فرا رسیدن نوروز باستانی رابر همه ایرانیان پیشاپیش تبریک میگوییم...

pix07

Member
[SIZE=+0]فرا رسیدن نوروز باستانی رابر همه ایرانیان پیشاپیش [/SIZE]
[SIZE=+0] تبریک میگوییم...[/SIZE]

norouz08.jpg

از طرف روابط عمومی بخش فارسی شرکت صیاد دبی
www.pix07.com

آخرین ویرایش:

L-B

Well-Known Member
منم همجنین به همه ایرانی ها و همه دوستان گلم در اینجا تبریک میگم ... !

ایشالله صد سال به این سال ها !

Erfan

Active Member
منم پیشاپیش این نوروز رو به تمامی دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم و آرزوی سالی پربار براشون دارم :rose:

عرفان:rose:

MDP

Well-Known Member
ایول اسپم از نوع مدیریتی :دی

آقا منم تبریک میگم ولی خدایی حال می کنید هااا!

تولد من نزدیک عیده.کسی عید رو جشن نمی گیره.همش برای منه.تا حالا به کسی نگفته بودم :دی

wisssssssssssssssssssssper !

pavnic

Member
سلام.پيشاپيش عيد همه عزيزان مبارك
-------------------------------------------------------------------------------
يك آروزوي كوچك:انشالله هيچ وقت هاست هاتون داون نشده
-------------------------------------------------------------------------------
موفق باشيد

animations

Active Member
عید همگی مبارک... امیدوارم امسال برای همه سالی پر از موفقیت و خوشی باشه. :oops:

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
3 ساعت مونده یا لحظه سال تحویل.(امسال نمیدونم چرا حال وهوای عید مثل هر سال نیست واسه من!)
اما عید نوروز که هویت ملی ما ایرانی ها هست جدا از اعتقادات و ادیانمون رو به همه دوستای گل مجید آنلاینی تبریک میگم.
امیدوارم امسال سال خوشی برای همه ما باشه(سال 87 که بدترین سال زندگیم بود!)
امیدوارم کدورت ها رو کنار بذاریم و با اتحاد در کنار هم ایران بزرگ رو بسازیم:paint:
در پناه حق
سامان

melisa.sodeh

New Member
2lbdtlw.jpg

نوروز، اگرچه روز نو سال است، روز كهنه قرن­هاست. پيري فرتوت است كه سالي يكبار جامه­ي جواني مي­پوشاند، تا بشكرانه­ي آنكه روزگاري چنين دراز بسر برده و با اين همه دمسردي ِزمانه تاب آورده است، چند روزي شادي كند. از اين­جاست كه شكوه پيران و نشاطِ جوانان در اوست. پير نوروز يادها در سر دارد. از آن كرانه زمان مي­آيد، از آن­جا كه نشانش پيدا نيست. دراين راه دراز رنج­ها ديده و تلخي­ها چشيده است، اما هنوز شاد و اميدوار است. جامه­ هاي رنگارنگ پوشيده است، اما از آن همه يك رنگ بيشتر آشكار نيست، و آن رنگِ ايران است.

اين جشن ِنوروز، كه دو سه هزار سال است با همه­ي آداب و رسوم در اين سرزمين باقي و برقرار است،
نوروز يكي از نشانه­ هاي مليتِ ماست. نوروز يكي از روزهاي تجلي ِروح ِايراني است.
نوروز برهان ِاين دعوي است كه ايران با همه­ي سالخوردگي هنوز جوان و نيرومند است.

در اين روز بايد دعا كنيم. همان دعا كه سه هزار سال پيش از اين زرتشت كرد :
« منش ِ بد شكست بيابد.
منش ِ نيكو پيروز شود.
دروغ شكست بيابد.
راستي بر آن پيروز شود.
اهريمن ِ بد كنش ناتوان شود و رو به گريز نهد.
و نوروز بر همه ايرانيان فرخنده و خرم باشد.»

با سلامي به صفاي نسيم بامدادي همراه با لطافت شكوفه هاي بهاري

فرا رسيدن نوروز باستاني و آغاز سال 1388 خورشيدي را تبريك مي گويم.:oops::oops::rose:

اكنون كه زمين در دورترين فاصله از خورشيد است، با حركتي شگفت انگيز، خود را آماج پرتوهاي حيات بخش قرار داده است.

اين هماهنگي در نظم زمين و خورشيد، سامانه ي جانداران زميني را به سوي تولدي ديگر مي برد. اميد است آغاز بهار براي شما عزيزان با تولدي ديگر در شكوفايي تراوشات فكري و تحولي سرنوشت ساز همراه باشد. آرزومندم پرتو اين تحول با پرتوهاي آفتاب هماهنگ گردد و سالي پربار در پيش داشته باشيد.:rose:

NovinServer

Active Member
من هم سال 1388 را به تمامی ایرانی ها تبریک می گوییم . انشاالله سال خوبی باشه همراه با ترقی و پیشرفت علم و صنعت و همچنین سرعت اینترنت ایران ...... :lol:

عیدتون مبارک :rose:

Patris Net

Member
منم به نوبه خودم سال جديد رو به همه دوستان مخصوصا مديراي مجيد آنلاين كه اينجا زحمت ميكشن تبريك ميگم و اميدوارم كه سال خوب و سرشار از موفقيتي رو پيش رو داشته باشن

crycafe

Active Member
تولده عید شما مبارک ... !!! :D :) :wink: :oops:

تبریکات ویژه :cool: را از طرف من پذیرا باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا