فلش بالاي انجمن!!!

Salar

Active Member
مشكل فقط فلش بالاي صفحه نيست!!!‌نميتونم فايلي از انجمن دانلود کنم.

سالار جان آي اي رو دوباره بگير! اگر نشد بايد بري و سيستم رو دوباره بريزي(ويندوز منظورنم هست)!

Salar

Active Member
آخه كامپيوترم هيچ مشكلي نداره!!!‌ فقط اين موضوع فلش هست همه چيز رو زده به هم!!!

والا تو همين چند روزه همه جور مشكل كه پيدا كرده بودي از نورتون گرفته تا همين ! البته ماله من هم اينجوري مي شد ايكارو نمي كردم! ولي اگر واقعأ خيلي برات مهمه خوب ويندوز رو از اول بريز يا آي اي رو بگير(فكر نمي كنم بتوني آي اي رو بگيري َ خودم هم باهاش مشكل داشتم امإا نشد كه نشد َ تنها راهش ويندوز عوض كردن هست! يا ويندوز ريپير(Repair)).
خلاصه خود دانی!
(راستی سالار این لوگو ها رو از کجا گیر میاری؟ خیلی توپ هستند! به ما هم یاد بده! نکنه می سازیشون؟)

Salar

Active Member
:(
درسته من چند روز پیش مشکل داشتم با نورتون اما برطرف شد...حالا 2باره مشکل پیدا کردم با فلش!!!
این آواتارا رو با ایلوستراتور درست میکنن! این یکی رو مندزدیدم :wink:

خوب ديگه نشانهي قديمي شدن ويندوز هست!

(این الوسستراتور یهنی این کارا رو می کنه؟ لینکش در همین سایت هست؟ ببخشید اینجا می پرسم!)

Salar

Active Member
من ويندوز رو فرمت كردم هفته پيش و همه چیز خوب شد!!!! ولی 3روز پیش 2باره مشکل شروع شد....

یعنی هیچ راهی نیست؟
کسی نیست که راهی داشته باشه؟

بله با همون برنامه میشه.

با همون برنامه نورتون سیستم وورکز 2005 (Norton System works 2005) كه گذاشتي ببين مي تونی مشكلاتش رو رفع كنه! پلاگ اين فلش رو پاك كن مثلأ!
هر چند اون لیکی که گذاشتی خیلی یواش هست! اگر نشد بورو تو internet options ->setting-->view objects و پلاگ این فلش رو پاک کن , بعدش دوباره بریزش!

شما به قسمت Add remove Program برو و داخل شاخه ي windows components بشو تيك IE رو بردار و Apply كن بعد ويندوز رو ري استارت كن و روشن كن و دوباره برو و همون تيك رو بذار و Apply كن بعد دوباره ري استارت و بعدشم دوباره فلش رو روش نسب كن اميدوارم جواب بده

جدیدترین ارسال ها

بالا