علي ماپار - رندر ماشين

h.khafan

Active Member
سلام:

علی جان اونی که با وی ری رندر گرفتی خیلی عالی شده. تبریک.

منتال ری ایه هم خوب شده ولی جای کار داره وخصوصا نور پردازیش. متریالهاش فکر میکنم هویجوری خوب باشه .

حامد

آقا اشکال نداره کمی با مدلینگش ور بریم ؟ آخه رینگاش رفلکتش بده .
در ضمن در مورد رندر آخر حرفی ؟ حدیثی ؟؟؟
دیگه اینقدر F9 زدم که دلم می خواد با دندون کلید F9 رو بکنم بعدم آتیشش بزنم !!!!!
lam.gif

در ضمن چون سر کار هستم و کامپیوتر اینجا شعورش به تری دی نمی رسه فقط شب ها می تونم کار کنم از این بابته که میگم وقت ندارم خیلی.

آخرین ویرایش:
با سلام و خسته نباشید به اقای Moralist-Boy عزیز
این کارت به نظر ما خیلی بهتر از اون یکی کارات شده
گفتیم که یه کم دقت کنی میتونی خیلی بهتر کار کنی
در مود رینگ ها هم بله میتونی تغییرشون بدی هیچ مشکلی نداره

آقايون خانوما !! به زودي يه كار جديد ميزارم.
امشبو بيدار بمونم صبح ميزارم رو سايت بعدش مي خوابم . . .

(خوب حالا چرا شلوغش مي كنم ؟ چون هر بار كه يه چيزي ميزارم رو سايت منتظرم يكي بياد يه نظري چيزي بده اما خبري نميشه ! واسه همينم گفتم هيجانيش كنم . . . )

مي دونم كه تا صبح خواب نداريد تا من كارمو بزارم شما ببينيد اما چه كنم ديگه !!
l059.gif

خوووووووووب آقا چرا ميزني ؟ خودم دارم ميرم !!!!
s151.gif

سلام . از اينكه پست قبليم بي نمك بود معذرت . مي دونم كه كار جديه اما خوب بعضي اوقات اگر شوخي ميكنم اميدوارم كسي رو ناراحت نكنه .
به هر حال . . .
اينم رندر آخري :

راستشو بگم : استوديوش كاملا كار خودم نيست و بيس رو از يه sample برداشتم . البته اديتش كردم و بعضي جاهاشو تغيير دادم بعضي چيزها هم بهش اضافه كردم براي گرفتن نتيجه بهتر تو ريفلكت .
بعدشم تو acdsee تنظيمات نور و . . .
اگر از لحاظ مسابقه ايرادي داره كه بيس استوديو از خودم نيست لطفا بگيد تا برش دارم و يكي رو خودم از اول بسازم .

موتور رندر : منتال - ري
اميدوارم كه نظر يادتون نره .:oops:

آخرین ویرایش:
آقا نظري ؟ چيزي ؟؟؟ يعني هيچي ؟؟؟؟ ok !!

خوب حالا كه نظز نداديد منم 2 تا طرح ديگه ميزارم تا نشون بدم كه چقدر كم نميارم !!!!

تفاوت اولي با دومي در 2 چيزه :
1 . اولي از دومي مساوي تره .
2 . دومي كاپوت جلوش فيبر كربنه .

همينطوري كه مي بينيد استوديوش از پست قبلي خيلي تغيير كرده .

يه چيزي بگيد لا اقل برا اين يكي !!!
تا بعد. . .

mamali132002

Active Member
آفرین تازه داره به یه جاهای خوبی میرسه.

البته به نظرم اگر خودت یه studio میساختی خیلی بهتر بود چون به مقدار به نظرم این محیط برای ماشینت مشکل داره یا شایدم shader که دادی خوب تنظیم نشده. به هر حال از نظر من از قبلی ها خیلی قشنگ تر شده.

بابا mamali132002 جون سلام . گفتيم ديگه با ما قهر كردي !
مرسي شما لطف داريد .

آره خودمم در مورد استوديو قبول دارم . ولي اينم آخه ديگه اون اولي نيست خيلي دستش زدم و تقريبا ديگه اوني كه گرفتم نيست .

سعي مي كنم بيشتر رو متريالش كار كنم . ولي متريالش shallac هست هر كدومشم خودش چند لايه هستش .
يه دونه هم با car paint ميزارم . نور رو هم بيشتر دست كاري مي كنم .
شايد هم يه رندر از استوديو ي دست نخورده بزارم اگه خواستيد .
مرسي . . .
موفق باشيد . . .

h.khafan

Active Member
سلام:

علی اقا ترکوندی ها برادر ...

عالی . مخصوصا اون که مساوی تره. و کاپتش کربنیه .

من که کم آوردم.

فقط یه مقدار رینگ جلو مصنوعی میزنه توچشم. شایدم چشای من ایراد داره.

موفق باشی
حامد

paythoN : مرسی لطف داری واقعا . هنوز شاید بشه روش کار کرد . هرچند دیگه خسته شدم . . . :cry:

h.khafan :آقا جان یه نتیجه اخلاقی من گرفتم این روزا ظاهرا هیچ کدوم ما کم نمیاریم !!! همینشم هست که خوبش کرده .
پس خفن جان ما هنوز خیلی جا داریم . در مورد رینگها هم آره . سعی می کنم با سواد ناقصی که از مدلینگ دارم یا خودم یه رینگ طراحی کنم یا همینو یکم ادیت کنم.

از همه ممنونم بابت نظراتون بازم اگر نظری دارید حتما بهم بگید ممنونتون میشم .

آقایون شرمنده که چند وقتیه خیلی سر نمی زنم . یه مقدار گرفتاری و اینا داشتم این روزا .
سعی می کنم تا شب یه رندر دیگه بزارم .
دارم روی رفلکتاش کار می کنم .
اگر نظری یا ایرادی زوی این طرح هست به من بگید که روی اون هم کار کنم .
پیشاپیش ممنونم بابت همراهی همتون .
خوش باشید .

رندر نهایی

بابت بد قولیم شرمنده ! ظاهراً کارم هیییییچ ایرادی نداشته !! :eek: آخه هیچی واسه من ننوشتین که !‌
به هر حال اینم کارهای آخر

و​

رفلکتها عوض شده .

دوست نداشتم کار خیلی Real باشه و اینکه حتما مثل car paint واقعی رفلکت داشته باشم .

خواستم بیشتر حالت این کارهای concept رو داشته باشه .

چون من با لپ تاپ کار می کنم و lcd من اصلا tune نیست ممکنه رنگایی که من اینجا می بینم با چیزی که شما می بینید تفاوت داشته باشه و همینطوری که پیداست خیلی دیر متوجه شدم .

به هر حال اینا رندرهاب نهاییه گمونم . چون دیگه آخرهای مسابقه است . ولی اگر ایرادی داره خواهشن زود بگید تا وقت هست یه فکری بکنم به حالش . . .

زمان رندر : 55 دقیقه .
بعد از save نقشه ها ی final gather و GI ، هر زمان رندر : 5 دقیقه .
رندر : Mental Ray
بعدشم که تو acd see یکم عکس tune شده تا به contrast بیشتر برسه . می دونم که بالاست ولی احساس می کنم به کار میاد.

مشخصات سیستم :
comp150.gif

cpu : turion x2 64 1.8
ram : 2 GB
vga : geforce go 7200 256 MB

با آرزوی موفقیت برای همه ... خوش باشید . :)

P.S : راستی ! این 2 تا که گذاشتم تو ریفلکت بدنه تفاوت دارن . لطفاً بگید از کدوم بیشتر خوشتون اومده ؟
pc_wos2.gif

آخرین ویرایش:
antialias sampling روی 16 هستش . اینکه یکم لبه ها دوندونه شاید به خاطر این باشه که کیفیت عکس رو برای اینکه روی اینترنت قرار بدم آوردم پایین .

h.khafan

Active Member
سلام حاج علی اقا. ترکوندی عزیز دل برادر.

اگه میخوای غیر عادی باشه خوب رمندر اول خیلی حالی باحالی داره. به قولی فانتزیه.

ولی رندر دومیه طبیعی تره.

در هر صورت هر دو عالین. (ولی دل من پیش اولیس :دی)

---------------------

من antialias sampling رو تو کار خودم رو 64 گذاشتم. زیاده آیا؟
یعنی 16 تا کفایت میکنه؟

اگه یه توضیح بدی ممنونت میشم.

سلام حاج خفن ! چطوری مشتی ؟‌
چشات قشنگ می بینه .
والا من که تا حالا با مودو کار نکردم !
ولی والا تو تری دی وقتی می خوان یه کار و quality ش رو بذارن رو high معمولا antialias sampling رو میزارن رو 16 بیشترش لازم نیست از نظر من مگر تو مواقع خاص که خیلی جزئیات وجود داشته باشه .
حالا شما گذاشتی رو 64 ضرری نداره ولی 64 خیلی زیاده و antialias sampling مستقیماً رو render time تاثیر داره .

موفق باشی
poze.gif

Divine Love

Well-Known Member
من که فکر نمی کنم sampling بالاتر از 64 به غیر از مواقع خیلی خاص مفید باشه. آخه زمان رندر و به طرز وحشتناکی افزایش می ده.

اینم یه ورژن با کیفیت بالاتر .

با corel Photo Paint دستکاری شده .

اگر خواستید یه ورژن 400 کیلوبایتیشم بذارم .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا