فروشگاه محصولات ترزمه

یکی از برندهای مطرح در زمینه شامپو ، میتوان از برند آرایشی و بهداشتی ترزمه نام برد
ترزمی برای نخستین بار توسط Godefroy Manufacturing Company ، در سنت لوئیس، میسوری، ایالات متحده آمریکا تولید شد و از سال 1947 آغاز به کار نمود . محصولات متنوع و گوناگون بهداشتی ترزمه از بهترین محصولات مراقبت از مو می باشد که عنوان این برند، گرفته شده از نام متخصص مشهور “ادنا امه “بوده و ترجمۀ آوایی کلمۀ”بسیارمحبوب” به زبان فرانسوی است. محصولات ترزمه در نخستین سالهای تولیداتش، جهت استفاده در سالن های آرایشی استفاده می شد، اما با شهرت گرفتن نامش، به فروش عمده دست پیدا کرد. ترزمه معتقدست هر زنی شایستۀ زیبا ماندن است، بدون اینکه لازم باشد هزینۀ زیادی صرف کند. علاقمندان می توانند تمامی محصولات بهداشتی ترزمه را از فروشگاه بهداشتی لیلیوم نیز تهیه نمایند.


برند tresemme در سال 1968 به فردی با نام آلبر کولور که سازنده محصولات مراقبت پوست و مو بود فروخته شد. در سال 2010 نیز این برند به شرکت Unilever که یک شرکت چندملیتی آلمانی آمریکایی میباشد فروخته شد. در آن زمان خط تولید این شرکت، محصولات گسترش یافته بود و محصولات جدیدی به آن افزوده شده بود.

محصولات ترزمه
ترزمی برای هر نوع محصول فرمولاسیون خاص و منحصر بفردی طراحی کرده تا برای انواع مختلف مو مناسب بوده و همه بتوانند از این محصولات استفاده کنند. محصولات ترزمی شامل شامپو ترزمه، نرم کننده، شامپوی خشک، موس، ژل، اسپری مو و سایر اسپری های حالت دهنده می باشد. محصولات ترزمی در سالن های زیبایی در سراسر ایالات متحده، کانادا، انگلستان و آسیا مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد ویژه این محصولات برای ترمیم مو هایی است که بر اثر اتوکشیدن و سشوار کردن مو آسیب دیده اند. در سال 2014 نرم افزاری با نام PROfiler در وبسایت ترزمی وجود داشت که به مصرف کنندگان این اجازه را می داد که محصول مناسب موهای خود را بیابند. البته در سال 2018 دیگر این نرم افزار روی سایت وجود نداشت.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا