فونت های فانتزی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sadismi_10

Member
سلام.من این تاپیک رو زدم تا عزیزانی که احساس میکنند فونت های تک و فانتزی دارند اینجا واسه ی استفاده ی عموم بذارن.ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز ممنون از کمکتون ولی این کار رو شما توی این بخش انجمن نبید انجام بدین!

جای این کار توی بخش ابزارهاست

البته کار خیلی جالبیه من از مدیرای انجمن می خوام که اگر امکان داره این تاپیک رو منتقل کنن به بخش ابزارها

موفق باشی

digitalBIZ

Member
داشتن این سایت یعنی بی نیاز شدن از هر نوع فونتی
www.DaFont.com

اونقدر فونت ها به زیبایی دسته بندی شده اند که هر کسی رو به download کامل این سایت وسوسه میکنه..
موفق باشی

GFX Master

با نظر این دوستمون موافقم چون سایته خیلی خوبیه منم دیدمش

ولی دوست عزیز همه کاربرا وقت و حوصله گشتن توی این سایتا رو ندارن ما اگه بتونیم یه تاپیک مخصوص قرار دادن فقط فونهای زیبا درست کنیم مجموعه خوبی میشه

mostafa_az

Well-Known Member
سارا تاپیک باید حداقل دارای ابزاری ( هر چند کم ) باشه تا بره اون انجمن . البته الان هم زدن این تاپیک اینجا خلاف قوانینه . اما اگه خواستین این کار رو بکنین حرفی نیست . تو همون انجمن یه نفر یه تاپیک جدید بزنه و با چند تا فونت ناب شروع کنه تا اون رو کالکشن کنیم .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

درسته مصطفی حرفت رو قبول دارم

منم چون دیدم این دوستمون این درخواست رو کرده اینو گفتم ولی باور کن من الان خودم حدود 4000 - 5000 تا فونت دارم که جدیدترین فونتاست و هنوز وقت نکردم بشینم ببینم اینا چی هستن!!

اینم گفتم تا فعالیت این بنده خدا ادامه داشته باشه

mostafa_az

Well-Known Member
حرفی نیست . منم حیف که فونتام پریده . اما چند روز دیگه گیرشون میارم منم شرکت میکنم .

راستی سارا برای مدیریت فونت هات از ACDSee استفاده کن . برای مرتب کردن و دیدن فونت های نصب نشده در ویندوز واقعا عالیه .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

آره یکی اون خیلی خوبه یکی برنامه Bitstream Font Navigator که واقعا فوق العادس!!!

من بیشتر از این برنامه استفاده می کنم خیلی باحاله

FashisT

Active Member
دوست عزیز اگه دوست داری همچین تاپیکی بزنی میتونی توی قسمت :ابزارها: احداثش کنی ومنم اگه دیدم استقبال شد استیکیش میکنم!
به دلیل خارج شدن از بحث هم من این تاپیک رو قفل میکنم...
23.gif

فعلا
13.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا