فایل txt بجای دیتابیس

mozakhraf

Member
چه جوری میشه از یک فایل txt بجای دیتابیس استفاده کرد.نکته هر دفعه کل محتویات فایل txt به صورت یک متن استفاده شود.

mozakhraf

Member
راستش برنامه نویس MySqlبلدم ولی نمیدونم چی را باید در سرور آپلود کنم.:cry:
help plz:wink:

tabib_m

Member
ولی نمیدونم چی را باید در سرور آپلود کنم.
فايلي كه نوشتي رو بايد آپلود كني :)

بايد سرورت از mysql پشتيباني كنه (كه معمولا - تقريبا هميشه - سروري كه Php رو پشتيباني ميكنه ، mysql رو هم پشتيباني ميكنه)
بعد هم بايد يك ديتابيس بسازي و با اون كار كني...

موفق باشيد.

mozakhraf

Member
من mysql را روی کامپیوترم نصب کردم.توی خود برنامه mysqlجدول ها رو درست کردم.حال چی رو باید اپلود کنم.

tabib_m

Member
اگر ميخواي برنامه ت روي سرور كار كنه، بايد جداول مربوطه رو توي ديتابيس سرور هم ايجاد كني...
معمولا هاست ها از phpMyAdmin پشتيباني ميكنن، ميتوني اين كار رو به وسيله ي اون انجام بدي...

بعد هم فايلي كه ميخواي اجرا بشه !!! رو آپلودش كن كه اجرا بشه ديگه!!!

موفق باشيد.

lxsameer

New Member
دوست عزیز به جای این کارا یک فایل sql ایجاد کن دستورات مربوط به دیتابیس رو توش بنویس و آپلودش کن روی سرور و به عنوان فایل ورودی تو MySql بازش کن . همین

mozakhraf

Member
phpMyAdminدانلود کردم چجوری باید نصبش کنم؟:cry:هیچ گزینه ای برای نصب ندارد.:-?
فقط یکسر فیل با پسوندphpهست:sad:
کمک کنید خواهشن.:oops:

mozakhraf

Member
دوست عزیز به جای این کارا یک فایل sql ایجاد کن دستورات مربوط به دیتابیس رو توش بنویس و آپلودش کن روی سرور و به عنوان فایل ورودی تو MySql بازش کن . همین

من تازه کار با php و mysql شروع کردم .لطفا ساده تر و بیشتر توضیح دهید.:-?:oops:

lxsameer

New Member
اول بگو لینوکس استفاده می کنی یا ویندوز ؟ سرورت لینوکسه یا ویندوز ؟ Ssh داری؟

mozakhraf

Member
من از ویندوز استفاده میکنم و سورم هم ویندوز.شرمنده نمیدونم ssh چیه!!!؟اگر ممکنه توضیح بدید.:)

mozakhraf

Member
من از ویندوز استفاده میکنم و سرورم هم ویندوز.شرمنده نمیدونم ssh چیه!!!؟اگر ممکنه توضیح بدید.:)

mozakhraf

Member
دوستان سوال اول من هنوز بی پاسخ مونده.چجوری میتونم از یه فایل txt به جای دیتابیس استفاده کنم؟(نحوه ویرایش و نحوه خواندن فایل با php):cry:

mozakhraf

Member
من هرکاری میکنم fopen کتر نمیکنه.میشه یکی یه مثال بزنه که محتویات یک صفحه از توی یه فایل txt استخراج شده باشه.خواهشن کمک.:cry:

lxsameer

New Member
سلام
کد زیر محتوای یک صفحه رو از توی یک فایل لود می کنه.

PHP:
 <?php

set_error_handler ("error_h");
$fn = fopen ("file" , 'r');
$data = fpassthru ($fn);
fclose ($fn);
echo $data;

function    error_h        ()
{
           die ("file was not found");
}
?>