عکس های رویایی

sadismi_10

Member
سلام دوستان عزیز.من به تعدادی عکس زیبا(هر چی بیشتر بهتر) نیاز دارم.موضوع عکس ها هم اگه شمع و پروانه و کلا شاعرانه باشه عالیه.مرسی از لطفتون

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اگر کمی‌ وقت و حوصله داشته باشی‌ در این سایت میتونی‌ عکس های خوبی‌ پیدا کنی‌ ... در قسمت Photography سایت هم عکس های بهتری می‌شه پیدا کرد ...

Parham

Well-Known Member
سایت های دیگه هستش که شاید دوستان بهت لینک بدن اما من هرچیزی که احتیاج داشته باشم یا از این سایت پیدا می‌کنم یا گوگل یا در آرشیو عکس خودم ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
پرهام جان مرسی از سایتی که معرفی کردی خیلی عکسای قشنگی داره فقط یه سوال این عکسا رو تو با همون سایز نمونه عکس دانلود می کنی ؟ چون واسه گرفتن سایز واقعی و بزرگ عکسها باید یه مبلغی پرداخت بشه و گرنه همون سایز کوچیک عکسا (منظورم Thumbline نیستا!) دانبود بشه

Parham

Well-Known Member
بله دوست عزیز ، با همون سایز استفاده می‌کنم ... بیشتر وقت ها که وقت آزاد داشته باشم، تو این سایت وقت میزارم ، واقعا کارهای بسیار خوبی‌ می‌شه داخلش پیدا کرد ...

FashisT

Active Member
البته اون قسمتی که شما داری میگی برای قسمت print هست که بر حسب سایز مورد نظر مبلغی باید به سایت بدید!
وگرنه بقیه خدمات چون خدمات یوزری هستند هیچ محدودیتی نداره..
و اکانت پرومیوم سایت نیز بیشتر امکانات پروفایلی و سرچ به شخص میده...
فعلا

S.H.R.M.K

Well-Known Member
من هم یه سایت معرفی میکنم که خودم خیلی باحاش حال میکنم
خدای سایت های والپیپر هست بابیش از 52000 تصویر با کیفیت عالی.
این سایت رو خیلی وقته که میشناسم تو این 4-5 سال حتی یک روز هم نشده که با حداقل 50 تا عکس جدید آپدیت نشه.
البته این سایت فیلتر هست و به دوستان زیر 18 سال هم پیشنهاد میکنم که نرن تو سایت.
شما در روز بیشتر از 50 تصویر نمیتونین دانلود کنید که با به کار بردن روش هایی میشه دورش زد.
البته خیلی هاتون شاید بشناسیدش و خیلی ها هم نه.
امیدوارم به دردتون بخوره.

ٌٌ>>>>>>www.babene.ru<<<<<

جدیدترین ارسال ها

بالا