فارسی ساز تمام نسخه های php-nuke

miladsadsad

Active Member
آقا اين وسط يكي به ما هم كمك كنه
لطفا بيشتر توضيح بدهيد كه بعد از اضافه كردن اون كد به خط ذكر شده با اون فايلها بايد حالا چيكار كنيم و اونارو كجا بريزيم؟؟؟؟؟

من هم دانلود كردم و خيلي زود امتحان مي كنمش
دستت درد نكنه
موفق و پيروز باشي

sarallah

Member
از همه شما دوستان ممنونم که به من دلگرمی میدید ، امیدوارم چیزی باشه که بدردتون بخوره ....

بعد هم معذرت میخوام که دادن نسخه نهایی یکم دیر شده ، چون من تو وقتهای آزادم روش کار میکنم ، واسه همینه

در ضمن من این برنامه رو برای cms های دیگه هم میتونم بنویسم و اگه این برنامه برای php-nuke با موفقیت رو به رو بشه ، شاید برای cms های دیگه هم این کارو کردم

با تشکر از دوستان
ثارا...

فقط يه چيزي...
مطالب يه كم نا مفهوم توضيح داده شده بود
اگه لطف كنيد و به زبان ساده تري بگوييد و در ضمن تا انتهاي مسير رو توضيح بديد بهتر ميشه يعني ديگه حرف نداره

masqxz2

Member
sarallah عزيز
1.من ميخواستم اين فارسي ساز رو تو سايتم استفاده كنم ولي يه چيزي به header سايت اضافه ميكنه(براي آزمايش قرمز رنگ!) چه جوري حذفش كنم ؟!
2.ضمنا من نفهميدم اين zend به چه درد ميخوره اين فارسي ساز شما بدون اون هم كار ميكنه!(تو localhost كه كار كرد!)
3.اگه ميشه يكم در مورد Zend Optimizer توضيح بديد و بگيد كه
1-3.حتما بايد رو سرور ها نصب باشه تا nuke كار كنه يا نه ؟
2-3.اگه آره چه سرور هايي دارنش يا چه جوري ميشه نصبش كرد؟
3-3.آيا ما خودمون ميتونيم نصبش كنيم يا بايد admin وب هاست اين كار رو انجام بده ؟

masqxz2 گفت:
sarallah عزيز
3-3.آيا ما خودمون ميتونيم نصبش كنيم يا بايد admin وب هاست اين كار رو انجام بده ؟

zend optimizer
http://zend.com

تا اونجایی که من میدونم یه چیزی هست که باید همراه php روی سرور نصب باشه تا سایت درست کار کنه الان که بحثش داغ شده به این خاطره که روی همه سرور هاباید به php4.3.10 یا php5.0.3 ارتقا داده بشن و zend ورژن 2.5.7 رو باید نصب کنن روی سرور ( لوکال و غیره) تا با اون ورژن های php درست کار کنه
همین

sarallah

Member
موسی جان همراه با نسخه نهایی سعی میکنم توضیحات کاملتری بدم

sarallah عزيز
1.من ميخواستم اين فارسي ساز رو تو سايتم استفاده كنم ولي يه چيزي به header سايت اضافه ميكنه(براي آزمايش قرمز رنگ!) چه جوري حذفش كنم ؟!
2.ضمنا من نفهميدم اين zend به چه درد ميخوره اين فارسي ساز شما بدون اون هم كار ميكنه!(تو localhost كه كار كرد!)

1- همون جور که از این نوشته معلومه این نسخه کاملا آزمایشی هستش و در نسخه نهایی اون تیکه وجود نداره
2- نه بدون zend optimizer کار نمیکنه
3- zend optimizer یه برنامه هستش که کارهای مختلفی انجام میده ولی از مهمترین کارهاش بهینه سازی موتور php برای بهتر اجرا شدن اسکریپتها و دکد کردن فایلهای انکد شده توسط zend safeguard هستش
- nuke بدون اون کار میکنه ولی فارسی ساز نه !
- این برنامه روی اکثر سرور های معتبر نصب هستش و خیلی راحت با دانلود این برنامه میشه نصبش کرد
- نه شما خودتون نمیتونید نصبش کنید و باید با هاست مربوطه تماس بگیرید

عشق مدرن جان از شما هم ممنونم ...

ثارا...

omidmtl

Member
ثارا.. جان يه سوالي برام پيش اومده كه اين فارسي ساز ماژولهاي عضويت رسمي و صفحات ايستا موجود در نسخه 7.6 رو هم فارسي مي كنه؟

abtin-s

Member
ثارالله جان من از روي هاستم ناك 7.6 رو نصب كردم آيا ميشه فارسي ساز شما رو روش نصب كنم؟

sarallah

Member
omidmtl : امید جان اینها بصورت پیش فرض همراه nuke هستن ؟ اگه نه برام بفرست یه نگاه بکنم ، بعد بهت میگم...

abtin-s : آبتین جان بله شما براحتی میتونید این کارو انجام بدید ، ولی من پیشنهاد میکنم صبر کنید تا نسخه نهایی آماده بشه ...

موفق باشید
ثارا...

omidmtl

Member
تشكر ثارا.. جان من تست نكردم ولي بزودي (شايد امشب) دانلود مي كنم و اگر مشكل داشت خبرشو ميدم

omidmtl

Member
آقا من nuke 7.6 platinum رو دانلود و نصب كردم ولي فارسي ساز اصلا روش كار نميكنه (هيچ كدوم از صفحات باز نميشه)
ثارا.. جان اگه ممكنه شما هم يه تستي بكنيد
ممنون

omidmtl

Member
ثارا.. جان همونطور كه گفتم اصلا صفحات رو نشون نميده (تايتل فارسي پنجره مياد مثلا منوي مديريت سايت ولي يه صفحه سفيد خالي نشون ميده (همه صفحات)
ثارا.. جان شما خودت روي 7.6 تست كردي؟ مشكلي نداشته؟
اگه فارسي ساز روش كار كنه اين nuke platinum کلی addon داره که فایلهای زبانش رو من می تونم فارسی کنم ماژولهای باحالی مثل hosting - shoping card و خیلی چیزای دیگه 150 تا addon روش هست
راستي بدجوري تو كف نسخه اصلي هستيم ها
اگه کمکی از دست ما بر میاد در خدمتیم

sarallah

Member
نه امید جان با نسخه های استاندارد ناک مشکل نداره ...
من این نسخه ای که شما میگی رو ندیدم

اگه وقت کردم دانلود میکنم یه نگاه میندازم ...

راستی zend optimizer نصب هستش ؟

omidmtl

Member
آره داداش zend optimazer هم نصبه
نمی دونم چرا بازی در میاره حالا من روی نسخه اصلی هم تست می کنم ببینم مشکل از کجاست
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا