*فرم تماس با ما با امکانات ویژه -لطفا به این قسمت .plz

timeir

Member
با سلام
حالتون خوبه -البته من سوالم را از دوستان pt سوال کردم اما چون خیلی عجله دارم گفتم که از شما دوستان نیز کمک بگیرم

آقا من یک فرم ارسال ایمیل دارم که میتونه ساعت - تاریخ و ip ارسال کننده را هم بفرستد
فقط 4 قسمت میخواهم بهش اظافه کنید

*یکی اضافه کردن جنسیت مثل man/female

*دوم میخواهم باکسی باشد که وقتی میخواهد ایمیل ارسال کند در آن اسم
جستجو گر ها باشد مثل گوگل-یاهو- ... که بفهمم از کدام موتور جستجو با سایتم آمده و اگر از راه دیگری نیز به سایت من آمده باشد در روبروی آن نوشته شود قسمتی باشد که آن را قید کند

* سوم اسم کشورها نیز باشد که کشور خودش را انتخاب کند موقع ارسال ایمیل

* و چهارم یک قسمت برای آدرس و شماره تلفن

لازم به ذکر است که این فرم در حال حاظر با سرور لینوکس هیچ مشکلی ندارد و -دارد کار می کند -اما لطف کنید گذینه های بالا را اصافه کنید

شما چون کارتون کد نویسی است راحت میتونید این کار را بکنید
اگر این لطف را بکنید یک دنیا ممنونتون میشم
منتظرم
خداحافظ

----
فایل را اتچ کردم

پیوست ها

• docu.zip
    93.7 کیلوبایت · بازدیدها: 54

YTERROR

Active Member
دوست عزیز تویی پرش تولز که دارن کاراتون و سالار و ... می کنند تویی مجید آنلاین هم همونا هستند ولی تویی پرشن تولز اگه پی گیری کنید بهتره اون قسمت آدرس و شماره تلفن که کاری نداره اگه به نتیجه نرسیدید بگید تا ما شروع کنیم

timeir

Member
سلام
بله همان طور که در بالا نوشتم خیلی از آقا سالار و پارسا ممنونم واقعا لطف کردن (گفتم شاید اینجا هم این سوال را بپرسم که اگر کسی دیگری هم بتونه کمک کند تا حتا اگر کسی دیگری هم دنبال چنین چیزی است پیدا کنید
واقعا از این دو انجمن و بچه های خوبشون ممنونم

iman_ebru

Active Member
اضافه کردن یک متغیر به فرم برای همون جنسیت کاربر که کار سختی نیست. ویژگی دیگه ای که میخوای به این فرمت اضافه کنی آدرس ارجاع دهنده (referer) هست که با کمی جستجو مقاله های مختلفی در این باره میتونی پیدا کنی!

تنها روشی که من برای شناسایی کشورها میشناسم، پیگیری آدرس IP کاربر هست که بعد از بدست اوردن ip میتونی به یک بانک اطلاعاتی متصل بشی و کشور و مکان کاربر رو شناسایی کنی. چند روز پیش کلاس جدیدی برای این کار دیدم که از بانک اطلاعاتی |ip2location.com استفاده میکنه.

اینجاست: http://www.phpclasses.org/browse/package/2824.html

یک کلاس دیگه هم برای شناسایی نگارش و عنوان مرورگر کاربر میشناسم که اطلاعات بیشتر رو از http://www.phpclasses.org/browse/package/2827.html میتونی دریافت کنی.

timeir

Member
سلام
آقا من که بلد نیستم اضافه کنم
حد اقل فقط جنسیت و یک قسمت برای آدرس و یک قسمت برای تلفن اضافه کنید به زبان انگلیسی
ممنون میشم

timeir

Member
سلام
متاسفانه پس از چند روز و با اینکه چند نفر در انجمن ها pt قول داده بودند این اسکریپت را درست کنند اما هوز هیچ خبری نشده

خواستم بدونم کسی نیست برام تنظیم کند این اسکریپت را اصلا کشور ها را درست نکنید چون زمان میبرد

*فقط جنسیت -refferer و آدرس تلفن و خانه را اضافه کنید

از مدیران مجید آنلاین و persiantools برای درست کردن چنین محیطی نیز ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا