فهمیدن ip افرادی که باهاشون میچتیم؟

overcrash

Active Member
میخوام ip اشخاصی که با یاهو چت میکنم رو ببینم
قبلا خودم دستورش بلد بودم وای یادم رفته!:neutral:
اگه کسی میدونه بگه لطفا
اگه هم برنامه ای هست که راحت تر و بهتر ip رو نشون بده که خیلی بهتره

dark-man

Member
البته در ادامه فرمایش سان بوی عزیز باید بگم که این دستور هنگامی کار می کنه که به طرف فایلی را بفرستید یا ویس یا وب کم را فعال کرده باشد برای شما و....
و برای آسانی کار صفحات چت با بقیه را ببندید و فقط صفحه چت با طرف مورد نظر را باز نگه دارید

YTERROR

Active Member
اینا قدیمی شده چون آی پی که از طریق یاهو بهتون داده میشه آی پی اصلی فرد مورد نظر نیست آی پی که یاهو به اون آی دی میده نمایش داده می شود یک کار آسون یک وبلاگ بساز یک کنتور بساز تویی وبلاگ بزار لینکشو بده به طرف آی پی هم بر دار و کشورشو هم می توئنی از طریق این سایت ببنی و عکس ماهواره ای از محل کانکت طرف بگیری http://www.iprelated.com/

فبل از پرسش یک جستجو هم بکن

overcrash

Active Member
وای ترور جان اینی که گفتی خودمم میدونم ولی من اونجوری میخوام بدونم
آخه مسئله اینه که ip های وبلاگم و چک میکنم و میخوام با ip یاهو مقایسه کنم ;)
یعنی ip اصلی رو نشون نمیده؟ هیچ راهی نیست؟

Sunboy454

Active Member
Y!Terror درسته من یادم نبود ، یاهو دیگه IP Client رو نمیده ؛
---------
مهندسی اجتماعی ؛

YTERROR

Active Member
راستش چند تا راه دیگه هم هست که قوانین سایت مجید آنلاین اونا رو منع کرده ولی یک سرچ گوگل بکن به نتیجه می رسی

pars_xp

Banned
chera azizam mide ama shoma bayad dorost astefade koni albate narm afzar ham hast
shayad man avalin va akhrin roz bashe inja chizi minevisam akhe be yeki az dostan to jaye dige bar khorde ajibe ke inja ba in hame eda injor ashkhasi dare

nader740

New Member
سلام.اگه ميشه يه راهنمايي هم منو بكنيد.آيا ميشه كه شما كاري كنيد كه بجاي ip كه متعلق به isp خودتون با يه ip مربوط به يه ispديگه اين كار رو بكنيد.و تو اين سايت هاي امار گيري خودتون رو بجاي يكي ديگه جا بزنيد.روشش برام مهم نيست.فقط ميخوام بدونم كه ميشه يا نه؟

YTERROR

Active Member
بله که میشه حتی می تونید خیلی راتر از اینا هم برین و ....

جدیدترین ارسال ها

بالا