فروم ظاهرا ديگه صاحب نداره اقا خوب شما آپلود سنتر براي چي زدي؟

internet

Member
اقا من الان چند روزه تاپيک باز کردم
به مجيد هم پيام زدم
نه کسي جواب مي ده نه چيزي
اقا اين عکس هايي که من روي آپلود سنتر شما آپلود کردم چي مي شه
شما چرا بستي اپلود سنتر رو
خوب روز اول مي گفتي مردم که بيکار نيستند بيان عکس آپلود کنند بعد شما برداري همه رو پاک کني بريزي دور
خوب من اين يک هفته که يه آپلود سنتر زده بودم تا شما بخواي جواب بدي
چرا پيام خصوصي زدم جواب نمي دي
خوب فروم رو تعطيل کن خيال خودت رو راحت کن
چه طور عکس نمايشگاه الکانزت رو مي زاري توي فروم بعد برداشتي عکس هاي ملت رو پاک کردي ؟

آخرین ویرایش:

pzt1371

Member
دوست گرامی، آپلود سنتر تصویر مجید آنلاین فیلتر شده است. مدیران انجمن هیچ نقشی در این عمل نداشته اند.احتمالا برخی از کاربران تصاویری با محتوای نامناسب در آن آپلود کرده اند که باعث چنین اتفاقی شده است.
لطفا تا رفع مشکل فوق تامل کنیدف مدیران عزیز نیز رسیدگی فرمایید.

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
این همه آپلودسنتر . شما که نباید بیای و اینطوری صحبت کنی با صاحب انجمن . یک مدت پیش آپلوسنتر همونطور که گفتن فیل/تر شد و بعد از یک مدتی هم کلاً آپلودسنتر برداشته شد . و اینکه آپلودسنتر بیشتر برای کسایی بود که در انجمن فعلیت میکرده و عکسی رو میذاشتن اینجا . ولی برای اینکه در خارج از انجمن هم استفاده شد این مشکل پیش اومد .

hhhhaaaa

Member
فیل.تر

من با اینکه عکس ناجور آپلود کردن فیلتر شده مخالفم اینا سایتای بزرگ رو میزنن یه قسمت اصلیش رو فلج میکنن تا صاحبش بره تو ساماندهی ثبت کنه!
شما بگین 4download چرا فیل.تر شد؟!؟ عکس ناجور آپلود کرده؟!؟ نه!
حالا هم مجید آنلاین تو ساماندهی ثبت شده و کوچیکترین چیز بشه شماره موبایل خونه دیگه چی بگم همه چیز آقا مجید رو دارن!
و چرا آدرس می زنین نمیگه مشترک گرامی دسترسی به ... ؟
به نظر من,هر سایتی اول فیل.تر میشه این پیغام میاد وقتی رفتی تو ساماندهی ثبت کردی درجا باز نمیشه دلیلش رو نمیدونم:-?ولی اول همینجوری که شما میزنین هیچی نمیاد بعد یه مدتی دوباره آزاد میشه:wink:
من چندتا سایت بزرگی که تازگی ها فیل.تر شدن و حالا باز شدن دیدم این مراحلی که گفتم رو طی کردن.
:rose:

internet

Member
چرا خوب جواب نمي ده
من الان 600 تا عکس محصولاتم رو که در سايت گذاشته بودم از بين رفته و سايت من شده عين مرغ پر کنده
اقا به درک اسفل اسفالين که عکس ها باز نشه سايت رو زده نابود کرده رفته
شما فکر کن اين فروم همه اين آيکون ها و اين گل من گلي ها که مجيد توي سايت گذاشته باز نشه به نظرت کسي ناراحت نمي شه
الان نشتم به خدا از ساعت هشت شب تا الان ساعت دوازده شب هست تنها ده بيست تا محصول رو تونستم يکي يکي ويرايش کنم و لينک عکس هاي اين مجيد آنلاين رو حذف کنم هنوز 250 محصول ديگه رو بايد تک تک باز کنم کد html که حاوي عکس هاي آپلود شده اينجا بوده رو باز کنم و ويرايش کنم که سايت ام حداقلش درست باز بشه
اقا اگه فيلتر بود خيلي بهتر بود تا اين طوري باشه شما الان لينک رو کليک کنيد:
http://img.majidonline.com/
بنده اينترنت 512 دارم ولي اين صفحه تا بخواهد باز بشه پدر صاحب مرورگر در مي ياد
خوب مسلما تصاويري که روي اين آپلود سنتر هم هست هر جا که لينک اش باشه پدر صاحب سايت رو در مي ياره
الان هم سوال من اينه که چرا جواب نمي ده ايشون به پيام ها من اول هفته بهش پيام دادم به همين مجيد آنلاين هم بود ولي ايشون کلا بي خيال همه چيز شده
توي فروم مطرح کردم ولي جوابي داده نشده است
خوب ديگه اين بهترين برخوردي بوده که کردم

آخرین ویرایش:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
توی اکثر آپلودسنتر ها و در بخش قوانین بین کاربر و وبمستر نوشته میشه که سایت مسئولیتی در قبال عکسها و فایلهای آپلود شده نداره .

p30room

Member
سلام
چرا از پرشین گیگ استفاده نمی کردید خوب بیشتر آپلودسنتر ها " اون هم مخصوصا آپلود سنتر تصاویر" هیچ مسئولیتی در قبال تصاویر آپلود شده به عهده نمی گیرن و این تنها مختص این فروم نیست
موفق باشید

MDP

Well-Known Member
به این میگن استفاده غیر مجاز از امکانات.

برادر شما عکس محصولات سایتت رو با اجازه کدوم بنی بشری آپلود کردی روی آپلود سنتر اینجا؟
برای کارهای تجاری شما لطف میکنی یه 2 هزار تومن بیشتر پول میدی هاست بیشتر می خری.
این آپلود سنتر برای کارهای داخل انجمنی و شخصی هست.نه تجاری.

در ضمن استفاده از هر عکسی یه پهنای باند خاص داره.یعنی اگه مثلا از 200 کیلو باید بیشتر بشه عکس شما نشون داده نمیشه.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
اولا که اینجوری حرف نزن با مدیر یه انجمن اونم با آقا مجید....:mad:
دوما هم شما غکس محصولات سایتت رو تو آپلود سنتر مجید آنلاین آپلود کردی؟؟؟ خیلی ببخشیدا ولی شما کار کاملا اشتباهی کردی و مجید هم میتونه بگه به درک اسفل السافلین که سایتت اینطوری شده.... اگه سایت داری ، رو همون سرور عکس هاشو آپ کن ، تو سرور عکس مجید ننوشته که سایت بزنید فضا برای عکسهاتون با من.... حتی جاهایی هم که اسپانسری یا پولی کار میکننن نمیتونن قول 100% بدن ، تازه الانم سرور فیلتر شده ، تقصیر مجید نیست که... چون شما به هردلیلی نمیخوای یه هاست بخری تقصیر مجید هست؟؟؟؟:mad:
سعی کن یکم منطقی باشی:-?:wink:

internet

Member
شما تاريخ عضويت بنده رو توي اين فروم ببينيد
آپلود سنتر هم سال هاست که آپ بود و مشکلي هم نداشت الان فقط تونستم ده بيست تا محصولم رو ويرايش کنم هنوز 200 محصول ديگه مونده که همه کارم رو گذاشتم براي برداشتن لينک هاي مجيد که سايت ام فقط مثل آدم باز بشه

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
شما تاريخ عضويت بنده رو توي اين فروم ببينيد
آپلود سنتر هم سال هاست که آپ بود و مشکلي هم نداشت الان فقط تونستم ده بيست تا محصولم رو ويرايش کنم هنوز 200 محصول ديگه مونده که همه کارم رو گذاشتم براي برداشتن لينک هاي مجيد که سايت ام فقط مثل آدم باز بشه
شما که به قول خودت قدیی هستی چرا؟؟؟
دوما هم برای بار دوم این اشتباه فاحش شماست که عکس های سایتت رو تو سرور مجیدآنلاین آپ کردی ، این مشکلم به خودت برمیگرده که جایگزین کنی:-?

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوست عزیز شما یا توی ایران زندگی نمیکنی و یا اینکه اگر زندگی میکنید (ببخشید) خیلی از ماجرا پرت هستید !
زمانی که یک سایت طبق دستور دادستانی فیلتر میشه یعنی اینکه بر اساس یک سری قوانین یک سری تخلفات صورت گرفته و مجازات اون هم فیلتر شدن سایت هستش . حالا زمانی که شما بخوای با این مجازات مقابله کنی میشه کار خلاف یعنی خلاف اندر خلاف ! شاید افرادی باشند که بخوان این مورد رو دور بزنن و اینکار رو بکنند اما بنده و مجید آنلاین اینکار رو نمیکنیم.
زمانی که این بخش فیلتر شد موقتا این بخش رو غیر فعال کردیم تا جواب قطعی رو بشنویم که دلیل فیلتر چی بوده و زمانی که مشخص شد به دستور دادستانی بوده این بخش رو دوباره و موقتی باز کردیم و یک فرصت رو برای کسانی که در این بخش تصاویر مهمی دارن ، دادیم تا تصاویر رو بر دارند (تا 20 اسفند 88) که عملا اینکار یک احترام گذاشتن به حقوق کاربران و اهمیت داشتن حقوق اونها برای ماست چون با اینکار موقعیت و وضعیت خودمون در خطر میفته ولی من خودم چون وضعیت کاربرانی که از این سرویس استفاده میکنند رو درک میکنم و از طرفی حجم تصاویر هم بسیار زیاد است ، دوست ندارم که کاربران ناراضی باشند !

البته متاسفانه این مشکل به خاطر سوء استفاده یک سری از کاربران اینترنتی از این بخش بوجود آمده که همیشه مایه ننگ جامعه اینترنت ایران هستند و یکی از دلایل مشکلاتی که همیشه در اینترنت و جوامع مجازی داریم وجود اینجور افراد هستند.

در هر صورت من از بابت مشکلاتی که پیش اومده از شما عذر خواهی میکنم.

اطلاعیه در مورد بسته شدن این بخش هم در این قسمت قرار دارد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?goto=newpost&t=140615

لازم به ذکر است بخش آپلود تصاویر مجید آنلاین حدود 4 سال است که فعالیت دارد و میزبان بیش از 260 هزار تصویر کاربران ایرانی و خارجی بوده که حجم آنها در حدود 20 گیگابایت است !

مجید

sortme

Member
من شخصا خیلی ناراحت هستم اینطور یه کاربر اینطوری تند برخورد میکنه

حتی اگر مدیریت اگر نمیخواست این بخش هم دیگه فعال باشه نباید اینطوری صحبت کنید
هر کسی حق داره به یه مسئله ای اعتراض کنه اما اینطوری؟؟؟!!

اینطوری فرد رو تحت فشار میذارین که واقعا هم شخص ناراحت میشه و در شرمندگی مقابل کاربرانش قرار میگیره
ایشون مدیر شماست در این انجمن و درست نیست اینطوری صحبت کنین حتی اگر حق هم با شما باشه (که هست) اما نباید اینطوری صحبت کنین
به نظر شما استفاده از عنوان "فروم ظاهرا دیگه صاحب نداره" !!! آیا درسته ؟؟

این توهین به حساب نمیاد ؟

شما اصلا عکس برای فروشگاهتون یا هر چیزی دیگه ای آپلود کرده باشین مسئله ای نداره اما کسی مسئولیتی در قبال اون نداره مخصوصا که یه مرجع قوی داره به انجمنشون فشار میاره آیا باید یه انجمنو گرافیک به این بزرگی رو به خاطر یه آپلود سنتر از دست بده ؟

بهتر هست یا تاپیک قفل بشه یا اگر هم قفل نمیشه حداقل عنوان تاپیک عوض بشه چون واقعا زشت هست همچین عنوانی

آیا به نظر خود شما استفاده از عنوان "فروم دیگه ظاهرا صاحب نداره"!!! آیا درسته ؟؟

بهتر هست عنوانش رو عوض کنید یا حداقل موضوع رو ادامه ندید چون ظاهرا توضیحات کامل داده شد.

ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا