فونت خط خودکاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sadismi_10

Member
سلام.همه ی این کارایی که شما واسه ی پروین گفته بودید انجام دادم.اما بازم ایراد داره.بعضی از حروف درسته ولی بعضی خرچنگ قورباقست

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام رو آیکن برنامه که اون پاین سمت راست هست راست کلیک کن بعد اولا تو قسمت مشخصات درایور تایپ رو روی پروین 2005 قرار بده و روش تایپ رو هم عوض کن احتمالا درست میشه.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نه بابا حمید کلی حالم گرفته شده دیشب 2 ساعت داشتم یکی از دو تا دسته فونتایی که گذاشته بودی رو دانلود می کردم ولی تو فتوشاپ نمی شه البته بدم نشده چون توی کرل ازشون بعنوان کاراکتر میشه استفاده کرد!

اتفاقا از یکی از فونتاش واسه یه لوگو استفاده کردم که فکر کنم قشنگ شده باشه!

به حال ممنون ایشالا درست می شه!

Parham

Well-Known Member
مشکلت در چه قسمتی‌ هستش ... از چه ویندوزی استفاده میکنی‌ ... چون این برنامه هم داخل Corel تایپ میکنه هم داخل Photoshop هم خیلی‌ از برنامه های دیگه ... زمانی‌ که Scroll Lock میزانی‌ علامتی‌ که برای پروین هستش عوض می‌شه ؟ 2 نوع تایپ را امتحان کردی ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
پرهام جان همه رو امتحان کردم Scroll Lock - Caps Lock - عوض کردن نوع تایپ ولی نشد که نشد همه فونتا رو به شکل فونت تاهوما می شناسه!! نمی دونم چشه شایدم بیخیالش شدم چون بیشتر فونتاشو به شکل TTF دارم ولی اگه درست می شد خوب خیلی خوب بود

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
ابتدا برنامه پروين 2005 رو اجرا كنيد بعد وارد فتوشاپ يا كرل بشيد.
بعد فونتهاي با پيشوند NPI رو انتخاب كنيد .
حالا اديتور متن روانتخاب كنيد .
بعد دو يا سه بار كليد Scroll lock رو فشار بديد تا آيكون بغل ساعت (مربوط به پروين) از علامت ويندوز به رنگ سفيد دربياد (اسم پروين)
حالا مي تونيد تايپ كنيد .
اگر به مشكلي برخورديد روي آيكون پايين كليك راست كنيد و روش را از اول به دوم يا بالعكس عوض كنيد .
اگر مشكل ديگه اي داشتيد بي خيال پروين شيد چون يه مشكلي تو سيستمتون هست. :)

موفق باشيد
مهدي

Parham

Well-Known Member
ببین من رو نسخه Photoshop CS مشکل دارم با همین پروین که با سیستم من نمیخورد اما با Photoshop CS ME هیچ مشکلی‌ ندارم ... و به راحتی‌ می‌تونم تایپ کنم ... اول از همه فونت را انتخاب کن بعد از اون Scroll Lock بزن تا بشه نوشت ...

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام

مال من که رو Cs2 معمولی عین هلو کار میکنه!
نمیدونم از چی ممکنه باشه که رو بعضی ها کار میکنه رو بعضی ها نه.

Parham

Well-Known Member
پ.ن : حمید رضا 2 تا پیغام خصوصی‌ برات فرستادم یک نگاهی‌ بهش بنداز ...

adame_haji

Member
مهدي آشتياني گفت:
سلام
ابتدا برنامه پروين 2005 رو اجرا كنيد بعد وارد فتوشاپ يا كرل بشيد.
بعد فونتهاي با پيشوند NPI رو انتخاب كنيد .
حالا اديتور متن روانتخاب كنيد .
بعد دو يا سه بار كليد Scroll lock رو فشار بديد تا آيكون بغل ساعت (مربوط به پروين) از علامت ويندوز به رنگ سفيد دربياد (اسم پروين)
حالا مي تونيد تايپ كنيد .
اگر به مشكلي برخورديد روي آيكون پايين كليك راست كنيد و روش را از اول به دوم يا بالعكس عوض كنيد .
اگر مشكل ديگه اي داشتيد بي خيال پروين شيد چون يه مشكلي تو سيستمتون هست. :)

موفق باشيد
مهدي

مهدی جان من برنامه رو کرک کردم و اجرا کردم اون پایین بغل ساعت هم یه آیکون سفید اومده
فتوشاپ هم باز کردم دکمه caps lock ....
:D :D :D :D :D :D :D :D
بابا من دیگه چقدر مخم تعطیل بوده الان فهمیدم بجای Scroll lock من caps lock رو میزدم
همین الان مشکلم حل شد چقدر برنامه باحالیه این پروین . چقدر فونت فارسی داره
آقایون خانوما دست همه تون درد نکنه خیلی حال دادید
یا علی

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز روش کار همینی‌ هستش که من یا دوستان دیگه توضیح دادن ... در صورتی‌ که باز هم مشکلی‌ باشه مشکل از برنامه نیست ...

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
adame_haji گفت:
مهدی جان من برنامه رو کرک کردم و اجرا کردم اون پایین بغل ساعت هم یه آیکون سفید اومده
فتوشاپ هم باز کردم دکمه caps lock ....
:D :D :D :D :D :D :D :D
بابا من دیگه چقدر مخم تعطیل بوده الان فهمیدم بجای Scroll lock من caps lock رو میزدم
همین الان مشکلم حل شد چقدر برنامه باحالیه این پروین . چقدر فونت فارسی داره
آقایون خانوما دست همه تون درد نکنه خیلی حال دادید
یا علی

شكرخدا . خوشحال شدم

موفق باشيد
مهدي

sadismi_10

Member
ای بابا.این نرم افزار کار میکنه.اما بعضی از لغت ها رو باز اشتباه مینویسه.من که موندم چه کار کنم.همه ی روش ها رو هم امتحان کردم

Sunboy454

Active Member
sadismi_10 گفت:
ای بابا.این نرم افزار کار میکنه.اما بعضی از لغت ها رو باز اشتباه مینویسه.من که موندم چه کار کنم.همه ی روش ها رو هم امتحان کردم
اگه فقط برای فارسی نویسی میخوای ، از شتاب استفاه کن ، ،

لینک تاپیک شتاب

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا فکر کنم اشکال از کامپیوتر شما باشه چون مال من هیچ مشکلی نداره.
البته این برنامه های قفل شکسته اینجورین تو بعضی از کامپیوتر ها خوب کار مبکنن ولی تو بعضی ها مشکل دارن.

mostafa_az

Well-Known Member
مال من هم همينطوريه . بايد روش دوم تايپ رو انتخاب كنين .

مخلصيم
مصطفي

arash_irani

Member
سلام بچه ها
برا من هم همينطوره تو فتوايمپكت كار ميكنه مثل ساعت هم كار ميكنه ولي تو فتوشاپ انگار نه انگار دارم از فونتاش استفاده ميكنم
بازم از دوستمون براي معرفيش و آپلودش ممنون واقعا دستت درد نكنه
موفق باشيد
يا حق

Parham

Well-Known Member
با روش تایپ دوم امتحان کن ... این برنامه در بسیاری از برنامه ها بدون مشکل کار می‌کنه دوست عزیز ... اگر به صورت اول نشد از روش تایپ دوم استفاده کنید ... حتما نتیجه می گیری ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا