عکسهای خیــــــــــلی ترسناک(ورود افراد زیر 100 سال ممنوع)

Mandana

Active Member
نمونه اي زيبا و گويا بود ممنون سيامك جان:lol:

در جواب اين دوستان ميشه گفت خوب كردم:lol:
ولي خوب شما هم راست ميگي.بايد سليقه ديگران رو هم در نظر گرفت!

FashisT

Active Member
اه اه اينا چيه ادم چندشش ميشه خدا قهرش ميگيره عكس از گل رز سرخ و قلب تپيده عاشق بزاريد...(اصلا تابلو نيست كه دروغه -- اينجا جاي كله سبزه كه داره به زور خودشو نگه ميداره خاليه...)

ولي بي شوخي با اين كه تكراري بود ولي دمه صبحي حاله اساسي داد...تازه دسته كمي هم از اتاق من نداره.... :دي
راستي من عاشق گوشت پشت كتفم شما چطور؟ دينگ دينگ
فعلا

siavash-tanha

Well-Known Member
ميبينم كه جماعت آدم خوار جمع شدن يه جا :lol:

بابا آبتين جان شهرام جان و فرزان جان ما تازه ميخاستيم بيام خونه شما مهموني :wink:

با اين وضع كه نميشه :roll:

اما عجب عكسهايي بودن :( :roll:

golden

Member
کد:
Am i evli? Yes i am.

بعضی چیزاش جدید بود مثلا اونجا که یارو داره قطعه های بدن یه بچه را میخوره. :p :twisted: :evil:

سلیقه ها با هم تفاوت داره دیگه. :!:

black-die

Active Member
siavash-tanha گفت:
ميبينم كه جماعت آدم خوار جمع شدن يه جا :lol:

بابا آبتين جان شهرام جان و فرزان جان ما تازه ميخاستيم بيام خونه شما مهموني :wink:

با اين وضع كه نميشه :roll:

اما عجب عكسهايي بودن :( :roll:

آقا خوش مياي .. من مشتاقانه اماده ديدنت هستم :mrgreen: :wink:

( قبلش يه حمام آب‌نمك بگير خوشمزه تر بشي 8O :mrgreen: )

FashisT

Active Member
اينو با فرزان موافقم
راستي سس قارچ خودت بريز روت كه من حوصله ندارم راستي اگه زحمتي نيست تيكه تيكم بكن خودتو كه اومدي من يكهو بخورمت.....
فعلا

Mandana

Active Member
ابوذر جان من تاحالا گوشت گرگاني نخوردم ببينم چجوريه.ولي مطمئن باش خونه ما بياي قدمت رو جفت چشاي بابامه من اوصلا دوست خوري تو مرامم نيست.تورو بخاطر مرامت نمي خورم سايان رو بخاطر مزه اش:lol:

شهرام هم كه ريش داره.آقا از بحث خارج نشيم يكي بياد خودشو قربوني كنه ما بخوريمش!

iman_ebru

Active Member
abtin_khosravi گفت:
ابوذر جان من تاحالا گوشت گرگاني نخوردم ببينم چجوريه.ولي مطمئن باش خونه ما بياي قدمت رو جفت چشاي بابامه من اوصلا دوست خوري تو مرامم نيست.تورو بخاطر مرامت نمي خورم سايان رو بخاطر مزه اش:lol:

شهرام هم كه ريش داره.آقا از بحث خارج نشيم يكي بياد خودشو قربوني كنه ما بخوريمش!

آقا ما قربونه هر چي دختر پسر با صفاست هستيم. من جدا حاضرم كه منو بخوريد. چون من آدم منطقي هستم ( شوخي كردما جدي نگيريد ) برا همين فكر كردم و فهميدم كه من مورد خوبي هستم. چون با نمكترم و هم ريشمم كمه. :oops: :roll:

ولي همه اين 3تا صفحه تاپيكا رو ديدم ولي بعد همش اين صفحه باز شد. ( قابل توجه مجيد : آقا پهناي باند سايت خيلي عالي شده. دست اكسيژن درد نكنه )

فراموش كردم چي ميخواستم بگم.

Mandana

Active Member
فكر كن تا يادت بياد.بچه ها خوراكي..حمله هههههههههههههههههههههههههههههههههه

siavash-tanha

Well-Known Member
نه
ممنون

با اجازه دعوت شما عزیزان و رد میکنم...

من حالا حالاها کار دارم تو دنیا :wink:

مخلصم

FashisT

Active Member
حالا اگه من ريشامم بزنم باز ن نميخوريد..
باشه ميرم خونه سايان غذا ميخورم چاق ميشم چله ميشم بعد ميام تو منو بخور...
باشه...
فعلا

Mandana

Active Member
:lol:
ايول بابا اين وسط شهرام از همه با معرفت تر بود.ممنون آقا راستشو بگم من گياه خوارم يعني يه جورايي علف خوارم:mrgreen:

Mandana

Active Member
چرا ولي الان مطمئن شدم.البته شايد هم چون ميدوني نميخوريمت تعارف ميزني!

بابا شما عجب آدم هايي هستيد يكم رحم و مروت نداريد.من اون عكس كه يارو داشت بچه هرو ميخورد نديده بودم بعد دو روز پيش كه ديدمش تا الون افسرده گي گرفتم و حالم بده. حال عصب دارم.

Mandana

Active Member
اون بچه خورده ميشد و شكم يك گرسنه رو سير مي كرد بهتر بود يا اينكه پس فردا معتاد ميشد و يا ساقي ميشد جوونهاي مردم رو بدبخت ميكرد.كدومش بهتره؟!
از ديد مثبت به قضيه نگاه كن.

جدیدترین ارسال ها

بالا