فارسی ساز تمام نسخه های php-nuke

دمت گرم
خداوكيلي كارت خيلي درسته
ما منتظر نسخه كاملش هستيم
البته اين كار به اين با حالي با ارائه يك آموزش مرحله به مرحله و همراه با تصوير كامل كامل ميشه به جون خودم :oops:
amators راستش اگر اين كار رو انجام بدي هم منت به سر من گذاشتي هم بقيه ي :D
در ضمن اميدوارم كسالت مادر هم هرچه زودتر بطرف بشه
بازم دمت گرم
دانيال

masood_y

Member
آقا ممنون از اين فارسي ساز تمام نسخه هاي ناك اما من وقتي مراحل فوق را انجام دادم در صفحه اول سايتم پيغام خطاي زير رو دريافت كردم.

Parse error: parse error, unexpected '$' in /home/arshia/public_html/nuke/farsisaz.php on line 40

مشكل از كجاست؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

masood_y

Member
آقا ممنون از اين فارسي ساز تمام نسخه هاي ناك اما من وقتي مراحل فوق را انجام دادم در صفحه اول سايتم پيغام خطاي زير رو دريافت كردم.

Parse error: parse error, unexpected '$' in /home/arshia/public_html/nuke/farsisaz.php on line 40

مشكل از كجاست؟

masood_y

Member

مشكل از كجاست؟

omidmtl

Member
ثارا.. جان مشكلم حل شد
اشكال از دستور include من بود
ببخشید
راستی ثارا.. جان من دارم همین نیوک رو فارسی می کنم در مورد فارسی کردن ادیتور میتونی کمک کنی؟

ara

Member
آقا دمت گرم
عجب حالي به ما دادي
انشا الله 12000 سال زنده باشي و بتوني از اين جور برنامه ها درست كني
راستي آقا ثارالله من از نوك ايران پرتالز استفاده ميكنم حالا ميخوام پاكش كنم ناك خود اصلي را بريزم اين sql را بايد چي كارش كنم ؟؟
اصلا ميشه همچين كاري كرد يا نه ؟؟؟

sarallah

Member
سلام

آقا ممنون از همگی ...

اما در مورد سوالات ...

I'M AMATOR : دانیال جان حتما با نسخه اصلی یه راهنمای کامل هم میدم

amir_prinz : امیر جان هنوز نسخه کاملش نیومده ...

masood_y: مسعود جان zend optimizer نصب نیستش ...

omidmtl : خواهش میکنم امید جان ...در مورد ادیتور هم اگه هنوز مشکل داری با من تماس بگیر

ara : آره آرا جان میشه ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... حالا فعلا که این نسخه آزمایشی هستش و پیشنهاد میکنم تا اومدن نسخه اصلی از فارسی ساز برای سایتتون استفاده نکنید ...

بازم ممنون از همگی

موفق باشید
ثارا.....

ara

Member
خوب خدا را شكر
راستي آقا ثارالله من و قتي اين خط را به header.php اضافه ميكنم هيچ صفحه اي از سايت نمياد
کد:
include("farsisaz.php");
وقتي اين كد را بر ميدارم ديگه مشكلي نداره و بعضي از قسمت هاي سايت فارسي هست اديتور هم ندارم :cry:

zend optimizer هم نصب كردم

maisam84

Member
با سلام به همگی

آقا ثارا... دستت درد نکنه
واقعا کارت درسته

این نسخه نهاییش کی میاد ؟
چقدر طول میکشه ؟

omidmtl

Member
آرا جان تو هم با مشكل من مواجه شدي شما هم كوتيشن ها رو ( " ) از داخل پرانتز بردار یعنی
کد:
include(farsisaz.php)
درست میشه

ثارا.. جان با توجه به بحثی که در تاپیک "ادیتور فارسی به تاریخ پیوست" مطرح شد فکر کردم دیگه نیازی نیست این کار رو انجام بدیم.
خیلی ممنون

masqxz2

Member
ممنون از جوابهاي كاملتون جناب رشت ماركت ولي اين فاينالش پس كي مياد ؟!
اميدوارم مثل بقيه فارسي شده ها لينك اجباري به فوتر سايت اضافه نكنه !

جدیدترین ارسال ها

بالا