ـ-ـ-ـ برگشت آنتي لايف ـ-ـ-ـ طوطيا [dot] كام

anti-life

Active Member
bashe man allan daram keyboard farsi ro roo dastgam nasb mikonam ta shoroo konam in maghale dar morede bit-torrent ro benevisam ...... ehtemalan ta sobh tamoom mishe (( allan 10 shabe )) pas neveshtam behetoon migam berid bekhonidesh .........

anti-life

Active Member
آخیش ...... حالا فارسی مینویسم .............. آخه بعد اون فرمت شدید دیگه همه چی ریخت بهم ........ دارم شروع میکنم .

mosi-online

Member
black-die گفت:
salar گفت:
black-die گفت:
babak_dj گفت:
کد:
The page cannot be displayed 
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings

اقا سایت نماید بالا! :roll:
برا منم نمياد
خیلی خوب هم میاد!

سالار جان يعني دروغ ميگيم ما ؟ :roll: 8O
والاه 8O

mosi-online

Member
آره اومد...الان تست كردم...
دارم نگاه ميكنم... دمت گرم..
نميدونم كجاش برم گيج شدم از بس پر از مطلبه...
دمت گرم...مشتريت شدم ديگه...
:D

anti-life

Active Member
هم برای رضا (nextworld it (رو درست کردم و هم برای خودم رو ...... اونم تو یه روز ...... همین الان تموم شد ه....چشمام ضعیف شد از بس به مانیتور زول زدم ......... آخه صد بار ساختم بعد پاک کردم .......

anti-life

Active Member
خواستی تو سایت ما قسمت درخواست طرح رو بزن و بعد بگو چی میخوای تا برای تو هم بسازيم (( اگه خوشت مییاد .. ))

mosi-online

Member
حتمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا...((من كه خوره ام همه چي ميخوام))

anti-life

Active Member
پس لطفا واضح تر توضيح بديد تا با بقيه اعضاي گروه طراحي طوطيا براتون تهيه كرده و بفرستيم .

MrMohi

Active Member
به به آنتن ... چه سایت خوبی طراحی کردی ... نمیدونستم از این کارا هم بلدی ... خیلی خوبه ... به نظر من که طراحیش خیلی خوبه ... این نوشته های علمی که بالای سایت میاد منو کشته ... دارم خفه میشم ... خیلی باحاله ... راستی این هاستینگ شما چقدر برود باند داره که فیلم هم واسه دانلود گذاشتی!... الان که دارم صفحه فیلم های اکشن رو نگاه میکنم فیلم های جدید میبینم ... ببینم اینا همه ورژن های با کیفیته یا اینکه پرده اییه؟ ... سایتت هم مبارک ... با سلامتیش ... هولوف

NextWorld IT

Active Member
MrMohi گفت:
به به آنتن ... چه سایت خوبی طراحی کردی ... نمیدونستم از این کارا هم بلدی ... خیلی خوبه ... به نظر من که طراحیش خیلی خوبه ... این نوشته های علمی که بالای سایت میاد منو کشته ... دارم خفه میشم ... خیلی باحاله ... راستی این هاستینگ شما چقدر برود باند داره که فیلم هم واسه دانلود گذاشتی!... الان که دارم صفحه فیلم های اکشن رو نگاه میکنم فیلم های جدید میبینم ... ببینم اینا همه ورژن های با کیفیته یا اینکه پرده اییه؟ ... سایتت هم مبارک ... با سلامتیش ... هولوف

سلام موهي جان
ديسك سپيس و بند ويدت ما unlimited هست . اما اين فيلمهاي كه انتي گذاشته همشون بايد با بيت تورنت گرفته بشند .....شيرين كاري هاي اين انتي هست ديگه....
به هر حال ممنون از نظرت

جدیدترین ارسال ها

بالا