ـ-ـ-ـ برگشت آنتي لايف ـ-ـ-ـ طوطيا [dot] كام

anti-life

Active Member
:tavajo:

خب بالاخره ما هم برگشتيم .... (( چقد هم تحويل )) :خجالت

خيلي از دوستان ميخواستن بدونن كه من كجا بودم و سرم كجا گرم بوده ....

خب داشتم رو سایتم مشترکمون که با رضا (( nextworld )) كار ميكردم ....

اسم سايتم اينه :>>: www.tootia.com :<<:

:1: سعي كرديم كه به ترجمه كتب و مقالاتي در ضمينه كامپيوتر و علمي بپردازيم.

:2: فيلمهاي جديد به زبان انگليسي و ايراني

:3: سعي كرديم كه درخواست نرم افزار بزارين تا دوستان نرم افزار خود را به ما بگن و ما براشون پيدا كرده و براشون بفرستيم .

:4: بسياري از بازي هاي جديد و فيلمهاي جديد رو براي دانلود گذاشتيم .

.............

خب خيلي دوست داشتم بدونم كه اين سايتي كه 3 ماه روش كار كرديم چقد طرفدار داره ......

((‌‌ اقا كسي سر نزنه همين جا با چوب ميافتم دنباشا از من گفتن از شما نشنيدن :دي ))‌ >|<

خب منتظر بچه هاي مجيد آنلاين با نظراتشون هستما اااا !!!!‌

و گرنه ميزارم ميرما ..... : كبريت بي خطر.

K@VEH

Member
سلام انتی لایف جان به عنوان اولین نفر ورود دوبارتو تبریک میگم :lol: :wink: :oops:
سایت خیلی خوبی دارید ولی تنها چیزی که همون اول موقع ورود حال ادمو میگیره طراحی صفحه اولتونه ( منظورم صفحه بعد از ENTER ) این صفحه خیلی شلوغ به نظر میرسه و در لحظه اول باعث سردرگمی ادم میشه :roll:
البته امیدوارم ناراحت نشی ولی کاش این ستون هایی که مطالبو توش نوشتی با یه خط عمودی یا با یک بکگراند از هم جدا مکردی تا ادم تو نوشته ها گم نشه
:wink:
امیدوارم موفق باشی
:lol:

anti-life

Active Member
دوست عزیز منم این رو میدونم ولی هر کاری کردیم نشده و داریم روش کار میکنیم .... این صفحه رو هر طور که بگید روش کار کردیم ولی کل قالب میریزه به هم ......

ولی باز روش کار میکنیم ببینیم آخر درست میشه یا نه اگه نه که سعی میکنیم طرح نوشته ها رو عوض کنیم ......

در ضمن ممنون که اولین نفری هستید که نظر دادید .... خوشحالمون کردید : چشمک

K@VEH

Member
الان یه مقدار تو سایتتون گشتم خیلی از این سایت خوشم اومد مخصوصا این خبرا های کوتاه علمیش خیلی جالبه
موفق باشید

anti-life

Active Member
تازه خیلی از جاهاش مونده ....داریم روشون کار میکنیم ..... فعلا کلی مقالات ترجمه شده مونده که به صورت دسته بندی داریم میزاریم .........

در ضمن یادتون باشه قسمت دریافت برنامه بیشترش از bit-torrent کمک گرفتیم تا برای دانلود مشکلی نباشه .... پس بازی و فیلمها رو با bit-torrent بگیرید

NextWorld IT

Active Member
بله ..همونطور كه ارين جان گفتند بيش از 5000 مطلب كوتاه جمع اوري كرديم كه به زودي انها رو در سايت قرار خواهيم داد...
خوش باشيد

anti-life

Active Member
http://bitconjurer.org/BitTorrent/download.html

شما به این صفحه برید و رو windows installer کلیک کنید و برنامه رو دانلود کرده و نصب کنید ......

بعد اون فقط کافیه رو لینک بازیها در سایت ما کلیک کنید ..... شروع به دانلود میشه ولی یکم برای کانکشن طول میکشه ولی صد درصد دانلود میشه .......

دو نکته فراموش نشه .... یک برای کانت طول میکشه و دو اینکه سرعتش یکم پایین هستش ...... (( برای boardband بالا هستش ))

anti-life

Active Member
موقع کپی پیست یه l کم بود ........ شرمنده ......

a Truth Seeking .. . ان شالله تونسته باشیم رضایتتون رو جلب کرده باشیم ...... ممنون که سر زدید .

K@VEH

Member
خواهش ميكنم اينو نوشتم كه بقيه دوستان فكر نكنن ادرس اشتباهه
من به اين سايت سر زدم ولي دقيقا نفهميدم اين برنامه چيه
اگه مشكلي نيست ميشه يكم درباره اين برنامه توضيح بديد

anti-life

Active Member
چشم حتما ........

نگاه کنید این برنامه یه p2p هستش که نه ویروس و نه اد ور داره ..... و مهم اینکه تا موقعی که شما دارید دانلود میکنید این برنامه فایل رو share میکنه .....

شما این برنامه رو دانلود کنید و نصب کنید و رو لینک بازیهای سایت ما کلیک کنید خودتون متوجه میشید چی به چی هست .....

ولی ما در صدد ساختن یه مقاله و با توضیحات کامل داریم که اگه صبر کنید تا دو روز آینده اون رو در سایت قرار میدیم تا همه استفاده کنن ...... (( بگم من بیشتر بازیهام از همین برنامه هستش و الان کلی بازی دارم ))

این رو هم بگم که بعد دانلود یکم ریزه کاری داره برای نصب کردنش که اونم تو مقاله میزاریم ........

بازم جایی مشکل بود بگید ......... (( میگم تا نصب نکید و کار نکنید متوجه نمیشید که این چیه . ))

amir600

Active Member
آنتي به سايتتون حسوديم شد!
منبع مطالبتو اگه ميشه بگو...

anti-life

Active Member
منبع نيست ... بيشترش يا از كتاب هست كه ترجمه كرديم يا از سايتهاي خارجي هست ....... ولي چشم من همه رو ليست ميكنم و تو بلاگ براتون ميزارم ..... اوكي

NextWorld IT

Active Member
درسته ..ولي سعي كرديم كه از سايتهاي معتبر فارسي زبان نيز كمي بهره بگيريم...اما مطالب علمي كوتاه همگي از سايتهاي مختلف هستند كه ما جمع اوري كرديم و همانطور كه گفتم قريب به پنج هزار مطلب هستند كه به زودي در سايت قرار ميگيرند

جدیدترین ارسال ها

بالا