فایلهای pdf در کورل

agoramaster

New Member
من کاربر حرفه ای کورل نیستم ( در واقع زیاد با نرم افزارهای گرافیکی کار نکردم ) برای یک کار خاص لازم شده بود چند تایی فایل pdf رو ادیت کنم ( زیر نویس تصاویر رو به فارسی ترجمه کنم ) و بعد از امتحان انواع و اقسام نرم افزارهای گرافیکی و ادیتورهای pdf سرانجام به کورل رسیدم . اما مشکل اینجاست که با وجود راحتی کار ، بعضی از فایلهارو باز نمیکنه و ارور file is corrupted میده ، در حالی که فایل تو adobe reader و بقیه برنامه های گرافیکی باز میشه ، ...
راهنمایی لطفا ...! :)

mahdi pour

Member
دوست عزیز شاید نسخه جدید کارل یعنی 13 بتونه به شما کمک کند .
چون قابلیت شکستن پاسورد فایلهای pdf را هم داره

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من از برنامه Pdf2word استفاده کن. فایلت رو به فایل متنی تبدیل کن و بعد توی کرل یا هر برنامه ای که خواستی ویرایشش کن

agoramaster

New Member
تبدیل این فایل به word باعث به هم یختن تمام اشکال و نوشته ها میشه به طوری که دیگه قابل استفاده نیست ...!
اگه کسی کورل 13 داره لطفا فایل رو چک کنه ببینه باز میشه یا نه ؟
http://agoramaster.persiangig.com/sss.pdf

SiliconGraphicx

New Member
سلام
اين فايل زمان تبديل به pdf يا قبلش از نوع eps اي است كه توسط كورل ساپورت نميشود. همانطوري كه ميدانيد epsاستانداردهاي متفاوتي را دارد.

agoramaster

New Member
ممنون ...
حالا حداقل میدونم چرا فایلو باز نمیکنه
کسی راه حلی نداره ...؟ :sad:

SiliconGraphicx

New Member
سلام
با فوتوشاپ بازش كن و دوباره save كن . ئقتي نبديل به تصوير ميشه مشكل حل ميشه و مي توني توي كورل بازش كني.

Attari

Member
سلام
با كارل 13 به راحتي باز مي شه. فقط موقع باز كردن فايل گزينه تكست رو انتخاب كنيد. در اين حالت به راحتي قابل اديت كردنه. ضمن اينكه مي تونيد دوباره از فايل كارل ايجاد شده خودتان، مجددا پي دي اف هم بگيريد

جدیدترین ارسال ها

بالا