فروش كارتهاي حرفه اي سري Nvidia Quadro با قيمت عالي

armannet

Banned
دوستان اهل فن اگر به حافظه روي كارت دفت كنند درخواهند يافت كه همان نوع چيپ هاي معموليست كه در سيستم استفاده مي‌شود
برگردبد و نگاهي به كوادرو بياندازيد

armannet

Banned
در ضمن دوستاني كه مايل به ديدن كارت و عينك از نزديك هستند مي‌توانند به آدرس زير مراجعه كنند:

خ كريمخان زند- بعد از خردمند جنوبي- مجتمع تجاري اداري كريمخان- پ 12

Ealireza

Member
armannet گفت:
در ضمن دوستاني كه مايل به ديدن كارت و عينك از نزديك هستند مي‌توانند به آدرس زير مراجعه كنند:

خ كريمخان زند- بعد از خردمند جنوبي- مجتمع تجاري اداري كريمخان- پ 12
آقا ايني كه گفتي 534 هزار تومانه چطورياست ؟

مي ميخواهم تو Primiar هم باهاش كار كنم كار ميكنه ؟
واقعا سرعت رندر 3dsmax واسه يك انيميشن خيلي خيلي سنگين 20 F/s هست ؟
واقعا با Light ها مشكلي نداره ؟

بصورت اقصادي هم ميفروشين :D
؟

مرسي

Ealireza

Member
armannet گفت:
دوستان اهل فن اگر به حافظه روي كارت دفت كنند درخواهند يافت كه همان نوع چيپ هاي معموليست كه در سيستم استفاده مي‌شود
برگردبد و نگاهي به كوادرو بياندازيد
ATi FireGL X1 خيلي از Quadro قوي تره !!!!
خيلي ...
Quadro FX 2000 چنده ؟

armannet

Banned
Ealireza گفت:
خيلي ...
Quadro FX 2000 چنده ؟

نه ديگه ...
عجله كرديد
مي رويد تو اين سايتها و سيب و پرتقال رو مقايسه مي‌كني و 2 دقيقه‌اي تغيير موضع مي دي؟
عزيز من سايتي كه مشا رفتين چي رو با چي مقايسه كرده؟
آخه Nvidia Quadro XGL چه ربطي به Quadro FX داره؟
بعدش هم ما روس هر 3 مدل معروف بازار كار مي‌كنيم.

تو بازار كارتي نيست كه حريف "Quadro XGL" بشه ... :cool:
بعدش هم اگه خواستين آقا آزادين كه تست كنين
اين كارت و اين هم شما ... البته اگر حرفه‌اي هستين

بعدش هم برادرانه توصيه مي‌كنم جز Nvidia سراغ هيچ مارك ديگري نرين ... چون كه ليدر بازاره ... و ليدر كيفيت و پرفورمنس

در ضمن اي ميل بگذارين بروتون بروشور بفرستم مظالعه بفرماييد.

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
می‌خواستم بدونم این کارت ها فقط در همین زمینه کاربرد دارند همنجوری که من گفتم برای بازی می‌خواستم استفاده کنم چون برای گرافیک بیشتر در محیط 2d کار می‌کنم ...

Parham

Well-Known Member
armannet گفت:
Nvidia Quadro 4 XGL 750:
قيمت:‌ 000 650- 000 270
حافظه پر سرعت: 64 مگا بايت

Nvidia Quadro 4 XGL 980:

قيمت:‌ 000 540 - 000 300
حافظه پر سرعت: 128مگا بايت
در ضمن می‌خواستم بدونم که چرا Nvidia Quadro 4 XGL 750 با داشتن حافظه کمتر از Nvidia Quadro 4 XGL 980 گرانتر هستش ...

armannet

Banned
par_ham گفت:
می‌خواستم بدونم این کارت ها فقط در همین زمینه کاربرد دارند همنجوری که من گفتم برای بازی می‌خواستم استفاده کنم چون برای گرافیک بیشتر در محیط 2d کار می‌کنم ...

نه دوست عزيز
ببينيد معمولا كسي براي بازي بنچ مارك نمي‌ده
اين كارتها هم كارتهاي حرفه‌اي هستند. تو خارج هم طرف 20 دقيقه مايا كار نمي‌كنه
بعد بره گيم بازي كنه. يك سيستم مخصوص يك كاربرده
معمولا مقايسه بيشتر روي اين نرم‌افزارها انجام ميشه.
كارتها پرقدرت كوادرو در تمامي نرم‌افزارهايي كه با گرافيك 3 بعدي سروكاردارن كاربرد داره چه انيميشن، چه قالب سازي، چه مكانيك،‌چه تاسيسات و ...

armannet

Banned
Ealireza گفت:
خيلي ...
Quadro FX 2000 چنده ؟

دوست عزيز فراموش كردم بگويم بهتره يك سري به سايت زير بزني ببيني دنيا دست كيه؟
البته نه در زمينه AutoCad 14 :cool:
MAYA رو عرض مي‌كنم. معرف حضور كه هست؟ لطف كنيد و با دقت توصيه شركت توليد كننده MAYA يعني Alias رو بخونين ببينين در مورد كارتهاي ATI چي ميگه؟

http://www.alias.com/eng/support/maya/qualified_hardware/QUAL/maya_60_win.html#NvidiaQuadro4

armannet

Banned
اين طرح بلعيده شد

اين طرح 3DMax توسط يكي از همين كارتها بلعيده شد. :cool:
البته اگر خواستين روي كارتها وكامپيوترهاي نفتي تست كنيد دكمه ري استارت يادتون نره :wink:

tea.jpg

آخرین ویرایش:

parsa_2005

Member
armannet عزیز شما که حرفه ای هستید چرا اینقدر روی حافظه کارت گرافیک تاکید میکنید بابا دانشمندان همون کمپانی که شما کارتاشو تبلیغ میکنی(nvidia رو میگم) خودشون اعلام کردن افزایش پهنای باند حافظه و مقدار ظرفیت حافظه اصلا تاثیری روی پردازش گرافیکی یا همون قدرت کارت گرافیک نداره بجاش تاثیر اصلی رو GPU (مخ graphic processing unit)یا همون پردازنده گرافیکی روی کارت داره مثلا من یه گرافیک nvidia 128 میارم 40,000 تومان یه nvidia 128 هم میارم 400,000 تومان این اختلاف به خاطر تکنولوژی مورد استفاده تو GPU کارته.

armannet

Banned
parsa_2005 گفت:
armannet عزیز شما که حرفه ای هستید چرا اینقدر روی حافظه کارت گرافیک تاکید میکنید بابا دانشمندان همون کمپانی که شما کارتاشو تبلیغ میکنی(nvidia رو میگم) خودشون اعلام کردن افزایش پهنای باند حافظه و مقدار ظرفیت حافظه اصلا تاثیری روی پردازش گرافیکی یا همون قدرت کارت گرافیک نداره بجاش تاثیر اصلی رو GPU (مخ graphic processing unit)یا همون پردازنده گرافیکی روی کارت داره مثلا من یه گرافیک nvidia 128 میارم 40,000 تومان یه nvidia 128 هم میارم 400,000 تومان این اختلاف به خاطر تکنولوژی مورد استفاده تو GPU کارته.

دوست عزيز
بنده روي قابليتي سعي مي‌كنم بيشتر تاكيد كنم كه همه دوستان از آن اطلاع دارند. بسياري از كساني كه در بازار آشفته كامپيوتر كار مي‌كنند تنها چيزي كه از يك كارت گرافيك سر درمي‌آورند همان ميزان حافظه است و بس.
در شرايطي كه بسياري از دوستان حتي با مفاهيمي چون "اپن‌جي ال" و شتاب سخت‌افزاري آشنايي ندارند و عده بسياري ديگر با مفاهيمي چون "پشتيباني سخت‌افزاري از لايتينگ" و بسياري مفاهيم پايه ديگر آشنايي ندارند بهتر است تكيه روي مفاهيم و قابليتهايي باشد كه براي بسياري ملموس‌تر است.

در ضمن برادر محترم
چنانچه با معماري كارتهاي گرافيك و حتي معماري پي‌سي قدري آشناتر شويد درخواهيد يافت كه در مورد پي‌سي سي‌پي‌يو (و در مورد كارت گرافيك جي‌پي‌يو) با سرعتي به مراتب بالاتر از حافظه كار مي‌كند و سي‌پي‌يو مجبور به صبر است تا اطلاعات در خواستي جهت پردازش در دسترس قرار گيرد.
حال جنابعالي فكر مي‌كنيد در بهره سيستم كارت شتابدهنده فقط سرعت جي‌پي‌يو مهم است؟
بدون داشتن اين اطلاعات فني هم اين مطلب قابل بحث است: حافظه‌هايي با اين ميزان تاخير كم (سرعت زياد) بسيار گرانتر از انواع معمولي خود است؟ آيا استفاده از اين نوع حافظه در اين كارتها صرفا براي زيباييست؟
در عين حال لطف بفرماييد منبع خود را نيز ذكر كنيد.

متاسفانه اين روزها هركس يك بار يك برنامه را نصب مي‌كند مدعي بلد بودن آن است و با جازدن فيش موس كامپيوتر مدعي تعميركاري ست.
بيياييم قدري دقيقتر و عميقتر با مسائل نگاه كنيم و از اظهار نظر كوچه بازاري و بازار رضايي پرهيز كنيم.

به اميد پيشرفت صنايع كامپيوتر و الكترونيك ايران عزيز

آخرین ویرایش:

parsa_2005

Member
هموطن گرامی من قبل از هرچیز باید بگم رشته تخصصی من نرم افزار است و پوزش میخوام که در خارج از حیطه تخصصی خودم صحبت کردم اما باید بگم منظور من این نبود که حافظه کارت گرافیک رو بکنیم بندازیم دور و کلا بیخیالش وگرنه دلیلی نداشت دانشمندان عمر خودشونو بزارن تا از نسل حافظه SD به حافظه GDDR III (برای کارت گرافیک)برسن و بعد از اون هم اسلات PCI express رو اختراع کنند ولی میخوام بگم در جامعه کنونی کارتهای گرافیکی معمولا وقتی میخوان کارت گرافیکی رو به یه مشتری پیشنهاد کنن بر اساس سه سطح high end و midmarket و low end کارتاشونو ارائه میدن و در این میان فقط و فقط ار مدل GPU کارت صحبت میشه البته اینارو از خودم نمیگم بلکه از معتبر ترین سایتهایی که تخصصشون تو گرافیکه نقل قول میکنم سایتهایی مثل Xbit , guru3d,... و مهمتر از همه سایت nvidia . مثلا وقتی اعلام میکنن که یه تحول جدید در صنعت کارتهای گرافیکی ایجاد شده فرضا تکنولوژی "سایه زن پیکسل" این تحول و تکنولوژی فقط به GPU مربوطه حالا هم خیلی خوبه شما که دست اندر کار هستید این فرهنگو تو بازار سخت افزار جا بندازید که تا به هرکی میگی کارت گرافیکت چیه نگه 256mb .

آخرین ویرایش:

زیفام

New Member
سلام به کل بچه های کار بلد ::D
اگه کسی میدونه که سیستم های باکس تو ایران هست و اگه هست جون هر کسی دوست دارید اطلاع بده ...
آخه من خیلی وقته دنبالش هستم .. اگه میدونید بگید .. منظور از باکس این سیستم ها هست ..برید تو سایتش ببینید http://www.boxxtech.com

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
4870 با کدوم مدل Quadro برابری میکنه
من 4870 دارم
آیا Quadro با مادربوردهای معمولی میاد؟:D

mrdelbari

New Member
سلام
آقا شما این دو تا کارت رو می تونی تهیه کنی؟
Quadro FX1700
Quadro NVS 280
قیمت؟

جدیدترین ارسال ها

بالا