرم افزارش مشکل دارم

omidcool

Member
خوب حالا این فونتها رو از کجا میتونم داونلود کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
مرسی

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
مجموعه‌اي از 26 فونت استاندارد جديد فارسي كه از جمله اونها ميشه به دستخطي ( خودكار ) كه نمونشو در پايين ميبينيد اشاره كرد ، كه زحمت اين پيدا كردن فونت دوست عزيزم payamix انجام داده.

لينك دانلود با حجم 1،011 مگابايت

phalls_khodkar.gif

تا بعد ...!

rafigh

Member
آقا کسی می دونه این چه فونتیه؟

خیلی وقته دنبالشم

پیوست ها

• f.jpg
    f.jpg
    95.4 کیلوبایت · بازدیدها: 35

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
اين فونت نيست

با ابزار pen tool تبديلش كردن

تا بعد...!

kambiz.elf

Member
سلام كسي نميدونه كه چطوري مي شه از فونتهاي پروين 2005 بدون برنامه آن استفاده كرد. چون برنامه پروين 2005 با هارد ساتا مشكل داره

hamid ir

Well-Known Member
سامان اگه بازم از این فونتا داری دریغ نکن.
----------------------------------------------
(راستی سامان جان امضاتو بخورم)

جدیدترین ارسال ها

بالا