فراموش کردن پسورد یاهو مسنجر 8

شروع موضوع توسط najva ‏24 جولای 2008 در انجمن مسایل عمومی وب و اینترنت

کلمات کلیدی:
  1. najva

najva New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام دوستان ؛ من پسورد آیدی یاهوم رو فراموش کردم. در صورتی که با پسورد سیو شده ی اون همین الان توسط یاهو مسنجر آنلاین هستم. ( پس مطمئنا این پسورد هنوز یه جایی از سیستمم ذخیرست )

یاهو مسنجر من ورژن 8 هست که نرم افزارهای تشخیص رمزای ستاره ای براش کار نمی کنه

همه ی این نرم افزار ها برای ورژن 7 به پایین بودند.

از طرفی چون حدود 6 سال پیش ایجاد کردمش یادم نمیاد چه مشخصاتی موقع ثبت نام دادم و خوب به هیم خاطر از خود یاهو هم برای ارسال پسورد نمی تونم کمک بگیرم

این آیدی حقیقیه ؛ نه ایلگاله و نه چند حرفی ولی برای من ارزش داره ؛ چون این همه سال رو باهاش کار کردم . ممنون میشم کمکم کنین​

نوشته شده توسط najva در ‏24 جولای 2008
  2. najva

najva New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    اساتید نظری ندارن؟!!

نوشته شده توسط najva در ‏28 جولای 2008
  3. navidba

navidba Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    113
    اگه منظورت از یه جایی ذخیره شدن کوکی ها باشه... با برنامه راحت می شه در آورد.... برنامه هایی مثل : ip tools 1.89.1.0 by erwan l میشه... که دانلود کردی بگو آموزش بدم.... یا از خود رجیستری :
    اول برو به HKEY_CURRENT_USER بعد به SOFTWARE و بعد به YAHOO و بعد به paper روی پیپر کلیک و save passsword رو عدد100 بزن... به همین راحتی....

نوشته شده توسط navidba در ‏29 جولای 2008
  4. najva

najva New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام نوید جان . اون نرم افزار که گفتی رو هر چی گشتم پیدا نکردم . لطف کن اگه خودت داری واسم میل کن یا یه جا آپلود کن تا بگیرمش .

در مورد پیشنها دومت ؛ من وقتی این رو 100 بکنم دقیقا چی میشه؟

نوشته شده توسط najva در ‏27 آگوست 2008

به اشتراک بگذارید