فراخوان مسابقه با موضوع چاپ

explosion

Banned
شروعی دوباره

سلام میکنم به همه دوستان عزیز و همین طور مدیران محترم مجید آنلاین .

سال 1382بود که من مجموعه top cd 2003 رو گرفتم ( یادش به خیر ) .
توی سی دی یه قسمتی بود که تعدادی از آموزش های مجیدآنلاین رو داشت ( دکمه آبکی - آکوا - نوشته فلزی و ....) از همونجا بود که من با مجید آنلاین آشنا شدم و تا الان هم چیزهای زیادی از مقالات سایت و انجمن یاد گرفتم که جای تشکر داره . در ضمن من همون موقع یه یوزر برای خودم ساختم که اطلاعاتش و فراموش کردم اگه امکاناش باشه بدم نمیاد دوباره داشته باشمش .

بعد از مقدمه طولانی ! بعد از مدت ها دیدم که این مسابقه میتونه بهانه خوبی برای شرکت دوباره در سایت باشه .
امیدوارم شروع دوباره خوبی باشه . در ضمن از دوستان هم میخوام که همه شرکت کنن تا مدیران کارشون سخت تر بشه !!!

خیلی ممنون ومتشکرم . موفق باشین .

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
منم ورود دوباره تون رو خوش آمد میگم و شدیدا منتظر فرستادن نمونه کارتون برای مسابقه هستم.

امیدوارم بقیه ی بچه ها هم زودتر دست به کار بشن.

نصف مدت مسابقه گذشت!

robic

کاربر فعال
کاربران ویژه لطفا کنید رول آپ بزارید توی امضا تون ، با تشکر

سلام شد

آقا اگه کسی کاربر ویجه بشه که میشه که رول آپ بزاره توی امضاش به جای والپیپیر ، این واسه خیلی سوال هه ، میشه بگین یکی که می دونه بگه به من ، در ضمن مسابقه امسال یکمی یه جوری هست ، البته نمی دونم چه جوری چون من .... بماند ،
فقط گفتم که گفته باشم ، من می خواستم توی امضام بک گراند بزارم ولی جا نشد ، ظاهرا کاربران ویژه می تونن روا آپ هم بزارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s6vhaha.gif
tfr612ix4.gif
rollup

Mandana

Active Member
سلام بالاخره یوزرت درست هاینید؟ :oops::دی
مسابقه ی امسال چجوری هست؟ خوب بگو چه لوس هم می کنه خودش رو :-?

در ضمن کدوم بکگراند؟:shock:

دسترسی ئه یوزر های ویژه و یوزر های معمولی در مورده امضا یکسانه.بلد نیستی امضا بذاری الکی بهانه نیار
run-for-your-life.gif
:دی
موفق باشی

robic

کاربر فعال
آره خوب! درست شده ظاهرا !

کی بهتر از شما که من بخوام خودمو براش ... . کنم !!!

مدیریت محترم !!!

از دیروز عصر سایت داون بوده ، من الان تونستم بیام !!!

در ضمن چرا داد میزنید !! ، یواشم بگی می شنوم !!

در مورد امضا ها ............! شنیدن کی بود مانند دیدن !!! خودتون ببنید !

در مورد اون انیمشن پر معناتون هم باید بگم که :

اولا : خیلی عالی بود !!!

دوما : من آن کس نیستم که تو می پنداری !!!

سوما : شاید منظورم رو درست بیان نکردم !!!

چهارمندش : این که گفتن نداره ، چی به ما می رسه که بخواییم .... !!!

آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
من که پوسترم رو طراحی کردم و ارسال، خلاص.
راحت شدم... دو سه روزی بود که همه ی کارامو معطل کرده بودم تا تمومش کردم.
جایزه دوست دارم، خیلی، (قابل توجه مدیران عزیز!) دی..

موفق باشید.

GFX Master

بچه هایی که کاراشون رو فرستادن یه لطفی کنن و این اطلاعاتی که میگم رو هم از طریق پیغام خصوصی برام بفرستن:

نام و نام خانوادگی. اگر دوست ندارید بگید بصورت مخفف هم میتونید اعلام کنید. مثلا کسی که اسم مجید علوی زاده (!) هست میتونه بصورت م. ع. بگه یا بصورت مجید ع. یا ... اعلام کنه. ولی اگر بصورت کامل بگید خیلی بهتره.

سن.

یه اسم برای پوستر. حتی الامکان سعی کنید این اسم به شکل ظاهری و موضوع پوسترتون (که چاپ هست) بیاد.

نرم افزارهایی که برای طراحیش استفاده کردید.

مدت زمانی که برای طراحیش صرف کردید.

اسم وبلاگ یا وب سایت شخصی.

هر اطلاعات دیگه ای هم که دوست داشتید میتونید درباره ی پوسترتون بدید.

------------------------------------

حالا این اطلاعات رو برای چی میخوایم!؟

قرار شد بعد از تموم شدن مسابقه، تمام کارها رو بصورت یه مجله ی الکترونیکی دربیاریم و برای دانلود بذاریم.

توی این مجله تمام کارهایی که توی مسابقه شرکت کردن قرار داده میشه بهمراه اون اطلاعاتی که بالا گفتم.

و در آخر اون مجله رو برای دانلود همه ی بچه ها قرار میدیم تا بیشتر با هنر بچه هایی که شرکت کردن آشنا بشن.

پس بچه هایی هم که تا الان شرکت نکردن زودتر دست به کار بشن که وقت کمه و حیفه که کارشون توی این مجله دیده نشه!

موفق باشید.

robic

کاربر فعال
به به ! چه عالی !!

بچه هایی که کاراشون رو فرستادن یه لطفی کنن و این اطلاعاتی که میگم رو هم از طریق پیغام خصوصی برام بفرستن:

نام و نام خانوادگی. اگر دوست ندارید بگید بصورت مخفف هم میتونید اعلام کنید. مثلا کسی که اسم مجید علوی زاده (!) هست میتونه بصورت م. ع. بگه یا بصورت مجید ع. یا ... اعلام کنه. ولی اگر بصورت کامل بگید خیلی بهتره.

سن.

یه اسم برای پوستر. حتی الامکان سعی کنید این اسم به شکل ظاهری و موضوع پوسترتون (که چاپ هست) بیاد.

نرم افزارهایی که برای طراحیش استفاده کردید.

مدت زمانی که برای طراحیش صرف کردید.

اسم وبلاگ یا وب سایت شخصی.

هر اطلاعات دیگه ای هم که دوست داشتید میتونید درباره ی پوسترتون بدید.

------------------------------------

حالا این اطلاعات رو برای چی میخوایم!؟

قرار شد بعد از تموم شدن مسابقه، تمام کارها رو بصورت یه مجله ی الکترونیکی دربیاریم و برای دانلود بذاریم.

توی این مجله تمام کارهایی که توی مسابقه شرکت کردن قرار داده میشه بهمراه اون اطلاعاتی که بالا گفتم.

و در آخر اون مجله رو برای دانلود همه ی بچه ها قرار میدیم تا بیشتر با هنر بچه هایی که شرکت کردن آشنا بشن.

پس بچه هایی هم که تا الان شرکت نکردن زودتر دست به کار بشن که وقت کمه و حیفه که کارشون توی این مجله دیده نشه!

موفق باشید.

سلام سارائی

تو چقدر خوبی آخه ، من می خواستم طرح بزنم ، ولی دیگه حسش نیست ، میشه یکم ایده بهم بدی ، :دی

خوشی بود البته ، اگه ایده ای به ذهنم رسید حتما می شرکتم .

GFX Master

والا خیلی از بچه ها این مورد رو میگن که ایده به ذهنمون نمیرسه و این حرفا.

باید بگم که مشکل از اینجاست که ما طرح و کار کم میبینیم و یکمی ذهنمون بسته میشه.

خود منم خیلی وقتا اینطوری میشم. ولی تنها راهش اینه که به سایتای معروف سر بزنیم و با دیدن کارای طراحای دیگه یکمی ذهنمون رو باز کنیم.

مثلا همین سایت DA یا همون DeviantArt.com . بنظرم یکی از بهترین سایتها برای ایده گرفتن ئه.

زود باشید که وقت کمه ها! منتظر کارای بقیه ی بچه ها هستم.

robic

کاربر فعال
بزرگترین ایراد من !!!

راستش نه اینکه ، ایده نداشته باشم
idea3el.gif
، اون بیشتر جنبه شوخی داشت ( همون خوشی ) ولی من یک ایراد بسیار بزرگ دارم

که وقتی که از ایده ی یکی دیگه ایده جدیدی به ذهنم می رسه ، و یک طرح میزنم ، حتی اگر اون طرح خیلی خوبم باشه زیاد

راضیم نمی کنه ، برا همین گفتم ، ولی چرا مثلا دنبال عکسهای مرتبط با چاپ بودم که اونها یکمی ذهنم رو باز کنن ، تا حالا که

موفق نشدم ، امیدورام تا آخر وقت بتونم ، ( چند دقیقه وقت اضافی داره ؟ ) یک طرح موچول بزنم

navidba

Well-Known Member
منم سندیدم....ساراهه اومد؟
سنم هم دوباره فرستادم....دی:

GFX Master

بچه ها مطمئن باشید اگر کارهاتون به دستم برسه براتون جواب پیغام خصوصی رو میفرستم.

اگر کسی طرحی فرستاده و من جوابش رو ندادم دوباره بفرسته.

مدت مسابقه رو هم تا جمعه تمدید میکنیم. چون احتمالا چهارشنبه یا پنجشنبه عید ئه.

واسه همین تا آخر وقت اداری جمعه شب وقت هست! :دی

یعنی ساعت 12 شب جمعه.

کسایی که میخوان شرکت کنن و تا الان کاری نکردن زوووووووووووود باشن!

GFX Master

سلام مهدی جان.

تا الان با خودم 15 نفر. بعضی از بچه ها 2 تا طرح ارائه دادن.

البته من انتظار داشتم بیشتر از اینا شرکت کنن ولی خوشبختانه بچه هایی هم که شرکت کردن کاراشون کارای خوب و سطح بالایی هست.

همچنان 2-3 روز وقت هست. بشتابیییییییید! :دی

GFX Master

بچه ها مسابقه تا آخر امشب مدتش تموم میشه.

بچه هایی که هنوز طرح نفرستادن و میخوان شرکت کنن وقت زیادی نمونده ها!

بچه هایی که طرحاشون تا الان به دست من رسیده اینا هستن:

crycafe
ghafeleh
Grafix
Mehdi_Naissipour
mehdinasiri
Morteza76
mostafa_cs
SEPINAZ
explosion
navidba
NaviD.R.R
Mohamad
mega wave
EMIRATES

مرسی از بچه هایی که شرکت کردن و یه گلایه هم دارم از بچه هایی که خیلییییییییی بیشتر ازشون انتظار داشتم و شرکت نکردن.

موفق باشید.

GFX Master

خوب به سلامتی این مسابقه هم به پایان رسید.

ممنون از همه بچه هایی که شرکت کردن.

سعی میکنیم نتایج رو بهمراه اون مجله ی الکترونیکی که قولش رو داده بودم تو این هفته اعلام کنیم.

البته دیشب مدت مسابقه تموم شده بود ولی چون سایت برای من باز نمیشد نتونستم بیام اعلام کنم.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا