فونتها معلی معلی معلی ... معلی ( کمک )

siamak2020

New Member
با سلام
از دوستان عزیر خواهشمندم که اگر پالت کامل فونتهای معلی را بصورت کامل در اختیار دارند لطف کنند و آن را برای دانلود بگذارند
احتیاج مبرم و فوری دارم
ضمنا اگر نرم افزاری سراغ دارند که بتواند با این خط تایپ کند ممنون می شوم که اسم ببرند .

ehsantaali

New Member
سلام دوست عزيز
ميرعماد در جديدترين ويرايش معلي را هم ساپورت مي كنه. توي اينترنت يك جستجو كن.
درضمن بايد اين نرم افزار رو حتما بخري چون هنوز تو دنياي وب نيومده.

ايام به كام

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
معلي پك فونت نداره
همونطور كه دوستمون گفتند بايد نرم افزار ميرعماد رو خريداري كنيد

موفق باشيد
مهدي

sajjadkowsari

New Member
باسمه تعالي
دوست عزيز فعلا فونت معلي كه درست و جسابي باشه طراحي نشده است البته برنامه ميرعماد هست كه بسيار سطحي كار كرده است. من خودم حدود يك سال پيش روي اين فونت كار كردم و انجام هم دادم ولي نتيجه برايم اصلا قابل قبول نبود و همان هم بعدها در يك فرمت اشتباه از بين رفت. بعدا وقتي برنامه ميرعماد را ديدم دقيقا مشابه فونت خودم بود و اصلا قابل قبول نيست. البته يكي از دوستان عزيز ( gartal25xx) در همين فروم مشغول طراحي اين فونت هستند و مواردي رو هم كه قرار مي دن بسيار جالبه و اصلا با فونت ميرعماد قابل مقايسه نيست. به نظر من فعلا طوري سركنيد تا فونت اين دوست عزيز آماده بشه البته كارهاي جالبي هم فعلا قرار دادن كه قابل استفاده است. به هر حال پيشنهاد من اينه كه ابدا به سراغ ميرعماد نريد.

قاسم

New Member
با سلام
خواهشی که از دوستان دارم اینه که از میرعماد استفاده نکنند چون اصلاٌ بدرد نمیخوره چون بیشتر اتصالات اشتباه هست.
اگر هم چیز خاصی مد نظرتون هست من براتون مینویسم.
اگر خواستید میتونید نمونه کارام رو در http://www.negarkhaneh.ir/MemberPhoto.aspx?user=MAJNON ببینید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا