فول اسکرین در دایرکتور ، (نیاز جدی به کمک)

جناب isaac7 با سلام
متاسفم از اینکه نتونستم مشکلت رو حل کنم. اگر در دایرکتور بر روی منوی window کلیک نمائی دومین گزینه Tollbar است
که اگر در کنار آن تیک خورده باشد یعنی اکنون فعال بوده و اگر تیک ندارد با انتخاب آن فعال می شود. و Script Window نیز
دومین گزینه از سمت راست این نوار ابزار می باشد. که شما با نگاه داشتن موس بر روی آن در حدود 3 ثانیه می توانید
در Tool tip باز شده نام آن را ملاحظه بفرمائید.
من برای شما یک راه حل ساده دارم. لطفا برنامه دایرکتور خودتون را باز کنید و سپس از منوی file گزینه open را انتخاب نمائید.
بر روی پنجره باز شده open در قسمت look in کلیک نمائید. و سپس از منوی باز شده آدرس درایوی که برنامه دایرکتور شما
در انجا نصب شده را انتخاب و سپس به Macromedia\Director MX 2004\Learning\Lingo رفته و فایل imaging را باز کنید.
در پنجره cast (اگر فعال نیست آن را از منوی window فعال نمائید) بر روی member به نام Movie scripts کلیک نمائید تا انتخاب
گردد. سپس به منوی Edit رفته و گزینه Copy Cast Members را انتخاب نمائید. حال برنامه دایرکتور را بسته و از آن خارج شوید.

حال مجدد برنامه دایرکتور را اجرا و برنامه ای را که طراحی نموده اید و مشکل فول اسکرین دارد را باز نمائید. و به منویEdit رفته
و گزینه Paste را انتخاب نموده تا Movie scripts به داخل Cast شما اضافه گردد. حال کافی است آن کد کذائی گفته شده در بالا
را با کدهای این کست ممبر تعویض نمائید. موفق و شادکام باشید. در ضمن من اون فایل رو چند بار با دستگاه دیگری باز کرده
و اجرا نموده ام و مشکلی نداشته!!!! به هر حال بفرمائید مشکل کجاست تا رفع عیب نمایم.(دانلود نمی شود یا باز نمی شود)

isaac7

Member
آماتور جان عزیز همین که توجه کردین یک دنیا ممنونم ، من همه این کارها رو کردم ولی بازهم مشکل حل نشد ، اون فایل روهم من وقتی داونلود می کنم گویا درست داونلود نمیشه . آیا ممکنه لطف کنید یک فایلی که در 1024 در 768 کاملا فول اسکرین باز بشه برام درست کنید اینجا آپلود کنید؟ از کمک شما بسیار سپاسگذارم

عزیز جان برادر اون فایل مشکلی نداره ولی جهت سهولت کار پیشنهاد می نمایم یک آدرس ایمیل به این آماتور تازه کار مرحمت
نمائید تا برایتان پیوست نمایم.

در ضمن گویا من در این سایت تنها هستم. از اساتید این سایت خواهشمندم اگر من در هر جائی سوتی می دهم راهنمائیم
نمایند. با تشکر: آماتور

isaac7

Member
آماتور جان شما ایمیل رو فرستادین؟ من هنوز چیزی دریافت نکردم. تشکر فراوان

شما هم موفق باشید.
ولی عزیز دل برادر در یک جمله غلط املائی خیلی زیاده بخدا...

f_1365_k

New Member
من راه حلشا پیدا کردم
در قسمت display template باید تیک گزینه ی visible را برداریم اون وقت کامل full screen میشه
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا