فونت خط خودکاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sadismi_10

Member
سلام دوستان عزیز.من فونت خط خودکاری(همونی که روز تلد مجید آنلاین روی عکس نوشته شده بود) رو میخواستم.مرسی از لطفتون
www.mohsensoft.com

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز این فونت نیست این رو با دست نوشتن بعد با کامپیوتر مرتبش کردن و گذاشتن کنار عکس

چنین فونتی وجود نداره!

mostafa_az

Well-Known Member
اون فونت نيست . بلكه دستخط هستش كه اسكن شده و روش ويرايشات انجام شده .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

من که گفتم چنین فونتی وجود نداره توی کلک هم یه چیزایی هست ولی نه به این طبیعی تنها راهش اینه که با دست بنویسی و اسکن کن یو ویرایشش کنی دقیقا مثل همون کاری که صدا و سیما برای کلیپهای تصویری انجام می ده و مثلا بعضی از آهنگای خواننده ها رو که بصورت کلیپ تصویری در اورده و وقتی خواننده می خونه شعرش هم نوشته می شه که از دست خط واقعی استفاده می شه نه از فونت کامپیوتری

adame_haji

Member
خودکاره
حتی یوسف خان هم تو امضاش این کارو کرده TofaN رو میگم
یا علی

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
سلام
اوني كه توي كلك هست خط تحريري هست همون خطي كه توي كتاب اول دبستان هست
ولي براي خط خودكاري بايد راه اسكني رو كه دوستان گفتند انجام بديد.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام

من فکر میکنم که طرحی که تو مجید آنلاین هست رو با دست نوشتن و اسکن کردن ولی همچین فونتی وجود داره من دو تاشو دارم که مال پروین هست اینجا میزارم هرکی پروین 2005 داره میتونه استفاده کنه.هرکی هم نداره که باید واسته تا من برنامه کرک شدشو یه جا آپلود کنم بعد استفاده کنه.:wink:

اینم یه طرح با یکی از این فونتا

پیوست ها

• majidonline.jpg
    majidonline.jpg
    98.9 کیلوبایت · بازدیدها: 65
  • parwin 2005 ghalam.rar
    79.1 کیلوبایت · بازدیدها: 116
آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
هر کی هم که پروین نداره میتونه از شتاب استفاده کنه ، چون شتاب فونت های پروین رو پشتیبانی میکنه ، شتاب رو میتونین از اینجا بگیرین

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آره میشه فکر کنم ولی فونتای پروین 98 و 2000 و 2001 و 2003 رو پشتیبانی میکنه این مال پپروین 2005 هست
من خودمم شتاب رو دارم ولی تا حالا اینو روش تست نکردم که جواب میده یا نه.

GFX Master

حمید پروین 2005 کرک شده یا همون قفل شکسته توی بازار هست الان؟

Sunboy454

Active Member
لطف کن خبرشو همراه با فونتا بده ، منتظریم ، مرسی
راستی حجم این پروین 2005 چقدره (همراه با فونتاش و بدون فونتاش ) ؟

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
Sunboy454 جان فونتا رو که گذاشتم الان . رو شتاب هم امتحان کردمجواب نمیده.
سارا جان من تو بازار ندیدم ولی یادم نیست چند وقت پیش از یه سایتی کرک شدشو گرفتم ولی بعد دیدم لینکش خراب شده بود اگه تا فردا صبر کنید حتما میگردم تو Cd هام پیداش میکنم میزارم تو مگا آپلود حجم خود پروین 3 و خورده ای مگ هست با فونتاش فکر کنم 10 تا میشه.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
دوباره سلام

آقا اینم از پروین 2005
اگه باهاش مشکلی داشتین بگید تا راهنمایی کنم برای استفادش البته الان بدون فونتاش گذاشتم.
فردا فونتاشو که تقریبا 350 تا فونت میشه (تقریبا بیشتر فونتای فارسی موجود)رو براتون میزارم
حالاتا لینکش داغه دانلود کنید

http://rapidshare.de/files/6850758/PARWIN_2005.RAR.html

GFX Master

تشکرات بسیار ویژه!!!!

فونتاشم اگه زحمت بکشی دیگه خیلی عالی میشه فقط یه خواهش اگه می شه این 250 تا فونت رو یه جا نزار که حجمش خیلی بالا بره چون دانلود کردنش با این خطهای ایران مصیبته!!

بازم ممنون

Sunboy454

Active Member
آقا مرسی فقط خوب میشد اگه تو اکانتی مثل Persiangig آپلود میکردی که لینکش دیگه از بین نره ، لطف کن واسه فونتا همین کارو بکن که حداقل لینک فونتا حفظ بشه ...

sadismi_10

Member
بابا اینکه معلوم نیست باید ازکجا دانلودش کنی؟لطفا توی پرشینگیگ آپلود کنی .یا یه توضیح در مورد دانلودش بدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا