فرم استعلام قیمت

fardamm

Member
سلام
دوستان خسته نباشید .
برای قراردادن فرم استعلام قیمت چه پیشنهادی دارید .
بنده مترجم رسمی هستم و در وبسایت خودم می خواهم بک فرم داشته باشم که مشتری به صورت اتوماتیک بتواند هزینه متن ترجمه را دریافت کند .
یعنی با وارد کردن اطلاعات در مورد نوع متن ، تعداد کلمات و زمان تحویل ( فوری یا غیر فوری ) ، تخصصی بودن یا عادی بودن بتواند هزینه تقریبی ر ا دریافت کند .
در مورد ترجمه مدارک رسمی نیز اطلاعاتی از قبیل نوع سند ، تعداد نسخه ، تایید دادگستری ، تایید امور خارجه یا فقط با مهر مترجم ، بتواند هزینه کار را دریافت کند .
البته می توان هزینه ها را در یک صفحه ثابت به صورت جدولی در سایت قرار داد ولی نمی خواهم به این صورت باشد به خاطر مسایل کاری و رقابتی و غیر ه
در ضمن این برنامه باید به نحوی به مایکروسافت ورد برای محاسبه تعد اد کلمات متصل شود . و برای متن هایی که به صورت پی دی اف است نیز باید تدبیری اندیشید .
اگر کسی می تواند این کار را انجام دهد لطفا اعلام کند و هزینه را نیز قید کند .

با احترام
م.مقیاسی
دارالترجمه رسمی فردا
نمونه این فرم در سایت ذیل موجود است .
Translation Quote
http://www.kwintessential.co.uk/translation-quote/index.php

آخرین ویرایش:

Mr.Steres

Active Member
می شه خیلی راحت با چند تا شرط نوشته شه ! با جاوا هم امکانش هست ! که مثلا اگر "این" بود "این" قیمت و ادامه پیدا می کنه ... و در اخر هم قیمت رو جمع می شه زد ! حتی می شه فاکتور داد

Mr.Steres

Active Member
در ضمن این برنامه باید به نحوی به مایکروسافت ورد برای محاسبه تعد اد کلمات متصل شود . و برای متن هایی که به صورت پی دی اف است نیز باید تدبیری اندیشید .

راجع به این نظری ندارم :shock:

web2

Member
برای pdf نمی شود کاری کرد ولی بقیه آیتمها بسادگی قابل پیاده سازی هستند .
حتی می توان از تکنیکهای جدید برای فرمتان استفاده کرد تا بتوانید در مقابل رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید .
این سایتی که معرفی کردید بسیار ساده است و در واقع هیچ چیز خاصی ندارد .
برای توضیحات بیشتر با من تماس بگیرید.

perlinpars

Active Member
شاید بتونم کمک کنم

دوست عزیزم چیزی به مراتب بهتر ازسایتی که معرفی کردید رو میتونید داشته باشید و حتی با امکان اتصال به شتاب جهت انتقال وجه به حسابتون.من مقدار ازکد رو میتونم به رایگان بهتون بدم. اما چون نمیتونم عمومی واگذارکنم اینجا نمیتون آپلود کنم و در ضمن بخش محاسبات پیشرفته و شتاب هم هزینه خواهد داشت.
[email protected] اطلاعات بیشتر رو از این طریق دریافت کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا